Wigry Suwałki

1

Chrobry Głogów

2

• Oglądaliśmy bardzo słabe widowisko, Wigry nie spieszyły się z odrabianiem strat i zostały wypunktowane przez gości. Głogowianie będą na pewno zadowoleni z wyjazdu do Suwałk. Za uwagę dziękuje już Państwu Piotr Bernaciak.

• Sędzia kończy mecz.

• Karankiewicz przewrócił przeciwnika poza grą i ogląda żółtą kartkę.

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Wreszcie! Makaradze oddaje strzał z dystansu, piłka po rykoszecie mija bramkę Janickiego!

• Na boisku nie dzieje się kompletnie nic. Wigry nie śpieszą się z odrabianiem strat.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Szczepaniaka zmienił Michał Michalec.

• Marcel Gąsior ukarany za przerwanie kontry, faulował wychodzącego z piłką Adamka.

• Ostatnia zmiana w Wigrach. Tarnowskiego zmienił Kamil Adamek.

• Blisko efektownej bramki z najbliższej odległości był Damian Gąska, został jednak szybko zablokowany.

• Kolejna zmiana w zepsole Ireneusza Mamrota. Hodowanego zmienia Dominik Kościelniak.

• Wojciechowski zmienił Damiana Sędziaka.

• ...i nastąpiła także zmiana w zespole gości. Na boisku pojawił się Paweł Wojciechowski, lecz umknęło nam, kogo zmienił. Na pewno uzupełnimy relację o tą zmianę.

• Dwie zmiany. Kalinkowski zostaje zmieniony przez Karankiewicza...

• No i właśnie w tym momencie Wigry się budzą! Makaradze zdobywa gola po dograniu Monety!

• Kompletnie rozleciała się gra Wigier. Suwalczanie nie mają już pomysłu na dalszą grę, wyglądają jakby już czekali na koniec meczu.

• Szymon Drewniak uderza po ziemi, ale obok słupka!

• Fauluje Wichtowski we własnej szesnastce i daje gościom kolejną szansę do podwyższenia prowadzenia.

• JEDENASTKA DLA GOŚCI!

• Długie podanie do Macieja Górskiego, ten przyjął piłkę w pełnym biegu i bez problemów minął Hieronima Zocha, który poślizgnął się... stojąc w bramce. Chrobry Głogów zasłużenie prowadzi w tym spotkaniu.

• CO TU SIĘ STAŁO! Maciej Górski dobija gospodarzy!

• Będzie rzut rożny dla Wigier po mocnym strzale Damiana Gąski.

• Bartłomiej Kalinkowski ukarany za faul na Macieju Górskim.

• Znowu szarżuje w pole karne Moneta, i po raz kolejny fatalnie dośrodkowuje.

• Przejął piłkę Łukasz Moneta w okolicy 25 metra od bramki Janickiego, ale zepsuł dośrodkowanie i od bramki Chrobry Głogów.

• Mamy bramkę! Michał Ilków-Gołąb kieruje piłkę do siatki po rzucie rożnym!

• Wracamy do gry!

• Mateusza Żebrowskiego zmieni Bartosz Biel.

• Zawodnicy wracają już na boisko, będzie jedna zmiana.

• Słabe widowisko oglądamy dziś w Suwałkach. Niewiele było szans do zdobycia bramki, a gdy taka już się przydarzyła, to zmarnował ją Makaradze. Liczymy na poprawę poziomu w drugiej połowie!

• Sędzia Rasmus kończy pierwsze 45 minut.

• Poprawka - doliczone zostały dwie minuty, które już dobierają końca.

• Niezwykle brutalnie fauluje Maciej Wichtowski i mamy kolejną karę indywidualną. Sędzia dolicza jedną minutę.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu - ukarany Łukasz Hanzel za nieprzepisowe przerwanie akcji gości faulem.

• Na boisku nie dzieje się zbyt wiele, optyczną przewagę mają goście, jednak lepszą sytuację do zdobycia bramki mieli gospodarze. Makaradze oddał beznadziejny strzał i wciąż mamy bezbramkowy remis.

• Wrócił już do gry Gruzin.

• Leży na murawie Makaradze, przez chwilę Wigry bez jednego zawodnika na boisku.

• Hodowany zagrywa do Szczepaniaka, ten jednak uderza w bezpiecznej odległości od bramki Zocha.

• Żebrowski w polu karnym wycofuje do Rafalskisa, który uderza po ziemi - bardzo niecelnie.

• Długa piłka do Drewniaka zostaje przytomnie przecięta przez jednego z gospodarzy.

• Fauluje teraz Byrtek w okolicach pola karnego i zostaje upomniany przez sędziego, na razie tylko ustnie.

• Damian Byrtek po rzucie rożnym huknął w poprzeczkę!

• Michał Ilków-Gołąb blokuje dośrodkowanie Monety i kolejny korner dla Wigier. Kolejny raz bez większego zagrożenia.

• Strzał z dwudziestu metrów oddaje Mateusz Żebrowski, jednak piłkę ponownie bez problemów łapie golkiper głogowian.

• Stały fragment gry nie przyniósł gospodarzom żadnych korzyści, piłka w rękach Janickiego.

• Gąska do Żebrowskiego, ten dośrodkowuje, jednak blokuje Bogusławski i Wigry mają rzut rożny.

• Dobre dośrodkowanie dostał Maciej Górski, jednak uderzył wprost w Zocha.

• Przedzierał się prawym skrzydłem Żebrowski, jednak poradził sobie z nim Adam Samiec i odebrał mu piłkę.

• Co się właśnie stało? Davit Makaradze znalazł się nie w stu, ale w dwustuprocentowej sytuacji, wychodził sam na sam, miał bardzo dużo miejsca i czasu, lecz jego uderzenie było bardzo niecelne! Zmarnowana świetna szansa dla Wigier!

• Strzał Górskiego z najwyższym trudem broni Hieronim Zoch. Będzie rzut rożny dla Chrobrego.

• Stuprocentowa sytuacja! Hodowany dostał świetną piłkę, stał sam przed bramką Zocha, jednak uderzył z pierwszej piłki i bardzo niecelnie.

• Szybka kontra Wigier zakończona słabym wycofaniem piłki przez Łukasza Monetę.

• Bardzo mocny strzał Łukasza Hanzela w środek bramki bez problemów łapie Sławomir Janicki.

• Rzut rożny dla Chrobrego kończy się zupełnie nieudanym uderzeniem Łukasza Bogusławskiego.

• Piłka toczy się powoli w polu karnym gospodarzy i w ostatniej chwili zostaje wybita sprzed nóg Macieja Górskiego.

• Wigry od pierwszych minut stosują wysoki pressing, co już przed chwilą skończyło się stratą, na szczęście dla gospodarzy bez konsekwencji.

• Rozpoczęła drużyna Wigier!

• Piłkarze już wychodzą z tunelu, za kilka minut zaczynamy.

• Jest także skład gospodarzy, a na ławce: Salik, Karankiewicz, Atanacković, Ruszkul, Biel, Lauryn i Adamek.

• Oto skład gości, a na ławce: Rzepecki, Wojciechowski, Kościelniak, Machaj, Malinowski, Michalec i Pisarczuk.

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest pan Sylwester Rasmus z Torunia - arbiter debiutujący na pierwszoligowych boiskach.

• Za nieco ponad godzinę na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach Wigry podejmą drużynę Chrobrego Głogów. To spotkanie relacjonować na żywo będzie dla Państwa Piotr Bernaciak, kłaniam się.