Widzew Łódź 2 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Koniec meczu! Widzew niespodziewanie ogrywa Termalikę!

• Wrzutka w pole karne, piąstkuje Krakowiak, ponowne zagranie w szesnastkę i tym razem bramkarz Widzewa pewnie łapie.

• Ostatnia zmiana w Widzewie. Rybicki zmieniony przez Kasprzaka.

• Trzy minuty doliczone.

• Nerwowa końcówka spotkania, ale to Widzew stara się częściej strzelać na bramkę.

• Kolejna okazja Widzewa! Tym razem Kwiek przegrywa pojedynek z bramkarzem!

• Doskonała okazja dla Widzewa na ponowne odskoczenie! Osmanaj na wprost bramki strzelił ponad poprzeczką!

• Gooool! Sołdecki pokonuje Krakowiaka mocnym strzałem!

• Jest okazja na gola kontaktowego! Jarecki faulowany w polu karnym Widzewa! Rzut karny!

• Żółta kartka dla Osmanaja za ostry faul. To pierwszy kartonik w tym spotkaniu

• Kontra Widzewa 3 na 3, ale Osmanaj uderzył wysoko nad bramką.

• Ostatnia zmiana w Termalice. Schodzi Plizga, w jego miejsce Chomiuk.

• Groźnie w polu karnym Widzewa! Paluchowski strzela, ale dobrze interweniuje Krakowiak!

• Batrović ostatecznie zmuszony opuścić boisko. W jego miejsce Osmanaj.

• Ucierpiał w starciu Batrović i na chwilę zmuszony jest opuścić boisko. Po chwili jest gotowy do gry.

• Zmiana także w Widzewie. Kwiek za Mrozińskiego.

• Druga zmiana w Termalice. Paluchowski za Foszmańczyka.

• Termalika jest dzisiaj bezradna w ataku i nie ma pomysłu na grę. Pewnie w polu karnym Widzewa interweniuje Krakowiak.

• Widzew gra dziś bardzo dobrze. Zupełnie nie przypomina zespołu, który tydzień wcześniej dostał lanie od Miedzi Legnica. Pozytywnie zaskakuje dziś przede wszystkim Rybicki.

• Dalekim wyjściem niebezpieczeństwo zażegnał Krakowiak.

• Kimura zagrywa w pole karne, dobrze główkował Bernhardt, ale pewnie tym razem interweniował Nowak!

• Kamiński za Włodykę w ekipie Mandrysza. Czy trener Termaliki zmieni obraz gry swojego zespołu?

• Rybicki został wypuszczony w uliczkę i musnął piłkę, która mimo interwencji Nowaka wpadła do bramki!

• Gooooool! Rybicki na 2:0! Radość w Byczynie!

• Batrović bardzo źle wykonał rzut rożny, nie było mowy o zagrożeniu.

• Batrović wdarł się w pole karne i próbował oddać strzał, ale został zablokowany. Rzut rożny.

• Ładnie przy piłce utrzymywał się Nishi, ale ostatecznie ją stracił.

• Spokojny początek drugiej połowy. Gra głównie w środku boiska.

• Drugą połowę rozpoczęli goście.

• Pierwsi na boisku piłkarze Termaliki. Wychodzą też Widzewiacy. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Końcówka połowy spokojna. Bez zbędnego przedłużania sędzia kończy pierwsze 45 minut. Jak na razie Widzew prowadzi 1:0 po golu Zgardy. Jak Termalika odpowie po przerwie?

• Najpierw uderzenie Włodyki pewnie broni Krakowiak, a po chwili po akcji Widzewa za mocno w pole karne Termaliki wrzucał Wrzesiński.

• Gra się ożywiła i przenosi się teraz spod jednej bramki pod drugą. Termalica dąży do wyrównania, ale Widzew też się odgryza.

• Zdobyta bramka ożywiła doping kibiców w Byczynie. Około 400 osób, które zebrało się na stadionie stara się głośno wspierać Widzew.

