1

• Wisła wygrywa na własnym terenie z odwiecznym rywalem Widzewem Łódź 2:1

• Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 3 minuty.

• Rzut wolny dla Wisły w idealnej sytuacji do strzału z prawej nogi.

• Swojego urodzinowego gola zdobył Dawid Jabłoński. Po pięknym podaniu prostopadłym zawodnik wyszedł sam na sam i wykorzystał sytuację.

• Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Stefańczyka. Do piłki doszedł Wlazło, ale strzela ponad bramką.

• Za zmęczonego Piotra Darmochwała wchodzi Dawid Jabłoński.

• Bardzo dobry strzał Marcina Krzywickiego. Broni Krakowiak i rzut rożny dla Wisły.

• Następna bardzo groźna sytuacja dla Widzewa. Rok Straus jednak nie zdołał uderzyć na bramkę.

• Po dośrodkowaniu Lisowskiego bramkę zdobywa Konrad Wrzesiński.

• Bardzo niebezpieczne wejście na Dimitarze Ilieva. Krystian Nowak jest ukarany żółtą kartką.

• Za Edgara Bernhardta wchodzi Mariusz Rybicki.

• Dobre długie zagranie jednego z Widzewiaków, ale bardzo dobrym wyjściem popisuje się Kiełpin

• Ciekawe rozegranie rzutu rożnego przez Nafciarzy. Płaskie podanie w pole karne do Dimitara Ilieva i zgranie na strzał do Stefańczyka na róg pola karnego. Jednak Bułgar był na spalonym

• Rzut rożny dla Wisły.

• Nafciarze mogli wyjść z bardzo dobrą kontrą, ale Dimitar Iliev zachował się za bardzo egoistycznie i zakończyło się na faulu około 30 metra od bramki. Dośrodkowanie Wisły.

• Za Davida Kwieka wchodzi Kosuke Kimura

• Niebezpieczny faul Szymińskiego i żółta kartka.

• Bardzo dobre długie podanie Szymińskiego wykorzystuje Janus, ale bramkarz Widzewa broni strzał.

• Ostry faul Darmochwała, ale sędzia nie pokazuje żółtej kartki.

• Za Fabiana Hiszpańskiego wchodzi Patryk Stępiński - były zawodnik Widzewa Łódź

• Na murawie leży Fabian Hiszpański. Najprawdopodobniej potrzebna będzie zmiana.

• Za Piotra Ruszkula wchodzi Marcin Krzywicki.

• Piękna akcja Nafciarzy. Podanie prostopadłe Krzysztofa Janusa wykorzystuje Jacek Góralski.

• Następny rzut rożny dla Nafciarzy

• Faul na Piotrze Wlazło w dobrym miejscu do dośrodkowania dla Wisły.

• Bardzo brzydkie wejście Jacka Góralskiego. Sędzia pokazuje żółtą kartkę.

• Bardzo dobra akcja Janusa prawą stroną, ale w piłkę nie trafia Ruszkul.

• Drugi groźny strzał zawodnika Wisły. Tym razem Darmochwał. Ponownie broni Krakowiak.

• Bardzo groźna sytuacja dla Wisły. Strzał Ilieva z 16 metrów bardzo dobrze broni Krakowiak.

• Rozpoczyna Widzew.

• Za Veljko Batrovica wchodzi Liridon Osmanaj

• Sędzia z Bytomia kończy pierwszą połowę spotkania.

• Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry

• Następny rzut wolny około 35 metrów od bramki Widzewa.

• Rzut wolny dla Wisły w dobrym miejscu do dośrodkowania.

• Niecelny strzał głową Piotra Darmochwała

• Bardzo dobra akcja Wisły. Po podaniu prostopadłym Góralskiego, Janus znalazł się w polu karnym, ale po wbiciu po ziemi piłki w środek szesnastki nikt nie zdołał dobić piłki.

• Na murawie leży Fabian Hiszpański. Kibice z Płocka liczą, że wstanie i będzie kontynuował grę.

• Bardzo silny strzał Lisowskiego z 40 metrów od bramki, ale kilkanaście centymetrów ponad poprzeczką.

• Za faul taktyczny ukarany został Szymon Zgarda.

• Mamy fragment brzydkiej gry z obu stron. Kibice Wisły dają jednak bardzo ładny pokaz wokalny.

