2

Arka Gdynia

1

• Za uwagę dziękuje Maciej Akimow

• KONIEC! KONIEC! Wisła dopisuje na swoje konto kolejne 3 punkty. To było coś niesamowitego, że grając w osłabieniu przez większość meczu zdołali zdobyć 2 bramki i wygrać spotkanie!

• Rzut rożny dla Arki. Chyba już ostatni...

• Wisła oddaliła zagrożenie na połowę rywala i tam próbują ugrać kolejne sekundy.

• Sędzia dolicza 3 minuty. Dla Wisły będą to bardzo długie 3 minuty.

• Mysona poczuł krew na zębach i sam próbował założyć pressing na trzech rywalach. Szybko jednak pohamował swoje zapędy, ale należą się brawa za ambicję.

• Niesamowite, ale Rzuchowski w trakcie 2 minut potrafił wypracować sobie 3 razy pozycję strzelecką. Teraz jednak będąc już w polu bramkowym źle złożył się do uderzenia i Szczepankiewicz złapał piłkę.

• To powinien być gol! Po dośrodkowaniu do piłki po raz kolejny doszedł Rzuchowski, ale fatalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką

• Najpierw na uderzenie zdecydował się Jarzębowski, ale jego kiepską próbę chciał poprawić Rzuchowski. Piłka po uderzeniu z 20. metra przeleciała obok słupka.

• Grzelak zalicza swój debiut

• Krzywy dalej znajduje się poza boiskiem co oznacza, że Wisła gra w tym momencie w osłabieniu dwóch zawodników

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Sobieraja, które wyłapuje Szczepankiewicz

• Marcin Krzywicki mając na plecach 3 rywali był w stanie wywalczyć rzut wolny. Teraz jednak padł na murawę poturbowany przez przeciwników.

• Wisła wychodziła z kontrą, ale Janusowi piłkę odebrał jeden z rywali

• Tomasik wypracował sobie czystą sytuację strzelecką, ale uderzył obok słupka! To mógł być gol.

• Kaczmarek opuszcza plac gry. Za niego wchodzi szybki Tomasz Grudzień, który przyda się przy kontrach

• Arka po golu złapała wiatr w żagle. To oni kreują akcje, a Wisła czeka na kontry.

• Po raz kolejny zagotowało się w polu karnym Wisły. Nożycami próbował uderzać jeden z piłkarzy Arki.

• Wcześniej miejsce miała zmiana w szeregach Arki

• Przykro patrzeć na to co się dzieje. Marko Radić zostaje ukarany za to, że został uderzony piłką w plecy.

• Schodzi strzelec jednej z bramek

• Do wejścia na boisko szykuje się Bartłomiej Sielewski. Oznacza to, że Marcin Kaczmarek wprowadzi kolejnego defensywnego pomocnika.

• Dwa rzuty rożne z rzędu nie przyniosły żadnej korzyści dla Arki

• Marko Radić jako ostatni bastion Wisły zatrzymał Radzewicza wślizgiem

• Krzywicki mierzył się szybkościowo z dwoma obrońcami Arki, ale rachunek w starciu 2 na 1 jest prosty.

• Dziedzic po dobrej akcji z Krzywickim przegrał pojedynek siłowy z Tomasikiem

• Rzut wolny dla Arki, ale piłkę po centrze wyłapał Szczepankiewicz

• W czasie przerwy mieliśmy tu mały pokaz futbolu amerykańskiego

• Trybuny na meczu Wisła Płock - Arka GdyniaTrybuny na meczu Wisła Płock - Arka GdyniaTrybuny na meczu Wisła Płock - Arka GdyniaTrybuny na meczu Wisła Płock - Arka Gdynia

• Zaczynamy drugą połowę

• Piłkarze Wisły są już na boisku. Arka jeszcze nie wyszła z szatni.

• Sędzia kończy pierwszą połowę.

• Zawodnik Arki po raz kolejny decyduje się na strzał z dystansu. Nie potrafią kompletnie rozegrać jednej składnej akcji zakończonej prostopadły podaniem.

• Z rzutu wolnego uderzał Tomasik, ale strzał poleciał w kosmos

• Arka jest bezradna na kontry Wisły.

• Co się dzieje! Co się dzieję! Kontra 3 na 1 i JANUSZ DZIEDZIC zdobywa bramkę na 2:0!

• Zagotowało się w polu karnym Wisły. Najpierw strzał z dystansu zablokował ofiarnie Magdoń, a później po słabym wybiciu Radicia Arka mogła wypracować sobie pozycję do oddania strzału.

