Sandecja Nowy Sącz

2

• Koniec spotkania. Sandecja zdołała zremisować z Wartą.

• Zmiana taktyczna, Certik wchodzi za Bębenka

• Strzał Patryka Tuszyńskiego został przyblokowany przez defensorów Warty Poznań.

• Arbiter Łukasz Bednarek przedłużył spotkanie rozgrywane w Poznaniu o cztery minuty.

• Adrian Lis sparował futbolówkę na rzut rożny po mocnym uderzeniu z wolnego Adriana Mójty.

• Kurczynski wszedł za Giela.

• Czoska wszedł za Trojanowskiego.

• Żółta kartka dla Pawła Nowaka.

• Sandecja zdobyła bramkę po rzucie rożnym. Arkadiusz Czarnecki zachował najwięcej zimnej krwi w zamieszaniu podbramkowym i wyrównał wynik spotkania.

• GOOOOOL! Arkadiusz Czarnecki

• Onsorge wszedł za Pawła Giela.

• Michał Jakóbowski ukarany żółtą kartką.

• Bartoszak pomagał sobie ręką i arbiter musiał przerwać gwizdkiem dobrze zapowiadającą się akcję Warty.

• Sandecja zaczyna się nieco spieszyć. Próbuje przejąć inicjatywę, ale jak na razie nie potrafi skonstruować żadnej groźnej akcji pod bramką Liisa.

• Za Kosiorowskiego na boisku pojawił się Borovicanin.

• Chwila przerwy w grze. Dwóch piłkarzy Warty Poznań zderzyło się ze sobą i potrzebują interwencji medycznej.

• Mocne uderzenie z dystansu Marcin Trojanowskiego, ale jego strzał został przyblokowany przez defensorów Sandecji.

• Bardzo szybka kontra Sandecji. Tuszyński mocno dośrodkował w pole karne, ale nik tego nie zamknął.

• 20. kolejka 1. ligi: Warta Poznań - Stomil Olsztyn

• Kolejna akcja Warty. Michał Jakóbowski był w niezłej sytuacji mógł poszukać kolegów, zdecydował się jednak na strzał, który został przyblokowany.

• Zespół Mirosława Hajdo nie zmienia taktyki, w dalszym ciągu jest schowany za podwójną gardą i wyczekuje na kontry, które jak dotychczas nie mają mocy rażenia.

• Kolejna akcja Warty przeprowadzona skrzydłem. Tym razem Marcin Trojanowski dogrywał piłkę wpole karne, ale napastnik Zielonych uderzył nad poprzeczką.

• Dośrodkowanie Michała Jakóbowskiego w kierunku Alaina Ngamayamy, ale piłkarz Zielonych nie doszedł do tej centry.

• Sandecja jak na razie nastawiła się na grę z kontry, ale próby kontrataku w wykonaniu podopiecznych Hajdo nie są zbyt udane

• Warta podobnie jak w pierwszej połowie ma więcej z gry, dłużej utrzymuje się przy piłce. Szczerze powiedziawszy Sandecja gra dzisiaj dość przeciętnie.

• Warta straciła piłkę i akcję wyprowadzili goście. Maciej Bębenek zagrywał do Tuszyńskiego, ale obrońcy Warty w porę to rozczytali.

• Spokojnie rozpoczęła się ta druga połowa. Warta próbuje rozgrywać piłkę,

• Zaczynamy drugą połowę. Przy piłce Sandecja.

• Wynik nie do końca oddaje to, co działo się na boisku. W rzeczywistości zespół gospodarzy był zdecydowanie lepszy od drużyny z Nowego Sącza. Bramka dla Sandecji na pewno spowoduje, że druga częśc gry będzie bardziej emocjonująca.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Warta prowadzi 2:1.

• Arbiter Łukasz Bednarek doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• Sandecja poszła za ciosem. W niezłej sytuacji znalazł się Piotr Giel, ale jego strzał wylądował tylko na bocznej siatce

• Bramka z niczego dla Sandecji. Szybki atak wyprowadził Paweł Giel, wydawało się, że nic z tego nie będzie, ale piłka trafiła do Tuszyńskiego, który ładnym strzałem zaskoczył Adriana Lisa.