• Dobry strzał Batrovica z 20 metrów. Na posterunku Kiełpin.

• Dwa bardzo groźne faule piłkarzy Widzewa w jednej akcji. Sędzia z Bytomia jednak nie wyciąga jeszcze kartki.

• Piękne wyjście Kiełpina po błędzie obrońców Wisły. Jego wyjście zapobiegło zdobyciu bramki przez Widzew.

• Celny strzał Stefańczyka, ale jednak w sam środek i Krakowiak łatwo łapie piłkę.

• Rzut wolny dla Wisły w dogodnym miejscu do strzału bezpośredniego na bramkę.

• Świetne zagranie Batrovica. Jednak wślizgiem nikt nie zdążył strzelić na bramkę.

• Dobre dośrodkowanie Fabiana Hiszpańskiego i Krzysztof Janus dobrze wychodzi do piłki i celnie strzela na bramkę. Krakowiak nie daje się pokonać

• Bardzo ładne prostopadłe zagranie Tomasza Lisowskiego, ale David Kwiek nie dopada do piłki. Bardzo dobre wyjście Seweryna Kiełpina.

• Druga stuprocentowa sytuacja dla Wisły. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki dopada Janus i z 11 metra od bramki strzela nie celnie. Nadal mamy bezbramkowy remis.

• Strata jednego z obrońców Widzewa na 16 metrze od swojej bramki, ale idealnej sytuacji do zdobycia bramki nie wykorzystuje Dimitar Iliev.

• Odpowiedź Wisły. Rajd Janusa prawą stroną, ale dośrodkowanie wybite przez obrońcę Widzewa.

• Bardzo groźna sytuacja Widzewa. Po rajdzie lewym skrzydłem Lisowskiego i płaskim wgraniu w pole karne piłka przechodzi do Szymona Zgardy, ale on strzela nie celnie z pierwszej piłki.

• Po ładnej akcji Widzewiaków strzał Edgara Bernhardta zablokowany.

• David Kwiek na spalonym po prostopadłym zagraniu Tsubasa Nishi

• Niedokładne dośrodkowanie Stefańczyka i Krakowiak od bramki.

• Rzut rożny dla Wisły po koszmarnym błędzie jednego z zawodników Widzewa.

• Rozpoczyna Wisła

• Wisła dziś na niebiesko, a Widzew na czerwono.

• Obie drużyny wychodzą na murawę stadionu przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku.

• Do meczu pozostało około 15 minut. Jeszcze raz zapraszamy wszystkich na relacje LIVE prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

• Będzie to 22 spotkanie obu drużyn na poziomie ligowym. 11 razy wygrywał Widzew, 6 razy Wisła, a remisy padały w 4 spotkaniach. Ostatnie spotkanie w Płocku obu tych drużyn było w 2010 roku gdzie staczająca się Wisła przegrała z Widzewem 0:1 po bramce Grzelczaka.

• Witamy prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W 28 kolejce spotkań I ligi spotkają się Wisła Płock i Widzew Łódź. Mecz poprowadzi sędzia Piotr Lasyk z Bytomia, a na liniach pomogą mu Michał Obukowicz z Warszawy i Bartłomiej Lekki z Zabrza. Mecz rozpoczyna się za około 30 minut. Zapraszamy serdecznie na relacje!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - WIDZEW ŁÓDŹ

Widzew Łódź - Wisła Płock

Wicelider rozgrywek, Wisła Płock na ten moment może być pewna awansu do Ekstraklasy, ale nie zamierza spoczywać na laurach i jej celem jest zajęcia pierwszego miejsca. Gracze Marcina Kaczmarka tracą do liderującego Zagłębia Lubin tylko trzy punkty, zatem płocczanie nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Jeśli "Miedziowi" przegrają swoje spotkanie z Dolcanem, zrównają się ilością punktów z Wisłą.

Przed piłkarzami Wisły teoretycznie stoi łatwe zadanie. Ich piątkowym rywalem będzie Widzew Łódź, którego wszyscy skazali już na spadek. Łodzianie przed tygodniem wygrali jednak mecz z Chojniczanką Chojnice i zapowiadają, że nadal liczą się w walce o utrzymanie. Drużyna Wojciecha Stawowego ma jednak na koncie tylko dziewiętnaście punktów, zatem musi nieźle się postarać, aby odrobić tak duże straty.