• Sędzia jest niepoważny. Za faul na środku boiska pokazuje Magdoniowi żółty kartonik.

• Jak na warunki 1-ligowe jesteśmy świadkami bardzo dobrego meczu

• Góralski uderzał z dystansu, ale piłka przeleciała nad bramką Szromnika

• Na boisku leży Pruchnik. Mamy krótką przerwę.

• Kolejny rzut rożny dla Arki, ale po główce piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Paweł Kaczmarek mógł zdobyć kolejnego gola. Góralski jednoczenie zażegnał groźną kontrę, ale również świetnie wystawił piłkę na głowę Kaczmarka. Wydawało się, że w tej sytuacji był na spalonym, ale sędzia nie podniósł chorągiewki. Nowy zawodnik Wisły jednak źle złożył się do tego uderzenia i piłkę wybili obrońcy Arki.

• Na bramkę szarżował Aleksander, ale niebezpieczeństwo zażegnał Paweł Magdoń

• Arka gra bardzo ofensywnie. Co chwilę Wisłą ma okazje wyjść z kontrą. Tym razem sędzia odgwizdał spalonego.

• Kolejne zamieszanie w polu karnym Arki! Do piłki dopada Dziedzic, ale uderza prosto w bramkarza.

• Wracając do czerwonej kartki "Burego". Pierwsza żółta kartka była pokazana "z kapelusza". Zawodnicy nie raz chcą szybko rozpocząć akcję po stałym fragmencie gry. Druga kartka była już zasłużona, bo z kontrą wychodzili gości, a Bury po prostu wystawił nogę powodując upadek swojego rywala.

• Z dystansu huknął jeden z zawodników Arki, ale piłka przeszła obok słupka.

• Marcin Krzywicki zdobywa bramkę dla Wisły! Coś niesamowitego. Grając w osłabieniu Wisła była w stanie zdobyć gola po dość składnej akcji.

• "Bury" za faul taktyczny dostaje drugą żółtą kartkę. Trybuny są poirytowane decyzją sędziego.

• Rzut rożny dla Arki. Po kiepskim wykonaniu z kontrą wyszła Wisła, ale Krzywicki stracił piłkę.

• Bury ukarany przez sędziego za... zbyt szybkie rozpoczęcie gry po stałym fragmencie.

• Jamróz uderza ze skrzydła. Po koźle piłkę łapie Szczepankiewicz

• Burkhardt uderza z dystansu. Z trudem broni Szromnik, a piłka wychodzi na rzut rożny.

• Praktycznie kwadrans gry za nami, a sytuacji bramkowych w tym spotkaniu jak na lekarstwo.

• Marcin Krzywicki po walce powietrznej z rywalem pada na murawę, ale sędzia pozostaje niewzruszony

• Zdjęcia trybun postaram się wrzucić w przerwie spotkania. Jeszcze nie wszyscy kibice Arki weszli na swój sektor.

• W polu karnym Krzywicki zgasił piłkę klatką piersiową i składał się do woleja. Uderzył jednak wzdłuż bramki, a tam po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny. Pierwsza tak groźna sytuacja w tym spotkaniu.

• Radić uderzał z połowy boiska. Celnie, ale zbyt słabo by zaskoczyć bramkarza

• Marcin Krzywicki próbował uderzenia z dystansu, ale jego strzał zablokował jeden z obrońców gości

• Napastnik Arki ukarany żółtą kartką. Sędzia nie pozwala na zbyt wiele w dzisiejszym spotkaniu.

• Kibice Arki powoli wchodzą na swój sektor.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. "Bury" jedna kiepsko dorzucił piłkę i Arka mogła wyjść z groźną kontrą.

• Wisła wychodziła z groźną kontrą, ale Burkhardt dorzucił piłkę wprost na głowę rywala.

• Mecz ledwo co się zaczął, a "Góral" trafił już do notesu sędziego.

• Zaczynamy spotkanie!

• Wisła Płock dla swoich kibiców przygotowała specjalne koszulki, które były dołączane do zakupionego biletu. Trybuny powinny wypełnić się na niebiesko.

• W Płocku możemy mieć rekord frekwencji na trybunach. W samej przedsprzedaży sprzedano ok. 3 tyś biletów!

• Ławka rezerwowych Wisły: Kiełpin, Grudzień, Grzelak, Hiszpański, Nadolski, Sekulski, Sielewski

• Ławka rezerwowych Arki: Miszczuk, Glauber, Marcjanik, Pietkiewicz, Rzuchowski, Szubert, Wojnowski

• Piłkarze właśnie są w trakcie rozgrzewki. Za niecałe 20 minut powinniśmy zacząć spotkanie.