Bytovia Bytów

2

• Relację na żywo z Suwałk przeprowadził Piotr Bernaciak. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE! w Ekstraklasa.net.

• Koniec meczu. W Suwałkach remis.

• Doskonała kontra fatalnie zmarnowana przez Żebrowskiego - gracz Wigier oddał lekki strzał po ziemi, do tego niecelny.

• Dwie minuty doliczył sędzia Szczech.

• 90 minut minęło - trwa doliczony czas gry.

• Na oślep wybijają już piłkę zawodnicy gospodarzy. Nie mają już siły na dalsze ataki.

• Wynikł z niego tylko aut dla Bytovii, piłka pod nogami Laskowskiego.

• Teraz lewa strona próbuje Bytovia. Będzie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Ruszyły pod koniec Wigry. Tym razem Tarnowski nad poprzeczką.

• Bartosz Biel uderza tuż przy prawym słupku bramki Bytovii Bytów! To była naprawdę dobra szansa dla gospodarzy.

• Bliski teraz gola był Hirsz, jednak dobrze rzucił się Laskowski i zapobiegł utracie bramki.

• Zmiana - Shohei Okuno zastąpi Daniela Mąkę.

• "Żółtko" dla Dawida Korta.

• Zarówno jedni, jak i drudzy mają swoje okazje.

• Dobiega 80 minuta, lecz wciąż nie wiadomo czy i kto zdobędzie dziś 3 punkty. Każda z drużyn może strzelić bramkę.

• Krótkie rozegranie, Kort jednak uderza wysoko nad bramką Zocha.

• Teraz rzut wolny dla Bytovii spod linii bocznej. Dobra okazja na dośrodkowanie.

• Bartosz Biel ze skraju pola karnego trafia w boczna siatkę.

• Zmiana w Wigrach - Robert Hirsz zmienia Kamila Adamka.

• Teraz uderzał Marcin Tarnowski, piłka kopnięta po ziemi trafia w ręce bramkarza.

• Kat drużyny z Suwałk w kolejnym już meczu strzela im gola.

• GOOOL! WYRÓWNANIE W SUWAŁKACH! SURDYKOWSKI!

• Drugi gol Bytovii pada w podobny sposób co pierwsza bramka dla przyjezdnych. Sprzed pola karnego uderzał Dawid Kort, piłka odbiła się od Surdykowskiego i wpadła do bramki!

• Drużyna gości gra wysokim pressingiem, co wreszcie zaczęli wykorzystywać gospodarze.

• Wigry starają się odbierać piłkę już w środku pola i grać z kontrataku.

• Po strzale Kalinkowskiego ładną paradą znów popisuje się Tomasz Laskowski.

• Strzał Biela paruje Laskowski, jednak tuż pod bramką nie ma żadnego zawodnika gospodarzy, aby dobić piłkę.

• Zmiana - Biel za Monetę.

• Do zmiany przygotowany już Bartosz Biel.

• Sporo nerwowości w tym etapie meczu i wiele Niedokładnych podań.

• Dobrą kontrę Wigier nieudanym strzałem nad bramką zakończył Żebrowski.

• Żółtą kartką ukarany Artur Bogusz za faul na Macieju Szewczyku.

• Surdykowski w trudnej sytuacji strzela niecelnie i od bramki Hieronim Zoch.

• Dużo dzisiaj rzutów rożnych - seria kornerów dla gości.

• Chomiuk wywalczył rzut różny dla swojego zespołu.

• Korner bez żadnych korzyści dla gospodarzy, piłka dla Bytovii.

• Nerwowo wybija Mandrysz i róg dla gospodarzy.

• Strzał z 20 metrów Mateusza Zebrowskiego mija spojenie bramki gości o dosłownie kilka centymetrów!

• Źle jednak dośrodkowuje Artur Bogusz.

• Zagranie ręką zawodnika gości tuż przy ławce swojego zespołu.

• Przez dłuższy czas z piłką biegł Rafalskis, jednak był faulowany przy linii środkowej.

• Gospodarze mieli niezłą okazję na kontrę, jednak rozgrywali zbyt powoli i piłkę przejęła obrona Bytovii.

• Zdecydowanie dominują piłkarze Bytovii.

• Wigry mają poważny problem z rozegraniem piłki w środku pola.

• Zamieszanie w polu karnym Wigier wyjaśnia Zoch.

• Od razu do ataku ruszyli goście.

• Zagrał nakładką Jakóbowski, wolny dla Wigier.

• Zmiana w ekipie gospodarzy - Tarnowski za Ruszkula.

• Wracamy do gry - od środka Bytovia.

• Rezerwowi opuszczają powoli boisko.

• Koniec pierwszej połowy.

• Zoch dobrze broni strzał Mandrysza.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Faulowany w środku pola zawodnik Bytovii.

• Jest 2:1 i lepsze wrażenie chwilowo sprawia Bytovia.

• Nieudany strzał jednego z gości odbił się od Jakóbowskiego, Zoch leżał już w drugim rogu bramki i nie miał szans na skuteczną interwencję.

• GOOOL DLA BYTOVII! Strzelcem gola chyba Jakóbowski.

• Kontra Wigier - jednak szybko przerwana.

• Chomiuk trafia w słupek po strzale szczupakiem z około 11 metrów!

