Warta Poznań

0

Arka Gdynia

1

• Arka Gdynia Arka Gdynia Druga połowa o wiele lepsza w wykonaniu obu drużyn, ale to Arka dowozi prowadzenie do końca! Ważne 3 punkty na wyjeździe na pewno cieszą. Za tydzień dla Arki ważny sprawdzian z Cracovią. Za uwagę dziękuje Adam Kamiński, do zobaczenia!

• Koniec! Arka wygrywa w Poznaniu z Wartą 1:0!

• Z ławki Arki już słychać krzyki: "Kończ to!"

• Strzał Magdziarza z rzutu wolnego, bez komentarza.

• Rzut wolny dla Warty. około 20 metrów od bramki Arki.

• 3 minuty doliczone!

• Rzuchowskiego zmienia Brzuzy.

• Żółta kartka dla Jarzębowskiego.

• Kolejny faul zawodnika Arki, rzut wolny dla Warty z lewejh strony. Dośrodkowanie Magdziarza wybija Pruchnik, a dobitkę wyłapuje Szlaga!

• Trojanowski chybia z rzutu wolnego o centymetry!

• Rzut wolny dla Warty blisko pola karnego Arki.

• Znakomitą prostopadłą piłkę zagrał teraz Szwoch do Marcusa, ale ten jest zmęczony, zbyt zmęczony bo dopaść do takiej piłkki.

• Dośrodkowanie Szwocha z rzutu wolnego wybija obrońca na aut.

• Ngamayama fauluje Szwocha na lewej stronie boiska, pomocnik Arki zakręcił obrońcami Warty niemiłosiernie.

• Trojanowski uderzał zza pola karnego ale zbyt lekko by zaskoczyć Szlagę.

• Tym razem dośrodkowuje Krajanowski, ale piłka nie trafia do żadnego z partnerów i łapie ją Radliński.

• Faul na prawej stronie boiska i rzut wolny dla Arki ze znacznej odległości.

• Ależ akcja Arki! Zwoliński otrzymuje idealne podanie od Pruchnika, ale trafia w słupek w sytuacji sam na sam, a dobitkę Rzuchowskiego z linii bramkowej wybija obrońca! Powinno być już 2:0!

• Szlaga wyłapuje piłkę zagraną w pole karne.

• Niecelne uderzenie Szwocha z rzutu wolnego.

• Ależ kontrowersyjna sytuacja! Prawdopodobnie powinien być rzut karny, gdyż zawodnik Arki był faulowany w polu karnym, ale sedzia pokazuje że będzie rzut wolny. Pilkarze Arki protestują.

• Zmiana w Arce, Tomasika zastępuje Zwoliński.

• Kibice Warty nie tracą nadziei i śpiewają: "Wygrajcie dla nas" i "Uwierzcie w siebie".

• Ostatnia zmiana w Warcie, Jakóbowskiego zastępuje Trojanowski.

• Ależ akcja Warty i piłkę z linii bramkowej wybija obrońca Arki!

• Dośrodkowanie Szwocha wyłapuje Radliński, a młody zawodnik dostaje burę od Pawła Sikory, ze źle wykonuje rzuty rożne.

• Dobre uderzenie Radzewicza z prawej nogi i niepewna interwencja Radlińskiego który odbija piłkę przed siebie. Mamy rzut rożny.

• Rzut rożny wykonywany przez Arkę nie przyniósł korzyści, a kontrę Warty zatrzymał znakomicie wracający Marcus. Co za ambicja!

• Pruchnik oddał mocny strzał, który wylądował wprost na glowie Kołodziejskiego, zawodnik odczuł to uderzenie i zwija się z bólu.

• Z boiska schodzi Paweł Czoska a w jego miejsce Pogonowski. Jeden z kibiców skomentował: "Nareszcie". A spiker informuję, że tym razem zmianę sponsoruje firma z Baranowa :) dziwne zwyczaje.

• Piłka po wybiciu obrońcy Warty wyleciała za stadion :)

• Brodziński faulował Jurgę ale bez konsekwencji.

• Kibice ArkiKibice Arki zasiadają także na trybunie "prostej". Teraz na dwie trybuny krzyczą "-Kto wygra mecz? -Arka!"

• Na spalonym Marcus da Silva.