• Gooooool! Z rzutu rożnego wrzucił piłkę Batrović, a dośrodkowanie na gola zamienił Szymon Zgarda!

• Kontra Widzewa z przewagą liczebną nie wykorzystana. Zabrakło dokładności w rozegraniu akcji.

• Rzut wolny pod polem karnym Widzewa. Do piłki podszedł Jarecki, ale huknął w mur.

• Po wrzutce w pole karne gości piłka wybita na rzut rożny. Korner wykonany już słabo i nie było zagrożenia.

• Rzut wolny spod linii bocznej po faulu Jareckiego.

• Rybicki przepchnięty w polu karnym upadł, ale sędzia uznał, że był powstrzymywany zgodnie z przepisami.

• Jak na razie obraz gry się nie zmienia. Termalika atakuje, ale niewiele z tego wynika. Trudno nawet stwierdzić, by bramka wisiała w powietrzu.

• Termalika ciągle próbuje. Foszmańczyk wrzucił piłkę w pole karne, ale nikt nie zamknął dośrodkowania.

• Szarżował teraz jedne z piłkarzy gości, łatwo minął obrońcę i tylko ofiarna interwencja Krakowiaka w sytuacji 1 na 1 uratowała Widzew przed stratą bramki.

• Rzut rożny dla gości. Wrzutka w pole karne i piłka ląduje w rękach Krakowiaka.

• W końcu akcja Widzewa. Wrzutkę w pole karne Termaliki pewnie wyłapuje jednak Nowak.

• Strzał zza pola karnego Plevy zablokowany przez jednego z obrońców.

• Jak na razie spokojnie, a wręcz nudno. Termalika naciska, gra toczy się w pobliżu pola karnego Widzewa, ale groźnych sytuacji brak.

• W ataku Termalika. Po faulu jednego z Widzewiaków rzut wolny przed polem karnym gospodarzy. Uderzenie i broni Krakowiak!

• Pierwszy gwizdek i gramy!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę.

• Stadion jest wypełniony mniej więcej w połowie. Na trybunach około 300-400 osób. Specjalne zaproszenia Widzewa rozeszły się mniej więcej w połowie.

• Rezerwowi Termaliki: Adrian Olszewski, Krzysztof Kaczmarczyk, Dawid Kamiński, Szczepan Kogut, Bartosz Kopacz, Adrian Paluchowski, Adrian Chomiuk

• Rezerwowi Widzewa: Matko Perdijić, Bartłomiej Kasprzak, David Kwiek, Tomasz Lisowski, Liridon Osmanaj, Maksymilian Rozwadowicz, Julien Tadrovski

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Widzewa Łódź z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza! Czy ostatni w tabeli zespół będzie w stanie przełamać się i odebrać punkty aspirującym do awansu Słonikom? Przekonamy się już niebawem!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIDZEW ŁÓDŹ - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA

Termalica - Okocimski Brzesko 4:0

Nie o takiej wiośnie marzyli piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Świetnie spisujący się w ubiegłym roku zespół w ostatnim okresie spuścił mocno z tonu. Po ciężko wywalczonym 1:0 zwycięstwie z GKS-em Katowice zajmujący fotel lidera piłkarze przegrali wyjazdowy mecz z Dolcanem Ząbki, ulegli broniącym się przed spadkiem tyszanom, a w ostatniej ligowej kolejce przed własną publicznością zremisowali 1:1 z Arką Gdynia.

Rywalem Termaliki będzie Widzew Łódź, który prawdopodobnie nie utrzyma się już na zapleczu Ekstraklasy. Łodzianie w tym sezonie wygrali raptem dwa mecze, odnosząc aż piętnaście porażek. Aby wydostać się ze strefy spadkowej podopieczni Wojciecha Stawowego potrzebowaliby co najmniej piętnastu punktów…