Wigry Suwałki

0

Olimpia Grudziądz

1

• Koniec meczu w Suwałkach. W końcówce spotkania Wigry nie były w stanie stworzyć zagrożenia. Olimpia wywozi cenne zwycięstwo 1:0!

• Trzy minuty doliczone w Suwałkach

• Ostatnia zmiana także w Olimpii. Kaczmarka zastępuje Suchocki.

• Ostatnia zmiana w Wigrach. Tarnowski za Radzia.

• Po indywidualnej akcji niekryty w polu karnym Woźniak uderzył po długim rogu i zaskoczył Salika!

• Gooool! Woźniak wyprowadza Olimpię na prowadzenie!

• Druga zmiana w Wigrach. Biel za Żebrowskiego

• Mackiewicz znalazł w polu karnym Radzio, ale ten nie trafił na bramkę.

• Z rzutu wolnego uderzał Popović, Salik na raty broni

• Ależ okazja Olimpii! Szczot w sytuacji sam na sam minął Salika, ale uderzył tylko w boczną siatkę.

• Druga zmiana w Olimpii. Smoliński za Rogalskiego

• Z rzutu wolnego z 17 metrów uderzał Mackiewicz, ale piłka została wybita na rzut rożny.

• Żółta kartka dla Pitera-Bucko za faul taktyczny na linii pola karnego. Tylko żółta można powiedzieć, patrząc na kategorię przewinienia.

• Salika strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Jaroch, ale pewnie bramkarz Wigier.

• Olimpia była bardzo blisko! Po wrzutce Kaczmarka głową uderzał Kłus, a piłka minimalnie minęła słupek.

• Kolejny korner dla Wigier, ponownie bez efektu.

• Zmiana w Wigrach. Adamek zastępuje Sernasa.

• Wróbel wybił piłkę na rzut rożny po strzale Bartkowskiego.

• Kaczmarek zdecydował się na strzał, ale uderzył w środek bramki. Pewnie broni Salik

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Szczot za Aleksandra.

• Rzut rożny dla Olimpii, jednak nie przyniósł zagrożenia pod bramką Salika.

• Żółta kartka dla Kaczmarka za faul.

• Żebrowski, który ucierpiał po faulu, musiał na chwilę opuścić boisko na noszach, po chwili jednak kulejąc wrócił na murawę.

• Rzut wolny dla Wigier z 30 metrów. Wrzucał piłkę Mackiewicz, ale niecelnie.

• Rozpoczęcie drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

• W doliczonym czasie gry rzut wolny dla Wigier. Sędzia nie pozwolił już jednak go wykonać i zakończył pierwszą połowę.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Okazja Olimpii. Zamieszenia w polu karnym po wrzutce, ale ostatecznie skończyło się na faulu w ataku.

• Próbował wrzucać piłkę w pole karne Mackiewicz, ale bardzo nieudanie.

• Rzut wolny dla Olimpii z 40 metrów. Wrzutka w pole karne, ale nikt nie zamknął akcji.

• W Suwałkach oglądamy nudne widowisko. Na boisku nie dzieje się wiele, brakuje składnych akcji i okazji bramkowych.

• Wrzutka w pole karne Wigier, ale łapie piłkę Salik.

• Na strzał zdecydował się Bogusz. Bardzo niecelnie.

• Kolejny korner dla gospodarzy, ale z nim również poradziła sobie obrona Olimpii.

• Rzut rożny dla Wigier, ale bez efektu bramkowego.

• Kaczmarek uderzył z rzutu wolnego po ziemi, na raty obronił Salik

• Żółta kartka dla Bartkowskiego za faul.

• Zła wrzutka Mackiewicza z kornera, nie było zagrożenia pod bramką gości.

• Strzał Sernasa wybity na rzut rożny.

• Bogusz w dobrej sytuacji oddał bardzo niecelny strzał

• Bardzo ładna akcja kombinacyjna w polu karnym Olimpii, ale wymianę podań gospodarzy przerwali obrońcy zespołu z Grudziądza.

• Wrzutka Karankiewicza i Radzio głową posłał piłkę na bramkę. Interweniował Wróbel.

• Trwa walka o każdy centymetr boiska.

• Interwencja obrońcy Wigier zatrzymała dobrze zapowiadającą się akcję Aleksandra.

• Na strzał zdecydował się Żebrowski, ale posłał piłkę nad bramką gości

• Jak na razie gra toczy się w środku pola, dużo walki o piłkę, mało składnych akcji.

• W ataku Olimpia. Na strzał z pola karnego zdecydował się Aleksander, ale nie zaskoczył Salika.

• Wydawało się, że może być rzut karny dla gospodarzy, ale sędzia nie zdecydował się odgwizdać pozornego zagrania ręką. Bez powtórki trudno rozsądzić, czy to słuszna decyzja.

• Korner rozegrany, ale nie przyniósł zagrożenia.

• Ładny strzał Mackiewicza zza pola karnego. Wróbel przerzucił piłkę nad poprzeczką. Rzut rożny.

• Od środka rozpoczęli piłkarze Wigier. Na trybunach pojawiła się zapowiadana ekipa fanów z Grudziądza.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Po krótkiej uroczystości rocznicowej, piłkarze wyszli już na murawę. Gospodarze zagrają na biało, Olimpia na zielono.

• Z racji uroczystości obchodów rocznicy powstania klubu w Suwałkach uroczysta atmosfera. Stadion zapełnia się kibicami Wigier. Na mecz awizowanych jest też 21 fanów Olimpii, jednak jeszcze nie pojawili się na stadionie. Jeśli chodzi o trybuny gospodarzy, spodziewany jest dzisiaj komplet.

• Rezerwowi Olimpii: Łukasz Sapela, Milan Andelković, Adrian Bielawski, Łukasz Suchocki, Robert Szczot, Bruno Żołądź i Marcin Smoliński

• Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Bartosz Biel, Kamil Adamek, Maciej Wichtowski, Marcin Tarnowski, Karol Drągowski i Bartosz Bujalski.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Wigier Suwałki z Olimpią Grudziądz. Mecz zacznie się o 19:47, co ma symbolizować rok założenia miejscowego klubu.