Wisła Płock

2

Stomil Olsztyn

2

• Mecz kończy się wynikiem 2:2. Koniec marzeń Nafciarzy o awansie do Ekstraklasy. Termalica świętuje awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

• Żółta kartka dla Trzeciakiewicza za zdjęcie koszulki po bramce.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę przewrotką zdobywa Michał Trzeciakiewicz. Jest to jego druga bramka w tym meczu.

• Rzut rożny dla Stomilu

• Niedokładne dośrodkowanie Kowala.

• Faul Góralskiego w bocznym sektorze boiska i dobra okazja do wyrównania dla Stomilu.

• Łukasz Jamróz ukarany żółtą kartką za bardzo ostre wejście na Kiełpina.

• Za Tomasza Wełnickiego wchodzi Paweł Głowacki.

• Za Karola Żwira wchodzi Dawid Szymonowicz.

• Za Mikołaja Lebedyńskiego wchodzi Marcin Krzywicki.

• Drugi rzut rożny dla Wisły.

• Rzut rożny dla Wisły po dośrodkowaniu Stefańczyka.

• Piotr Skiba ukarany żółtą kartką za faul na Lebedyńskim poza polem karnym. Wszyscy sądzili, że powinna tam być czerwona kartka, ale sędzia zadecydował inaczej.

• Cezary Stefańczyk pokonuje Skibę pięknym strzałem w lewy róg bramki. Stan spotkania 2:1 dla gospodarzy.

• Niebezpieczny faul Czarneckiego na Góralskim. Czarnecki wyskoczył z wyciągniętym łokciem. Sędzia nie decyduje się na pokazanie kartki. Dobra okazja do strzału dla Wisły.

• Dobra akcja Wisły po prawej stronie. Radwański zgrał piłkę Janusowi, który dośrodkował w pole karne, ale Darmochwał i Lebedyński nie potrafili strzelić celnie na bramkę.

• Rzut rożny dla Wisły.

• Za Dimitara Ilieva wchodzi Adam Radwański.

• Rzut rożny z prawej strony dla Wisły po błędzie obrońców Stomilu.

• Rzut rożny dla Wisły po ładnej akcji Góralskiego.

• Po bardzo dobrym kontrataku Stomil odrabia straty. Bramkę zdobywa Michał Trzeciakiewicz.

• Stomil chciał szybko odpowiedzieć na bramkę gospodarzy, jednak obrońcy wybijają piłkę i rzut rożny dla gości.

• Pewnym strzałem w lewy róg bramki Krzysztof Janus pokonuje Piotra Skibę.

• Faulowany od tyłu Mikołaj Lebedyński i sędzia pokazuje "na wapno".

• Kolejny kontratak Stomilu zakończony strzałem - tym razem niecelnym.

• Ostry faul wślizgiem Góralskiego, ale sędzia nie decyduje się pokazać żółtej kartki.

• Próba kontrataku Stomilu zatrzymana przez Wlazłę.

• Bardzo dobry kontratak Stomilu zakończony strzałem na bramkę. Jednak Kiełpin bardzo dobrze broni i ratuje Wisłę przed stratą bramki.

• Dośrodkowanie Stefańczyka doszło na głowę Wlazły, ale strzał bardzo niecelny.

• Rzut rożny dla Wisły po wstrzeleniu piłki przez Janusa.

• Rzut rożny dla Wisły po akcji Janusa.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania.

• Za Dawida Jabłońskiego wchodzi Piotr Darmochwał od 46 minuty.

• Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej połowie. Po nieporywającej połowie mamy bezbramkowy remis.

• Do pierwszej połowy sędzia doliczył 2 minuty.

• Janusz Bucholc ukarany żółtą kartką za pociągnięcie za koszulkę rywala.

• Zagotowało się przy lewej stronie boiska. Fabian Hiszpański był faulowany przez Karola Żwira. Sędzia gwizdnął faul, jednak zawodnicy sami chcieli wymierzyć sprawiedliwość, ale na wtrącił się sędzia.

• Termalica prowadzi z Pogonią Siedlce 1:0. Na razie awans jest w Niecieczy.

• Dwie stuprocentowe sytuacje dla Wisły. Mikołaj Lebedyński pierwszy strzał wykonał około z 20 metra i trafił w poprzeczkę, a drugi ze środka pola karnego i także trafił w poprzeczkę.

• Faul na Krzysztofie Janusie w bocznym sektorze boiska i Stefańczyk przygotowuje się do dośrodkowania.

• Ostry faul na Hiszpańskim i żółta kartka dla Wołodymyra Kovala.

• Do oprawy Nafciarze użyli sporej ilości pirotechniki.

• Wisła Płock

• Sektorówka Wisły Płock

• Rzut rożny dla Stomilu po wygraniu pozycji przez Jeglińskiego.

