Bytovia Bytów

2

• Żółtą kartką ukarany Pietroń.

• Gol kontaktowy dla Bytovii - trafił Michał Pietroń!

• *W 73. minucie miała również miejsca zmiana w drużynie gości. Mariusza Kryszaka zastąpił Robert Hirsz.

• Koniec spotkania. Remis w Lubinie!

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Łukasz Piątek zagrywa na skrzydło do Przybeckiego, który wygrywa pojedynek biegowy i dogrywa do Papadopulosa, ale obrońcy gości wybijają piłkę.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Błąd - za niego Azikiewicz.

• Żółtą kartką ukarany Krzysztof Piątek.

• Wprowadzony na boisko Hirsz minął Kubickiego i zagrał na 16. metr do Piątka, który strzałem w długi róg wyrównał wynik meczu.

• 2:2! Wyrównuje Piątek! Ale Karol!

• Zmiana u gospodarzy - schodzi Kwiek, za niego Krzysztof Piątek.

• Z rzutu rożnego dośrodkował Kryszak, a Pietroń trafił głową do siatki rywali. Niewykluczone, że jeszcze będziemy mieli emocje w tym spotkaniu.

• Gołębiewskiego zastępuje Kazimierowicz.

• Schodzi Woźniak. Wchodzi Przybecki.

• Zagłębie podwyższa na 2:0! Łukasz Piątek!

• Na uderzenie z 25 metrów zdecydował się Adrian Błąd. Po soczystym uderzeniu gracza Zagłębia piłka o pół metra minęła bramkę Laskowskiego.

• Świetna kombinacja trójki Błąd - Cotra - Piątek. W efekcie ten drugi wpada w pole karne i uderzeniem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie gospodarzy

• Dośrodkowywał Mąka. Stolarski wybił piłkę, ale jednak za krótko. Dopadł do niej Mariusz Kryszak, który bardzo groźnie uderzył na bramkę Forenca. Zabrakło centymetrów i mielibyśmy remis!

• Błąd minął czterech rywali i oddał strzał - po raz kolejny został jednak zablokowany.

• Dobra akcja Arkadiusza Woźniaka, który zagrał do Papadopulosa - ten świetnie zachował się w trudnej sytuacji z obrońcą na plecach i zagrywając podanie powrotne świetnie obsłużył Woźniaka. Napastnik Zagłębia uderzył w długi róg i pokonał Laskowskiego. Zasłużone prowadzenie lubinian.

• 1:0 dla Zagłębia! Świetna akcja gospodarzy! Woźniak!

• Godal ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Po kornerze znów było groźnie - piłka przeszła wzdłuż bramki, ale zamykający akcję Godal nie zdołał celnie uderzyć.

• Kwiek zagrał na lewo do Cotry, który szukał w polu karnym Papadopulosa. W porę zareagowali jednak obrońcy gości, którzy wybili piłkę na rzut rożny.

• Ruszamy z drugą połową!

• Jedna zmiana w drużynie gości. Marcina Kikuta zastąpił Wojciech Wilczyński.

• Oba zespoły już na boisku. Za moment zaczynamy drugą połowę.

• Sędzia Krasny kończy pierwszą połowę. Po 45 minutach - bez goli.

• Woźniak uderzył zza pola karnego. Piłka minęła jednak lewy słupek. Akcja znów bez powodzenia dla Zagłębia.

• Stolarski dośrodkowywał w kierunku Błąda. Kikut wybił piłkę na rzut rożny, który nie przyniósł jednak żadnego zagrożenia pod bramką Bytovii.

• Przepychanka Kwieka i Piątka - sędzia upomniał słownie obu zawodników.

• Znowu pokazał się aktywny Błąd, który z lewego skrzydła zszedł do środka i zagrał prostopadłą piłkę do Woźniaka. Po soczystym strzale napastnika Zagłębia futbolówka przeleciała nad bramką.

• Cotra zagrał do Błąda, a ten zdecydował się na strzał z 30 metrów. Znowu dobrze blokuje Wróbel. Poprawić chciał Godal, ale kopnął dobry metr nad bramką.

• Przy piłce był Janusz Surdykowski, który zdecydował się na strzał z 25 metrów. Futbolówka poszybowała jednak nad bramką.

• Kikut zagrał ręką - efektem rzut wolny dla Zagłębia. Błąd zagrał w pole karne - piłka otarła się o mur oraz Papadopulosa i ostatecznie trafiła do Laskowskiego.

