Wigry Suwałki

2

Widzew Łódź

1

• W Suwałkach spora radość, wygrać z Widzewem, nawet w obecnej formie, to zawsze duże osiągnięcie dla zespołu absolutnego beniaminka zaplecza Ekstraklasy. Łodzianie z kolei pogrążają się w kryzysie, grzęznąć na ostatnim miejscu w tabeli, z tylko jednym zwycięstwem na koncie po 12 spotkaniach.

• Koniec spotkania! W końcówce Widzew mocno przycisnął, ale Wigry dowiozły zwycięstwo!

• Żółta kartka dla Kozłowskiego.

• Sam na sam z bramkarzem wyszedł Sernas, ale Hamzić wychodzi zwycięsko z pojedynku.

• W końcówce do ataku ruszył Widzew. A czasu trochę jest, bo sędzia doliczył 4 minuty.

• W żółtych kartkach 1:1. Ukarany Kopczyński.

• Wigry mają wizualną przewagę, jeśli nie stracą koncentracji, dowiozą trzy punkty do końca meczu. Zostało nieco ponad pięć minut.

• Rzut wolny dla Wigier z narożnika pola karnego. Dośrodkowanie i pewnie wyłapuje Hamzić.

• Żółta kartka dla Czaplińskiego.

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Schodzi Pidwirnyj, w jego miejsce Broź.

• Rzut rożny dla Wigier po wybitej wrzutce Radzia.

• Próbuje się odgryzać Widzew, ale uderzenie Kozłowskiego sprzed pola karnego niecelne.

• Gospodarze próbują iść za ciosem. Kolejna okazja i znów strzelał Radzio, ale obronił bramkarz Widzewa. Dobitka Żebrowskiego była już niecelna.

• Gooooool! Z prawej strony dośrodkował piłkę Rafalski, a z około 5 metrów głową uderzył były Widzewiak - Sebastian Radzio! Hamzić był bez szans!

• Druga zmiana w Widzewie. Schodzi Janiec, w jego miejsce Batrović.

• Uderzał Rybicki, ale dobrze broni Salik.

• Uderzał Radzio z około 18 metrów, ale obronił bramkarz Widzewa.

• Ostatnia zmiana w Wigrach. Radzio w miejsce Tarnowskiego.

• Po uderzeniu Żebrowskiego Hamzić sparował piłkę na rzut rożny.

• Gra się nieco ożywiła, ale nadal jest dosyć wyrównana, Liczymy jednak na kolejne gole.

• ... i Żebrowski za Biela

• Dwie zmiany w Wigrach. Sernas za Adamka...

• Niecelne uderzenie w wykonaniu zawodnika Widzewa. Od bramki rozpocznie Salik.

• Rzut rożny dla Wigier nie przyniósł zagrożenia.

• Bardzo ładna akcja Wigier. Dośrodkował z prawej strony Tarnowski, ale Nowak wybił piłkę na rzut rożny, zanim dotarła do Adamka.

• Pewnym egzekutorem rzutu karnego Nowak, który kompletnie zmylił Salika!

• Rzut karny dla Widzew za faul!

• W przerwie zmiana w Widzewie. Czapliński zmienił Wrzesińskiego.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie Wigry prowadza 1:0.

• Próbował z prawego skrzydła dośrodkować Bartkowski, ale ostatecznie podał do... obrońców Widzewa.

• Bardzo często faulowany jest dzisiaj w środku pola Injac

• Duda znalazł się w niezłej sytuacji, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału na bramkę Wigier i został zablokowany przez obrońców.

• Rzut rożny dla Wigier po ładnej akcji Adamka z Mackiewiczem. Po wrzutce nie było zagrożenia.

• Widzew stara się atakować, ale na razie dobrze radzą sobie obrońcy Wigier. Mecz raczej wyrównany, chociaż to gospodarze na prowadzeniu.

• Z lewej strony dośrodkował Mackiewicz, a w polu karnym zdołał uderzyć Tarnowski, który minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Było groźnie!

• Widzew próbuje atakować, ale na razie brakuje mu dokładności. Wigry nie forsują tempa, zadowolone z prowadzenia.

• Bardzo ładnie uderzał z około 30 metrów Bartkowski, ale pewnie obronił bramkarz Widzewa.

• Z około 17 metrów uderzył Bogusz, piłkę zdołał odbić Hamzić, ale w polu karnym do dobitki dobrze znalazł się Adamek i nie miał problemu z wpakowaniem piłki do bramki.

• Goooool! Adamek wyprowadza Wigry na prowadzenie!

• Rzut wolny dla Wigier przed polem karnym . Wrzucał piłkę w pole karne Mackiewicz, ale piłka utknęła w gąszczu nóg.

• Faul przed polem karnym Wigier. Po uderzeniu z rzutu wolnego piłka wyszła na rzut rożny.

• Jak na razie mecz wyrównany, sporo walki, ale nie było jeszcze idealnej okazji bramkowej dla żadnej z drużyn.

• Rzut rożny dla Widzewa, ale po wrzutce piłkę wybili obrońcy.

• Po niezłej akcji gospodarzy dośrodkowywał Bogusz, ale wrzutkę wyłapał bramkarz Widzewa

• Pierwszy rzut rożny dla Wigier. Wrzucał piłkę Mackiewicz, ale wypiąstkował ją Hamzić i zagrożenie zażegnane pod bramką gości.

• Od ataków rozpoczęli Widzewiacy. Po rzucie rożnym było zamieszanie w polu karnym Wigier, ale skończyło się na strachu.

• Początek spotkania! Rozpoczęli goście, którzy grają w czerwonych strojach. Wigry na biało.

• Trybuny gospodarzy powoli się wypełniają, jest spora szansa na komplet. Pogoda jest bardzo ładna jak na jesień, kilkanaście stopni, bezwietrznie. Piłkarze za moment wyjdą na murawę.

• Rezerwowi Widzewa: Maciej Krakowiak, Jakub Czapliński, Veljko Bartowić, Mateusz Broź, David Kwiek, Bartłomiej Kasprzak i Maksymilian Rozwandowicz

• Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Darvydas Sernas, Kamil Lauryn, Daniel Michałowski, Sebastian Radzio, Mateusz Żebrowski, Maciej Wasilewski

• Kibice Widzewa awizowali się na mecz w liczbie 155 osób i już zjawili się na stadionie. Kibiców miejscowych na razie na stadionie przybywa, ale do spodziewanego kompletu jeszcze dużo brakuje.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Wigier Suwałki z Widzewem Łódź! Beniaminek kontra spadkowicz, który na dodatek zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Mamy nadzieję na ciekawe widowisko.