• Faul Jabłońskiego w bocznym sektorze boiska i Kowal będzie dośrodkowywał w pole karne gospodarzy.

• W Niecieczy 25 minuta i także 0:0.

• Piłka nie dochodzi do żadnego z Nafciarzy i zostaje wybita przez obrońców gości.

• Faul Tomasza Wełny na prawej stronie i Stefańczyk będzie wrzucał piłkę w pole karne.

• Dośrodkowanie Stefańczyka trafia na głowę Sielewskiego, ale strzał niecelny.

• Rzut rożny po ładnym wstrzeleniu piłki przez Jabłońskiego.

• Dobre dośrodkowanie jednego z zawodników Stomilu, jednak strzał głową niecelny.

• Rzut rożny dla Stomilu po szybkim kontrataku po prawej stronie.

• Wstał, mocno utyka , ale wydaje się że będzie dalej grać.

• Na boisku znów leży Stefańczyk, potrzebuje pomocy medycznej.

• Ładna akcja Nafciarzy. Bardzo dobrze przyjął prostopadłą piłkę Góralski, dośrodkował w pole karne, jednak żaden zawodnik nie zdołał uderzyć piłki.

• Na prawej stronie leży Cezary Stefańczyk po ostrym wejściu obrońcy Stomilu, jednak jest zdolny do dalszej gry.

• Bardzo groźna sytuacja Stomilu do zdobycia bramki. Strzał broni jednak Kiełpin.

• Za kontuzjowanego zawodnika Stomilu wchodzi Łukasz Jamróz

• Bardzo brzydki faul obrońcy gości na Dawidzie Jabłońskim. Rzut wolny w bocznym sektorze boiska dla Wisły.

• Bardzo groźna sytuacja Wisły. Po niedokładnym piąstkowaniu bramkarza Stomilu , wolejem uderza Iliev, ale zdołał obronić piłkę.

• Rzut rożny dla Wisły po ładnej akcji po prawym skrzydle.

• Bardzo ładna akcja Wisły. Przechwyt Piotra Wlazło wykorzystuje Janus obsługując podaniem prostopadłym Lebedyńskiego, ale napastnik Wisły na spalonym.

• Pierwszy gwizdek sędziego z Krakowa. Rozpoczynamy mecz. Z trybun rozlega się bardzo głośny doping dla Nafciarzy, którzy nie stracili jeszcze szansy na awans. Wszyscy kibice liczą na bardzo dobry mecz.

• Wisła dziś na niebiesko, a Stomil na czarno-biało.

• Obie drużyny wychodzą na murawę. Prowadzone są przez sędziego Sebastiana Krasnego z Krakowa. Kapitanami drużyn są : Krzysztof Janus - Wisła, Janusz Bucholc - Stomil.

• Obie drużyny schodzą do szatni. Mecz zaczynamy za około 10 minut.

• Obie drużyny są na rozgrzewce. Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla Wisły. Traci ona 4 punkty do Termaliki, która zajmuje miejsce premiowane awansem do Ekstraklasy. Na pewno każdy kibic gospodarzy będzie śledził wynik z Niecieczy, bo to on w dużej mierze decyduje o zajęciu 2 miejsca. Wygrana Niecieczy daje im bezpośredni awans do Ekstraklasy, nawet bez rozegrania ostatniej kolejki. Wisła w takim razie musi wygrać dwa pozostałe swoje mecze, a Termalica nie może wygrać żadnego z nich. Każdy kibic w Płocku liczy, że zawodnicy Wisły dziś będą gryźć trawę i pokażą jak bardzo im zależy na awansie. Mecz zaczynamy za 20 minut.

• Rezerwowi Wisły Płock: Kaniecki, Darmochwał, Kostrzewa, Krzywicki, Radić, Radwański, Magdoń.

• Rezerwowi Stomilu: Mieczkowski, Szymonowicz, Paweł Głowacki, Meschia, Jamróz.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Wisła Płock - Stomil Olsztyn!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - STOMIL OLSZTYN

Miedź Legnica - Wisła Płock 0:2

Mimo straty czterech punktów do drugiej Termalicy, Wisła Płock ma jeszcze szanse na awans do Ekstraklasy. "Nafciarze" bardzo skomplikowali swoją sytuację po tym, jak przegrali ze "Słonikami" i zremisowali z Chojniczanką. Jeśli piłkarze Marcina Kaczmarka marzą jeszcze o awansie, muszą wygrać swój mecz i liczyć na wpadkę niecieczan.

Rywalem Wisły będzie Stomil Olsztyn, który w dwóch poprzednich kolejkach przegrał kolejno z Chojniczanką i Dolcanem, a obecnie plasuje się na piątym miejscu.