• Cotra podał do Błąda, który zagrał w pole karne Bytovii, gdzie fatalnie pomylił się Marcin Kikut. Umiejętnościami w dogodnej sytuacji nie popisał się jednak także Papadopulos. Czech skiksował przy strzale z pięciu metrów od bramki!

• Biedny Łukasz Wróbel. Właśnie przyjął na ciało mocny strzał z 20 metrów Jarosława Kubickiego. Być może dzięki tej interwencji uratował swój zespół przed stratą bramki.

• Korner dla Bytovii. Po dośrodkowaniu w pole karne Zagłębia piłkę skutecznie wybił Godal. Do futbolówki na 16. metrze dopadł jednak Mąką, ale jego strzał minął bramkę Konrada Forenca.

• Karol Piątek ukarany żółtą kartką za faul na Kwieku. W bramkach 0:0, w kartkach 1:1, wolelibyśmy na odwrót...

• Teraz to Zagłębie wyszło z kontrą. Błąd zagrał do Kwieka, który "zabrał się" z obrońcą i oddał piłkę do Woźniaka. Napastnik gospodarzy podał do Papadopulosa, po którego strzale futbolówka wylądowała na ramie bramki gości. Było blisko.

• Poprzeczka po strzale Papadopulosa!

• Z kontrą wyszli goście - Daniel Gołębiewski razem z Danielem Mąką znalazł się w sytuacji "2 na 2" z defensywą Zagłębie. Groźnie zapowiadającą się akcję skutecznie zdołał zatrzymać jednak Boris Godal.

• Dośrodkowanie Kwieka do Papadopulosa, ale Czech po raz drugi został uprzedzony przez obrońcę rywali. Efektem tej akcji był rzut rożny, bo którym futbolówkę złapał Laskowski.

• Żółta kartka dla Cotry za faul na szarżującym Mące.

• Adrian Błąd dobrze wypuścił na lewej stronie boiska Djordje Cotrę, który zagraniem z pierwszej piłki szukał wbiegającego w pole karne Papadopulosa. Całą akcję skutecznie przerwał jednak Łukasz Wróbel, który wybił futbolówkę na 30. metr. Tam na odważny strzał zdecydował się Błąd. Piłka wylądowała jednak na trybunach...

• Lubomir Guldan zagrał do Papadopulosa, Czech obrócił się w stronę bramki z obrońcą na plecach i oddał płaski strzał - futbolówka minęła jednak bramkę Laskowskiego.

• Dobre prostopadłe podanie Kwieka do Stolarskiego, który odegrał z pierwszej piłki do Woźniaka. Do futbolówki szybciej jednak wystartował obrońca gości, który przerwał akcję Zagłębia.

• Spotkanie 1. ligi w środku tygodnia nie przyciągnęło na trybuny zbyt wielu kibiców. Na oko jest ich ok. 2500.

• Odpowiedź zespołu Pawła Janasa. Piłkę dośrodkowywał Daniel Mąka, ale w bramce dobrze spisał się Tomasz Laskowski, który wypiąstkował futbolówkę.

• Dobra akcja gospodarzy. Arkadiusz Woźniak piętą odegrał piłkę do Aleksandra Kwieka, ten dalej podał po ziemi do Michala Papadopulosa. Uderzenie Czecha zostało jednak zablokowane przez obrońców Bytovii.

• Paweł Stolarski ruszył z dynamiczną akcją prawą stroną boiska, ale defensorzy gości zdołali zablokować próbę dośrodkowania gracza Zagłębia.

• Początek spotkania - gramy!

• Początek spotkania już za kilka minut. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu: Zagłębie - Bytovia LIVE! Miedziowi powalczą o przerwanie fatalnej serii

• Rezerwowi Bytovii: Sebastian Małkowski, Robert Hirsz, Kamil Juraszek, Maciej Kazimierowicz, Robert Mandrysz, Artur Wojach, Wojciech Wilczyński

• Rezerwowi Zagłębia: Dominik Hładun, Piotr Azikiewicz, Jarosław Jach, Sebastian Bonecki, Krzysztof Piątek, Miłosz Przybecki, Łukasz Janoszka

• Witamy z Lubina. Przed nami mecz 5. kolejki 1. ligi. Dzisiaj Spadkowicz Zagłębie zmierzy się na własnym boisku z Bytovią Bytów. Zapraszamy na relację live z tego spotkania.