• Dzisiaj piłkarze gospodarzy są groźni po tych stałych fragmentach gry, jednak tym razem dośrodkowanie Kalinkowskiego mija wszystkich zawodników.

• Z niego nic nie wynikło, teraz rzut rożny mają Wigry.

• Dośrodkował Chomiuk i było bardzo blisko gola samobójczego. Piłka odbiła się od zawodnika Wigier i wypadła na rzut rożny.

• Zawodnicy zderzyli się głowami w powietrzu, faulowany Adrian Karankiewicz po chwili jednak wstał.

• Po strzale z dystansu i rykoszecie róg dla gości.

• Po dośrodkowaniu Chomiuka piłkę łapie Zoch.

• Długi dorzut w pole karne wybija Rafalskis.

• Z rożnego nic nie wynikło, ale z autu wznowi Bytovia.

• Chomiuk tym razem okiwał rywala w polu karnym, Zoch wypiąstkował strzał na rzut rożny.

• Dośrodkowywał Chomiuk, lecz spokojnie piłkę przejmują gospodarze, po chwili na spalonym Adamek.

• Jarzębowski długim podaniem uruchamia Adamka, ten jednak na spalonym.

• Bliski ładnego gola pięta Mąka, jednak piłka mija bramkę Wigier w bardzo niewielkiej odległości od słupka!

• Faulowany Ruszkul - przerwanie kontrataku nie kończy się jednak kartką dla zawodnika Bytovii.

• Wyglądało to na kontuzję, jednak zawodnik zszedł z boiska o własnych siłach, wiec może jednak to założenie taktyczne trenera Kafarskiego.

• Opuszcza boisko Bartłomiej Poczobut i wchodzi Robert Mandrysz.

• Kontuzja zawodnika Bytovii. Będzie zmiana.

• Oglądamy naprawdę dobry mecz w Suwałkach.

• Po rzucie wolnym dla Bytovii piłkę na linii bramkowej zatrzymuje Zoch!

• Po dośrodkowaniu Łukasza Monety z rzutu wolnego w słupek trafia Jarzębowski, a Adrian Karankiewicz dobija jego strzał z ostrego kąta!

• 2:0 DLA WIGIER! KARANKIEWICZ!

• I nagle z niczego wyszła znakomita szansa Bytovii - 5 metrów od bramki jednak została w fatalny sposób zmarnowana.

• Bogusz wrócił na boisko i kontynuuje grę.

• Jakóbowski szukał miejsca w polu karnym, ale wywalczył jedynie aut.

• Na boisku leży Maciej Szewczyk, po chwili zostaje zniesiony poza boisko.

• W wyśmienitej sytuacji był Kamil Adamek, jednak sędzia gwiżdże spalonego.

• Bytovia miała znakomita okazję na kontrę, jednak centrostrzał mija bramkę Zocha.

• Goście nie potrafią jednak zamienić tego na groźne akcje pod bramką Wigier.

• Bytovia stara się przejąć inicjatywę.

• Długa piłka Łukasza Wróbla w kierunku bramki Wigier - jednak futbolówka w rękach Zocha.

• Rzut rożny w podobny sposób jak kilka minut wcześniej zmarnował Moneta.

• Piłka trafia w mur, jednak po niesamowitym strzale Jarzębowski niemal zaskoczył Laskowskiego.

• Za faul na pograniczu pola karnego żółtą kartką ukarany Daniel Mąka.

• Spokojnie rozgrywają Wigry na własnej połowie.

• Kolejny róg dla Wigier, pierwsze minuty zdecydowanie dla gospodarzy.

• To na pewno było dośrodkowanie, jednak nie przeciął go żaden z piłkarzy i piłka po koźle wpadła do bramki!

• Bartłomiej Kalinkowski w 7. minucie zapewnia Wigrom prowadzenie po strzale z rzutu wolnego!

• GOOOOL DLA WIGIER! KALINKOWSKI!

• Wigry próbują długimi podaniami przedostać się pod bramkę gości jednak jak dotąd bezskutecznie.

• Z rogu nic nie wynikło, jednak ze znakomitą kontrą wyszły Wigry i w ostatnim momencie obrońcy wybili piłkę na rzut rożny. Nic z niego nie wynikło i mamy kolejny korner. Niecelnie jednak dośrodkował Moneta i od bramki Laskowski.

• Maciej Wichtowski wybija piłkę na rzut różny dla Bytovii.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Wigry - Bytovia

• Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Jasiński, Wilczyński, Mandrysz, Okuno, Wojach, Klichowicz.

• Rezerwowi Wigier: Salik, Atanacković, Makaradze, Biel, Tarnowski, Gąska, Hirsz

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Wigry Suwałki - Bytovia Bytów LIVE! Bój o podtrzymanie dobrej passy.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Wigry Suwałki - Bytovia Bytów!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - BYTOVIA BYTÓW

Widzew Łódź - Wigry Suwałki 2:2

Sobotnie mecze 4. kolejki 1. ligi zakończy starcie Wigier z Bytovią. Rywalizować ze sobą będą Wigry, które zamierzają co najmniej utrzymać trzecią pozycję w tabeli. Nie będzie łatwo, ponieważ Bytovia, chociaż z uwagi na modernizację swojego stadionu występuje tylko na wyjazdach, do tej pory jeszcze nie przegrała. Zwyciężyła w Nowym Sączu, a w Katowicach z Rozwojem i w Grudziądzu z Olimpią podzieliła się punktami.