Wigry Suwałki 2 - 1 Chojniczanka Chojnice

2

Chojniczanka Chojnice

1

• Za śledzenie relacji dziękuję Kamil Niedźwiedzki. Do widzenia państwu!

• Po bardzo wyrównanym meczu zespół z Suwałk wygrywa mecz 2:1. Dla piłkarzy z Suwałk są to bardzo ważne punkty, oddalające drużynę od strefy spadkowej.

• W doliczonym czasie gry piłka wyłącznie blisko pola karnego piłkarzy z Suwałk.

• Faul zawodnika Wigier blisko własnej bramki.

• Po dośrodkowaniu piłkę wybił Bartkowski.

• Rzut rożny dla gości.

• Żółta kartka dla Bartosza Biela, zdobywcy jednej z bramek dla Wigier.

• Zmiana w ekipie gospodarzy, schodzi Mackiewicz, wchodzi Kamil Lauryn.

• Żółta kartka dla kapitana Wigier, Salika, za niepotrzebną dyskusję z sędzią.

• Czerwona kartka dla Sebastiana Radzio! Dokładnie nie wiadomo za co dostał tą kartkę.

• Żółta kartka po faulu na zawodniku Wigier, ukarany został Chyła.

• Bardzo ładna akcja gości, strzał głową obronił Karol Salik.

• Trzeba przyznać, że akcja gospodarzy od samego początku wyglądała bardzo ładnie. Dla gości zostało jeszcze parę minut aby zmienić wynik meczu.

• GOOOOOOOOOOL ! Sebastian Radzio strzela bramkę po dośrodkowaniu z prawej strony!

• Zmiana w drużynie gości, boisko schodzi Marek Gancarczyk, autor bramki dla Chojniczanki, na boisko wchodzi Wojciech Lisowski.

• Bardzo dobra akcja piłkarzy Wigier. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska sytuację strzelecką miał Sebastian Radzio, lecz minimalnie przestrzelił.

• Za głębokie dośrodkowanie piłkarz Wigier, bramkarz spokojnie łapie piłkę.

• Obie drużyny próbują konstruować akcje, lecz żadna nie może stworzyć sobie 100 procentowej sytuacji do strzelenia bramki.

• Zmiana w drużynie gości. Opuszcza boisko Krystian Feciuch, wchodzi Paweł Iwanicki.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Mackiewicza, jednak zawodnik nie zdążył dołożyć nogi i piłka wyleciała za bramkę. Widać, że piłkarzy Wigier interesuje tylko zwycięstwo.

• Dośrodkowanie Karola Mackiewicza, jednak bardzo nieudane.

• Dobrze zapowiadająca się akcja gości została zakończona strzałem na bramkę Gancarczyka, jednak sporo przestrzelił/

• Strzał Marcina Tarnowskiego nad bramką.

• Wyśmienitą sytuacją miał Bartosz Biel, jednak bardzo dobrze obronił piłkę bramkarz z Chojnic.

• Rzut rożny dla gości po dośrodkowaniu z prawej strony.

• Bardzo dobry strzał Mackiewicza, rzut rożny dla Wigier.

• Gra toczy się między innymi na środku boiska.

• Murawę opuścił zawodnik gospodarzy, Darvydas Sernas, a na placu gry jest Marcin Tarnowski.

• Piłkarze wyszli na boisko, piłka ustawiona w kole środkowym, i zaczynamy drugą połowę.

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Mecz jest bardzo wyrównany. Było kilka ciekawych akcji, zarówno po stronie gospodarzy jak i po stronie Wigier

• Na boisku zwija się z bólu Daniel Chyła , lecz sędzia nie odgwizdał faulu na tym piłkarzu.

• Ręka na połowie gospodarzy Tomasza Mikołajczaka.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska na bramkę uderzał Siemaszko, niecelnie.

• Dośrodkowanie Bartosza Widejko, piłkę spokojnie łapie Rafał Misztal.

• Bardzo dobra akcja gospodarzy, Na bramkę ponownie uderzał Bartosz Biel, bramkarz gości zdołał obronić ten strzał.

• Faul Gancarczyka na Maksimie Rafalskis w obrębie koła środkowego boiska.

• Na bramkę uderzał Sebastian Radzio, lecz sędzia odgwizdał spalonego.

• Strzał na bramkę gości zaliczył Bartosz Biel, jednak bramkarz gości bez większych problemów wyłapał piłkę.

• Groźny strzał Pawła Zawistowskiego, jednak minimalnie przestrzelił.

• Kolejna bardzo dobra akcja gości, po dośrodkowaniu strzelał Siemaszko.

• Z boiska zszedł Karankiewicz, na boiso wszedł Zoch.

• Nieprzyjemny faul piłkarza gospodarzy na Piotrze Kieruzelu, upomniany żółtą kartką Rafalskiks

• GOOOOOOL! Bardzo dobra wrzutka Przemysława Pietruszki, podanie te wykorzystał Marek Gancarczyk.

• Po faulu na Adrianie Karankiewicz gracz gości, Krystian Feciuch został upomniany żółtą kartką przez sędziego Opalińskiego.

• Dobra akcja piłkarzy Wigier. Z lewej strony boiska dośrodkowywał Mackiewicz, dobrze do piłki wyskoczył Sernas, lecz piłka minęła bramkę.

• Akcja gości. Błąd Salika, który wyszedł z bramki, lecz nie zdążył dojść do piłki. Błędu nie wykorzystał Marek Gancarczyk.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Gol dla piłkarzy Wigier! Po błędzie obrońcy pilka trafiła do Bartosza Biela, a ten z zimną krwią wykorzystał błąd rywali.

• Po rzucie wolnym dla gości piłkę wybił piłkarz Wigier. Wolnego wykonywał Zawistowski.

• Kolejna dobra akcja piłkarzy Wigier. Zza pola karnego strzelał Karol Mackiewicz, jednak piłka poleciała za bramkę rywali.

• Dobra akcja piłkarzy Wigier zakończona niecelnym strzałem na bramkę.

• Piłkarze Wigier właśnie zaczynają. Widać po ich twarzach że są bardzo skoncentrowani i przygotowali się na ten mecz.

• Piłkarze właśnie wychodzą na boisko. Rozbrzmiewa hymn Wigier, a na boisko razem weszła maskotka drużyny z Suwałk, biały miś :)

• Po tym meczu, piłkarzy z Wigier czekają jeszcze 3 wyjazdy z rzędu - do Płocka, Olsztyna i Bytowa.

• Będzie to drugie w historii spotkanie Wigier z zespołem z Chojnic. Wcześniej suwalczanie zmierzyli się z Chojniczanką w Pucharze Polski ( sezon 2012/13 ), kiedy to pokonali gości w rzutach karnych i przeszli do kolejnej rundy.

• "Biało-niebiescy" rozegrają swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej na własnym boisku. Rywal Wigier, Chojniczanka Chojnice, ma o 3 punkty więcej i plasuje się na 8. miejscu w tabeli.

• Piłkarze drużyny gości również wyszli na boisko. Powoli zaczynają się zbierać kibice Wigier. W Suwałkach pogoda nie jest najgorsza, deszcz nie pada, i nie zapowiada się na deszcz.

• Witam wszystkich, powoli zaczynamy naszą relację z meczu Zawodnicy Wigier już wyszli na boisko zrobić rozgrzewkę przed meczem, w którym na pewno nie zabraknie wielu emocji.