Wigry Suwałki 0 - 1 Chojniczanka Chojnice

Wigry Suwałki

0

Chojniczanka Chojnice

1

• To wszystko z dzisiejszego spotkania, zapraszam na następne mecze Wigier u siebie.

• Koniec meczu.

• Sędzia w tej chwili kończy mecz. 3 punkty pojadą do Chojnic. Dzisiaj Wigry Suwałki przegrał z zespołem Chojniczanki Chojnice 0:1.

• Faulowany Łukasz Moneta, będziemy mieli rzut wolny przed polem karnym gości

• Łukasz Hanzel jest nowym zawodnikiem Wigier, debiutuje w dzisiejszym meczu. Ostatnio grał w zespole Piasta Gliwice.

• Akcja Wigier, strzał z 16 metrów minimalnie ponad bramką gości Łukasza Moneta

• Zmiana w zespole Wigier, plac gry opuścił Rafalskis, a wszedł Łukasz Hanzel.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Za chwilę druga część spotkania, na murawie meldują się oba zespoły.

• Z nami pierwsza połowa spotkania, Wigry próbują ale bez efektu bramkowego, natomiast Chojniczanka bardzo dobrze broni się ale także próbuje atakować. Po jednej z takich sytuacji strzeliła bramkę i prowadzi w Suwałkach 1:0. W zespole gospodarzy widać dużo niedokładności, akcje nie mają wykończenia. Brakuje dokładnego ostatniego podania.

• Na bramkę gości z 18 metrów strzelał Maksims Rafalskis, uderzenie wysoko ponad bramką zespołu z Chojnic

• Kolejny rożny dla Wigier i dośrodkowanie Kalinkowskiego, niestety żaden z zawodników Wigier nie oddaje strzału na bramkę.

• Rzut wolny dla Chojniczanki, dośrodkowuje Rafał Grzelak

• Faulowany Artur Bogusz prze zawodnika Chojniczanki.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy! Od środka boiska rozpoczęli piłkarze z Chojnic.

• Na murawę wychodzą obydwa zespoły. Przywitani serdecznie przez kibiców

• W poprzednim sezonie 1 ligi piłkarskiej obydwa mecze wygrał Wigry. Na własnym stadionie 2:1 natomiast na wyjeździe 3:2

• W poprzedniej kolejce Wigry zremisowały w Kluczborku 1:1 natomiast Chojniczanka przegrała ze Stomilem Olsztyn 0:2

• Piłkarze zakończyli rozgrzewkę i już za kilka minut pojawią się na murawię boiska

• W dzisiejszym meczu 1 ligi piłkarskiej Wigry Suwałki podejmują na własnym stadionie drużynę Chojniczanki Chojnice

• Rezerwowi Wigier: Karol Salik, Adrian Karankiewicz, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Bartosz Biel, Mateusz Żebrowski (M) Łukasz Hanzel Rezerwowi Chojniczanki: Dominik Hładun (M), Przemysław Czerwiński (M), Damian Garbacik(M), Dragan Jelic, Andrzej Rybski, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Arka Gdynia - Wigry Suwałki 0:2

W 8. kolejce Wigry zmierzą się z Chojniczanką Chojnice. Suwalczanie po świetnym początku sezonu, po którym znaleźli się przez chwilę na pozycji lidera, w ostatnim czasie nieco spuścili z tonu i wygrali raptem jedno z czterech ostatnich meczów. Ostatnie kolejki upłynęły także pod znakiem dobrej gry Chojniczanki, jednak przed tygodniem dobrą serię ekipy z Chojnic przerwał Stomil Olsztyn.