• Rzut rożny dla Zagłębia.

• Następne dobre uderzenie Nafciarzy jednak znowu na posterunku Forenc.

• Celny strzał Góralskiego, jednak łatwo łapie Forenc.

• Marcin Kaczmarek gra vabank. Piotr Ruszkul wchodzi za Marko Radica.

• Bardzo dobrze wyprowadzona kontra Nafciarzy. Po prostopadłym podaniu Ilieva Krzywicki pudłuje strzał.

• Za Aleksandra Kwieka wchodzi Łukasz Janoszka.

• Bardzo groźna sytuacja Wisły. Po strzale Sielewskiego zawodnik wybija piłkę z linii bramkowej

• Rzut rożny dla Wisły.

• Rzut rożny dla Wisły po błędzie obrońców Zagłębia.

• Przemysław Szymiński za Zyskę.

• Zmiana napastnik za napastnika. Krzywicki za Lebedyńskiego

• Po bardzo dobrym dośrodkowaniu Cotry z rzutu rożnego gola strzela głową Kwiek.

• Bardzo nieładne zagranie Todorovskiego i żółta kartka.

• Dobra okazja dla Woźniaka jednak jego strzał mocno niecelny.

• Kibice gości do uatrakcyjnienia oprawy używają środków pirotechnicznych

• Jeszcze jeden rzut rożny.

• Dobra kontra Wisły , ale nieudane przyjęcie Darmochwała nie daje szans na strzał.

• Rzut wolny w dogodnej odległości do uderzenia dla Wisły.

• W pierwszych minutach drugiej połowy mecz rozgrywa się głównie w środku pola. Dużo walki ale bez żadnych sytuacji bramkowych

• Groźna sytuacja Wisły, jednak dośrodkowanie Darmochwała nie dochodzi celu.

• Za Jakuba Tosika wchodzi Bonecki

• Pierwszy gwizdek sędziego w drugiej połowie. Rozpoczynają goście.

• Wynikiem bezbramkowym kończy się 1 połowa spotkania.

• Następna bardzo groźna sytuacja Miedziowych. Rajd Arkadiusza Woźniaka zakończony idealnym wyłożeniem piłki do Kwieka, jednak jego strzał z około 11 metrów bardzo nieudany.

• Bardzo groźna sytuacja Miedziowych. Dobre odegranie Krzysztofa Piątka do Kwieka, strzał jednak mija centymetry bramkę Wisły.

• Kilka groźnych dośrodkowań zawodników z Lubina, ale obrona Wisły wychodzi obronną ręką.

• Rzut rożny dla Miedziowych.

• Bardzo nieładne wejście Krzysztofa Piątka na Stefańczyku, ale sędzia nie decyduje o wyciągnięciu drugiej żółtej kartki dla Miedziowego.

• Kolejny raz Miłosz Przybecki niepokoi obrońców Wisły swoją szybkością, ale nie udaje mu się trafić do bramki.

• Rzut rożny dla Nafciarzy po akcji dwójkowej Janusa i Góralskiego.

• Rzut rożny dla Zagłębia po dośrodkowaniu Cotry.

• Bardzo ładna akcja Dimitara Ilieva z Piotrkiem Darmochwałem. Obrona Zagłębia poradziła sobie z zagrożeniem

• Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Zagłębia. Kibicom Wisły wydawało się, że Stefańczyk był faulowany jednak sędzia nie odgwizdał faulu.

• Kolejne ostre wejście gracza Zagłębia. Żółta kartka pokazana Krzysztofowi Piątkowi

• Rzut wolny dla Wisły w dogodnej odległości do dośrodkowania

• Groźna kontra Zagłębia, jednak strzał Łukasza Piątka niecelny i Kiełpin zaczyna od bramki.

• Bardzo groźne wejście na Jacka Góralskiego. Prawidłowa żółta kartka.

• Bardzo dobry powrót Dimitara Ilieva i jego wślizg zapobiegł groźnej akcji graczy z Lubina

• Kibice Zagłębia pojawili się na sektorze gości w przyzwoitej liczbie .

• Bardzo groźna sytuacja Wisły. Ogromne zamieszanie pod bramką Miedziowych jednak Nafciarze nie potrafili wykorzystać sytuacji. Nadal mamy wynik bezbramkowy

• Faul Krzysztofa Janusa i Zagłębie od rzutu wolnego daleko od bramki Wisły.

• Pierwsze zagrożenie bramki Kiełpina. Strzał Jakuba Tosika jednak zablokowany i rzut rożny dla Miedziowych

• Dobrym wślizgiem mecz rozpoczyna Marko Radic.

• Pierwszy gwizdek sędziego z Żywca. Rozpoczynają gospodarze.

• Nafciarze na niebiesko, a Miedziowi na pomarańczowo.

• Obie drużyny wychodzą na murawę. Kapitanem Nafciarzy jest Bartłomiej Sielewski, a Zagłębia Lubin Łukasz Piątek. Do rozpoczęcia spotkania zostało już tylko kilka chwil.

• Za 10 minut rozpoczynamy spotkanie.

• Nafciarze na pewno chcieliby powtórzyć wynik z finału Pucharu Polski sprzed lat , gdzie na tym stadionie pokonali Miedziowych 3:2.

• W Płocku widać dużą mobilizację na ten mecz. Nafciarze są wiceliderem i kibice bardzo liczą na awans do ekstraklasy po kilku latach nieobecności.

• Mecz poprowadzą sędziowie z Żywca. Głównym arbitrem będzie Tomasz Wajda.

• Serdecznie witamy na relacji prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku z meczu w ramach 20 kolejki 1 ligi. Wicelider z Mazowsza podejmie Zagłębie Lubin. Mecz rozpocznie się za niespełna dwadzieścia minut.