• Koniec spotkania! Niespodziewane zwycięstwo Wigier stało się faktem!

• Aż cztery minuty doliczone. Zagłębie ma jeszcze trochę czasu.

• Żółta kartka dla Lauryna za faul.

• Ostatnia zmiana w Wigrach. Na boisku pojawia się Sernas, który zmienia Adamka.

• Karol Mackiewicz jest bez wątpienia najlepszym zawodnikiem gospodarzy na boisku. Dostał piłkę przed polem karnym i uderzył po ziemi po rogu, tak że Forenc nie miał nic do powiedzenia!

• Gooool! Strzał Mackiewicza zza pola karnego!

• Strzał Żebrowskiego sprzed pola karnego, Forenc paruje na rzut rożny. Po kornerze nie było zagrożenia.

• Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Za Błąda wszedł Andrzejczak

• Druga zmiana w Zagłębiu. Janoszka w miejsce Krzysztofa Piątka.

• Z dystansu huknął Papadopulos, ale piłka minęła bramkę

• Korner nie przyniósł już zagrożenia pod bramką Zagłębia.

• Rzut wolny dla Wigier z narożnika pola karnego. Bardzo ładne uderzenie Jarzębowskiego i równie ładna obrona Forenca. Tylko rzut rożny.

• Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Żebrowski za Biela.

• Pierwsza zmiana w Wigrach. Lauryn za Drągowskiego.

• Dośrodkowanie Woźniaka ląduje na głowie Papadopulosa, który jednak uderzył nieco obok bramki.

• Kwiek z rzutu wolnego uderzył ponad bramką.

• Kamil Wenger ukarany żółtą kartką za faul. Rzut wolny z 17 metrów dla Zagłębia.

• Bardzo ładny strzał Papadopulosa i Salik na rzut rożny

• Zagłębie dopięło swego i nie zamierza na jednym golu poprzestać. Gospodarze w defensywie.

• Pewnym egzekutorem jedenastki Kwiek!

• Rzut karny dla Zagłębia za zagranie ręką zawodnika Wigier.

• Gra wznowiona, Salik jest w stanie bronić dalej.

• Ucierpiał bramkarz Wigier, który jest opatrywany.

• Sstrzał głową oddał Papadopulos, ale dobrą obroną popisał się Salik. Piłka wyszła na rzut rożny, który nie przyniósł już zagrożenia.

• Rzut rożny dla Zagłębia, ale nie przyniósł zagrożenia pod bramką Wigier.

• Żółta kartka dla Papadopulosa za faul.

• Krzysztof Piątek zmarnował doskonałą sytuację na wyrównanie.

• Początek drugiej połowy. Poza zmianą sprzed przerwy, oba zespoły w tych samych składach.

• Koniec pierwszej połowy. W końcówce nic ciekawego już się nie wydarzyło.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Jeszcze okazja Wigier, ale Mackiewicz uderzył ponad poprzeczką.

• Rzut wolny dla Wigier, ale nie przyniósł zagrożenia pod bramką gości.

• Pierwsza zmiana w Zagłębiu. Za kontuzjowanego Jacha wchodzi Woźniak

• Żółtą kartką upomniany Drągowski

• Błąd ukarany żółtą kartką za faul

• Kolejny korner dla Zagłębia, ale znowu bez efektu.

• Ciągle widoczna przewaga Zagłębia, Wigry w defensywie.

• Najlepsza okazja Zagłębia. Strzał Piątka wybity z trudem na rzut rożny!

• Zagłębie w dalszym ciągu w ataku, ale na razie obronną ręką wychodzą gospodarze.

• Bardzo mocne uderzenie Mackiewicza, ale broni Forenc.

• Po akcji Mackiewicza Wigry wywalczyły rzut rożny, który nie przyniósł jednak zagrożenia pod bramką Zagłębia.