• GOOOOL! Tuszyński

• Strzał Bartoszaka, ale w środek bramki i piłkę łapie Cabaj.

• Tymczasem w Poznaniu rozpadał się deszcz. Nic jednak nie wskazuje na to, że zespół trenera Hajdo mógłby zmniejszyć prowadzenie gospodarzy.

• Marcin Makuch zdecydował się na dośrodkowanie, ale wyszedł z tego całkiem niezły strzał i Lis z trudem przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

• Świetna akcja Zielonych. Pogonowski i Trojanowski ładnie rozmontowali defensywę Sandecji. Ten drugi doszedł do drugiej dogodnej sytuacji strzeleckiej, ale Cabaj obronił jego uderzenie.

• Pogonowski obejrzał żółtą kartkę.

• W przypadku zwycięstwa nad Sandecją Warta zbliży się do zespołu z Nowego Sącza na pięć punktów. Warciarze dzisiaj wyglądają na zespół dużo bardziej zdeterminowany.

• Tym razem do jedenastki podszedł Krzysztof Bartoszak i pewnie pokonał Marcina Cabaja.

• Kosiorowski zagrał ręką w polu karnym i Warta ma drugą jedenastkę.

• Sandecja nie najlepiej weszła dzisiaj w spotkanie przy Drodze Dębińskiej. Warciarze przeważają, widać, że pierwsza bramka dodała im pewności siebie.

• Fatalne nieporozumienie w ekipe Sandecji. Gajda ładnym podaniem otworzył drogę do bramki Trojanowskiemu a ten spudłował z najbliższej odległości.

• Żółta kartka dla Wilczyńskiego za faul na Kosiorowskim.

• Makuch ukarany żółtą kartką za przewinienie w polu karnym.

• GOOOOOOL! Giel

• Rzut karny dla Warty po faulu na Bartoszaku.

• Do strzału złożył się Wojciech Wilczyński, uderzył bardzo mocno na bramkę Cabaja. Sutecznie zblokowali ten strzał defensorzy Sandecji.

• W pierwszych minutach spotkania zarysowała się przewaga Warty Poznań. To gospodarze częściej atakują i dłużej są w posiadaniu piłki.

• Na trybunach mimo nie najlepszej pogody, pojawiło się sporo jak na Wartę kibiców. Sympatyków klubu z Nowego Sącza na razie nie widać.

• Piotr Kosiorowski uderzył na bramkę zza pola karnego, ale Lis pewnie chwycił futbolówkę.

• Nie przyłożył się teraz do strzału Trojanowski, miał sporo miejsca, ale jego próba bardzo nieprecyzyjna.

• Pierwszą groźną sytuację przeprowadzili warciarze. W tej sytuacji dobrze zachował się Marcin Cabaj, który zdecydowaną interwencją zatrzymał napastnika gospodarzy.

• Warta Poznań rozpoczęła od środka boiska.

• Przed chwilą przy Bułgarskiej Lech oddał mistrzostwo Legii, przegrywając z Podbeskidziem. Dzisiaj Sandecja ma okazję pozbawić złudzeń warciarzy, którzy i tak są już niemal w beznadziejnej sytuacji.

• W drużynie Warty nie wystąpią kontuzjowani Cezary Michalik i Michał Kołodziejski oraz pauzujący za nadmiar żółtych kartek Tomasz Magdziarz. Natomiast Sandecja przystąpi do meczu bez pauzującego za czerwoną kartkę Petera Petrana.

• Ławka rezerwowych Sandecji: Bomba, Górski, Mróz, Certik, Borovicanin, Szczepański, Kurczynski

• Ławki rezerwowych Warty: Radliński, Kotus, Kanarek, Klatt, Onsorge, Czoska

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 31. kolejki 1. ligi pomiędzy Wartą Poznań i Sandecją Nowy Sącz. Dla Zielonych jest to mecz ostatniej szansy. Jeśli chcą się utrzymać, muszą wygrać.