• Zmiana również w Arce, Grzelaka zastępuje Pruchnik, tym razem już bez sponsora :)

• Bartoszaka zmienia Jurga. Co ciekawe spiker poinformował, że sponsorem tej zmiany jest firma z Lubonia. Ciekawe...

• Rajd Radzewicza lewą stroną, jednak dośrodkowanie nie znajduje adresata.

• Co za interwencja Radlińskiego! Z rzutu wolnego dośrodkował Szwoch, na głowę Marcusa, a ten uderzył piłkę głową niemal idealnie pod poprzeczkę. Radliński wyciągnął się jak struna i wybił piłkę!

• Dobre dośrodkowanie Radzewicza z lewej strony, jednak równie dobrze piąstkuje Radliński.

• Jakóbowski fauluje Tomasika w środku pola, pomocnik Warty dał się wyprzedzić jak junior.

• Rzuchowski po raz kolejny próbuje strzału ze znacznej odległości, znów niecelnie.

• Rzut rożny dla Arki, na co kibice: "Teraz bramka musi być!", jednak dośrodkowanie Szwocha wyłapuje Radliński.

• Swoją drogą chyba mróz nie jest straszny bramkarzowi Warty, bo nawet przy minusowej temperaturze gra w koszulce z krótkim rękawem.

• Podniosła się teraz cała ławka Arki z pretensjami do sędziego, ten pokazał aut dla Warty, a po chwili zmienił decyzję. Teraz sędzia techniczny dostaje burę od Magdziarza za tę sytuację.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybija obrona Arki, jednak Warta wciąż ma piłkę.

• Faulowany Bartoszak i rzut wolny dla Warty. Szybkie rozegranie na prawą stronę i zablokowane dośrodkowanie, mamy rzut rożny.

• Tym razem faul dla Warty. Długie dośrodkowanie Magdziarza na głowę Ngamayamy, ale ten uderza zbyt slabo i piłkę wybija obrońca.

• Rzuchowski walczy do końca o piłkę i mamy rzut wolny dla Arki na jej połowie.

• Kibice Arki pozdrawiają swoje zgody.

• Ależ szansa dla Warty! Czoska odbiera piłkę Rzuchowskiemu w polu karnym i oddaje celny strzał, który broni Szlaga, a po chwili golkiper Arki wyłapuje dobitkę Bartoszaka z przewrotki.

• Warta naciska, jednak raz po raz pewnie interweniują obrońcy Arki.

• Radzewicz próbował prostopadłego zagrania do Marcusa, ale ten nie przejął piłki.

• Drugą połowę rozpoczęła Arka. Na razie bez zmian.

• Żółto-niebiescy też już na boisku. Zaraz zaczynamy!

• Zawodnicy Warty już na boisku, czekamy na Arkę.

• W przerwie kibic Arki wygrał bilet na mecz Warty. Ciekawe czy skorzysta? :)

• To była dość nudna pierwsza połowa, na szczęście bramka dla Arki powinna nam ożywić grę w drugiej części. Arka ma bardzo konkretny plan i go realizuje, Warta próbuje, ale jak na razie jest bezsilna. Do zobaczenia za 15 minut!

• Koniec I połowy! Do przerwy 1:0 dla Arki!

• Kuklis spróbował prostopadłego zagrania, jednak połapali się w tym obrońcy.

• Minutę więcej zagramy w tej połowie.

• Gajda fauluje Marcusa blisko środka boiska, rzut wolny dla Arki szybko rozegrany.

• Sędzia uznał że da Silva faulował na prawej stronie boiska, koniec akcji Arki.

• Dośrodkowaniee Magdziarza z rzutu rożnego na bliższy słupek i piętką niecelnie uderza Bartoszak.

• Płaskie dośrodkowanie z rzutu wolnego wybija Radzewicz, mamy rzut rożny dla Warty.

• Kuklis stracił piłkę w środku pola, kontra Warty zatrzymana faulem, rzut wolny z prawej strony.

• Kartka dla Kołodziejskiego za faul.

• Ależ się zakotłowało w polu karnym po rzucie rożnym dla Arki. Najpierw uderzenie głową wybronił Radliński, ale z dobitką Jarzębowskiego nie miał szans!

• GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0! Jarzębowski!