• Piłka do Radzio, nie popisali się znowu defensorzy Zagłębia i mogło być groźnie. Piłkarz Wigier nie opanował jednak futbolówki.

• Zagłębie osiągnęło wyraźną przewagę, Wigry teraz tylko się bronią. Efektem naporu "Miedziowych" były jednak jak na razie tylko dwa rzuty rożne.

• Rzut rożny dla Zagębia. Po wrzutce piłkę wypiąstkował Salik, kiedy Zagłębie próbowało poprawić, górą byli obrońcy gospodarzy.

• Atakuje Zagłębie, ale na razie brakuje trochę dokładności i szczęścia.

• Zza pola karnego zdecydował się uderzyć Michałowski, ale piłka minęła bramkę gości.

• Od kilku minut oglądamy wyrównane widowisko, bez wyraźnej przewagi którejś ze stron.

• Żółta kartka dla Godala za faul na Mackiewiczu.

• Karankiewicz ostro sfaulował zawodnika gości. Nie obyło się bez reprymendy od sędziego, na razie jednak bez kartki.

• Rzut wolny dla Zagłębia przy linii końcowej. Po wrzutce Kwieka piąstkował bramkarz Wigier, dobitkę już złapał.

• Gra się nieco wyrównała, gospodarze starają się grać jak równy z równym z wyżej notowanym rywalem. Gra przeniosła się do środka pola.

• Wigry po szybkim golu cofnęły się do defensywy. W ataku goście, ale Papadopoulos złapany na ofsajdzie.

• Na uderzenie zdecydował się Adrian Błąd, ale huknął ponad bramką.

• Zagłębie rzuciło się do odrabiania strat, aktywne są zwłaszcza skrzydła gości.

• Fatalna postawa defensywy Zagłębia, seria błędów skończyła się utratą bramki. Niepilnowany Radzio wykończył akcję gospodarzy, pakując piłkę do bramki z kilku metrów.

• Goooool! Wigry prowadzą od drugiej minuty! Radzio!

• Od środka rozpoczęli piłkarze gości.

• Na obiekcie pojawili się też fani gości. Dostali 150 biletów i wygląda na to, że wszystkie wykorzystali.

• Oba zespoły wyszły już na murawę. Wigry zagrają w białych kompletach, Zagłębie w czarnych spodenkach i pomarańczowych koszulkach.

• W Suwałkach bardzo dobra pogoda do gry. Jest ciepło, około 18 stopni Celsjusza, murawa w bardzo dobrym stanie. Trybuny powoli się wypełniają, główna w dużej mierze jest już zajęta, druga trybuna odkryta świeci jeszcze pustkami, ale kibice cały czas się schodzą. Dla fanów z Suwałk przyjazd byłego ekstraklasowicza to duże wydarzenie.

• W wyjściowym składzie Wigier znalazł się pozyskany kilka dni temu Kamil Adamek. Na ławce jest natomiast były piłkarz Zagłębia, litewski napastnik Darvydas Sernas. Jego ewentualny występ przeciwko byłemu zespołowi byłby niewątpliwie dodatkowym smaczkiem dzisiejszego spotkania.

• Znamy składy wyjściowe obu zespołów, pora więc na ławki rezerwowych. W odwodzie Wigier pozostają: Hieronim Zoch, David Makaradze, Darvydas Sernas, Kamil Lauryn, Bartosz Bujalski, Piotr Karłowicz i Mateusz Żebrowski. Rezerwowymi Zagłębia są natomiast: Dominik Hładun, Konrad Andrzejczak, Piotr Azikiewicz, Sebastian Bonecki, Łukasz Janoszka, Arkadiusz Woźniak i Paweł Oleksy.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Wigier Suwałki z Zagłębiem Lubin. Kiedy beniaminek podejmuje znacznie wyżej notowanego spadkowicza, faworyt może być tylko jeden. Czy gospodarzom uda się mimo to sprawić niespodziankę?