0

- 1 połowa

- 2 połowa

0 dogrywka 1 połowap.

• No i koniec meczu ! Praktycznie po jednostronnej walce Wigry zasłużenie wygrywają z piłkarzami z Katowic 2:0 . Za śledzenie relacji dziękuję Kamil Niedźwiedzki.

• Żółta kartka dla piłkarza GKS-u za odepchnięcie rywala. Ukarany Grzegorz Goncerz.

• Za zdjęcie koszulki Kamil Adamek został ukarany żółtą kartką , ale trener Wigier raczej nie będzie miał do niego o to pretensji.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! 2:0 !!!!!! Wigry strzelają gola i już chyba nic nie zagrozi Wigrom. Strzelcem gola Kamil Adamek !

• Goście od dłuższego czasu nie potrafią przebić się przez pole karne Wigier, i to gospodarze są bliżej strzelenia drugiej bramki

• 3 zmiana w ekipie Wigier. Schodzi strzelec bramki Łukasz Moneta, na plac gry wchodzi MarcinTarnowski

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Wchodzi Aleksander Januszkiewicz , schodzi Krzysztof Wołkowicz.

• Ładny strzał piłkarza GKS-u, jednak znacząco nad bramką rywali

• Zmiana u gości, schodzi Jarosław Wieczorek, wchodzi Sławomir Duda.

• Piłkarze Wigier coraz śmielej atakują bramkę gości, Widać, że są zmobilizowani do strzelenia drugiej bramki.

• Wydaje się, że piłkarze z Suwałk mają opanowaną sytuację na boisku, od dłuższego czasu piłkarze GKS-u nie potrafią się przebić do naszego pola karnego.

• Zmiana w ekipie gospodarzy, schodzi Valskis, wchodzi Biel .

• Żółta kartka dla Nerijusa Valskisa za brzydki faul.

• Indywidualna akcja Adamka, obrońca GKS-u wybił piłkę na rzut rożny , po rzucie rożnym wybijają obrońcy

• Zamieszanie w polu karnym Wigier, w wyśmienitej sytuacji znalazł się Przemysław Pitry, nieznacznie się pomylił !

• Zmiana u gości, schodzi Frańczak, wchodzi Piotr Ceglarz

• Zaczynamy!

• I słyszymy gwizdek sędziego. Do zobaczenia po krótkiej przerwie.

• Ostre wejście Adriana Frańczaka na Kamilu Adamku, piłkarz gości ma szczęście że arbiter wyciągnął żółty kartonik.

• Fantastyczny strzał Grzegorza Goncerza , świetnie broni Salik !

• Świetna sytuacja dla Wigier, ogromny błąd piłkarzy GKS-u, Kamil Adamek został sam w polu karnym, jednak przyjął niedokładnie i bramkarz wyłapał piłkę.

• Świetna sytuacja dla piłkarzy GKS-u, jednak strzał zablokowali obrońcy Wigier.

• Żółta kartka dla Kamila Cholerzyńskiego za faul na piłkarzu Wigier.

• Po faulu piłkarza Wigier z prawej strony dośrodkowywał Pietrzak, ale nikt nie zamknął akcji.

• Zablokowany strzał Łukasza Monety, obrońca wybija na rzut rożny, szybko wykonują go piłkarze Wigier, po odbiciu piłki od nogi obrońcy GKS-u kolejny szybki korner, jednak źle wykonany.

• Faul na piłkarzu Wigier w środku boiska.

• Faulowany Przemysław Pitry przez Artura Bogusza, zasłużona żółta kartka.

• Piłkarze z Katowic są zmotywowani do zdobycia wyrównującej bramki, są dłużej przy posiadaniu piłki, jednak na razie nic im to nie daje.

• Od 5 minut piłka toczy się głównie w środkowej części boiska .

• Po stracie gola piłkarze GKS-u próbują od razu odpowiedzieć, jednak na razie dobrze bronią się piłkarze z Suwałk.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! Gol dla Wigier ! Piękne dośrodkowanie i w trudnej sytuacji Łukasz Moneta zdołał oddać strzał na bramkę, który zamienił się na bramkę !

• Faul piłkarza Wigier, leży Krzysztof Wołkowicz. Na całe szczęście szybko wstaje.

• Akcja GKS-u , piłkarze Wigier przerwali dobrze zapowiadającą się sytuację.

• 100 % sytuacja Wigier, ale fantastycznie broni bramkarz gości, Antonin Bucek.

• Bardzo groźna sytuacja piłkarzy Wigier, z prawej strony dośrodkowywał Robert Hirsz , doszedł do niej napastnik Wigier, Jednak znacząco nad bramką rywali.

• Pierwszy strzał gości. Składna akcja piłkarzy z Katowic, Salik pewnie wyłapuje.

• Zaczynają goście ! Obie drużyny są zmotywowane aby zgarnąć 3 punkty .

• Zapraszamy na relację z meczu ! :)

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - GKS KATOWICE

Widzew Łódź - GKS Katowice

W najbliższą sobotę GKS Katowice pojedzie do Suwałk, gdzie mierzy się beniaminkiem 1. ligi, Wigrami. Katowiczanie tydzień temu przegrali przed własną publicznością z Wisłą Płock. Piłkarze Wigier natomiast bezbramkowo zremisowali z Bytovią.

- Myślę, że nasze boisko wraz z kibicami stwarza gorącą atmosferę i udaje nam się w spotkaniach domowych osiągać te korzystne wyniki. Przed nami niezwykle istotne spotkanie z racji tego, że ta grupa pościgowa, która nas goni jest niedaleko. Liczymy przede wszystkim na dobrą grę, a jak będzie dobra gra to jest szansa na zwycięstwo – powiedział przed meczem Zbigniew Kaczmarek, trener Wigier.