• Fatalny błąd Krajanowskiego, zbyt długo czekał z rozegraniem i w końcu musiał ratować się symulując faul, sędzia nie dał się nabrać. Rzut rożny dla Warty.

• Brodziński zatrzymuje kontratak Warty na lewej stronie. Aut i wciąż przy piłce Zieloni.

• Kolejna znakomita akcja Arki! Tym razem kontratak zainicjowany przez Grzelaka wyprowadził Marcus. Brazylijczyk zagrał do Krajanowskiego, a ten zagrał piłkę wzdłuż bramki, w ostatniej chwili wybija piłkę obrońca!

• Dwójkowa akcja Szwoch-da Silva, obrońcy tak się pogubili, że przypadkowo Szwoch znalazł się sam na sam z bramkarzem, w ostatniej chwili zablokował go obrońca.

• Szwoch starał się przerzucić piłkę na lewą stronę, ale tam był Wilczyński, który zgrywa piłkę klatką piersiową do bramkarza.

• Rzuchowski dostał piłkę na 40 metrze i pokusił się o strzał, ale bardzo niecelny.

• Dobre dośrodkowanie Szwocha, jednak Gajda wybija piłkę głową.

• Po dośrodkowaniu Radzewicza i bardzo niepewnej interwencji obrońcy mamy rzut rożny.

• Czoska miał szansę zagrać do Bartoszaka, jednak zamiast tego podał piłkę Jarzębowskiemu i koniec akcji.

• Arka ma przewagę, Warta próbuje gry z kontrataku, jednak obrona żółto-niebieskich jest czujna.

• Arka Kibice Arki i Lecha opanowali stadion Warty :)

• Jakóbowski na spalonym, ale to była dobra szansa.

• Kibice Arki okazują wsparcie dla trenera głośnym: "Paweł Sikora!"

• Na boisku leży Piotr Kuklis, ale chyba będzie kontynuował grę.

• Giel zagrywał z rzutu wolnego do wychodzącego napastnika, ale Szlaga pewnie wyszedł i złapał piłkę.

• Warta Oprawa kibiców Warty.

• Żółta kartka dla Mateusza Szwocha. Chwilę później młody zawodnik znowu faulował, jednak tym razem mu się upiekło.

• Dośrodkowanie Krajanowskiego złe, przelatuje wysoko ponad polem karnym.

• Mateusz Szwoch założył "siatkę" zawodnikowi Warty. jednak już jego prostopadłe podanie nie było tak dobre i obrońca przejął piłkę.

• Po rzucie rożnym, piłkarze Arki blokują strzał jednego z zawodników Warty.

• Fatalne dośrodkowanie Tomasika i od bramki zacznie Radliński.

• Rzut wolny wykonywał Szwoch, jednak dośrodkowanie zostało wybite przez obrońców. Wciąż piłkę ma Arka.

• Marcus da Silva znakomicie walczył w środku pola i dał się sfaulować, żółta kartka dla Czoski.

• Bartoszak na spalonym jeszcze "wykosił" Grzelaka.

• Nic nie wyszło z tego rzutu rożnego, szansę na kontrę miała Arka, ale Grzelak źle zagrywa piłkę, fatalne zagranie.

• Warta buduje atak prawą stroną. Dośrodkowanie do rosłego Bartoszaka wybija głową Jarzębowski i mamy pierwszy rzut rożny.

• Pierwsza kłótnia nowego kapitana z sędzią. Damian Krajanowski ewidentnie nabił zawodnika Warty, ale sędzia orzekł aut dla gospodarzy.

• Mecz rozpoczęli gospodarze, zespół Warty Poznań!

• Piłkarze wychodzą już na murawę! Z głośników rozbrzmiewał hymn Warty na 100 lecie, ale nastąpiła awaria i słychać już tylko kibiców :)

• Szlaga A tak witał się z kibicami Maciej Szlaga około 30 minut przed meczem :)

• Arka Gdynia Kibice Arki na stadionie Warty :). Część jeszcze stoi w kolejce do wejścia.

• W wyjściowym składzie Warty mamy dwóch byłych zawodników żółto-niebieskich: Pawła Czoskę i Wojciecha Wilczyńskiego. Czy odegrają się na byłym klubie?

• Z Poznania wita Państwa Adam Kamiński. Dzisiaj jesteśmy na meczu Warta - Arka. Czekają nas duże emocje!