• Arka Gdynia wywozi z Płocka 3 punkty. 2:0 dla Gości.

• Paweł Abbott zdobywa gola na pustą bramkę po błędzie Kiełpina.

• Rzut wolny w bocznym sektorze dla Wisły.

• Rykoszet i rzut rożny dla Wisły.

• Faul w okolicy 25 metra od bramki dla Wisły. Bardzo dobra okazja dla Rogalskiego lub Stefańczyka do uderzenia.

• Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Wisła nadal próbuje sforsować obronę Arki, ale cały czas nieskutecznie.

• Rzut rożny dla Wisły.

• Faul na Rogalskim w bocznej strefie boiska. Dobra okazja do zdobycia gola dla Wisły.

• Po dobrej akcji Wisły Łuczak strzela nie celnie lewą nogą.

• Po dobrym zgraniu Abbotta strzał Lomskiego, ale bardzo niecelny.

• Za Pawła Wojowskiego wchodzi Przemysław Stolc.

• Małe spięcie pomiędzy Piotrowskim a Sobierajem. Sędzia jednak uspokaja obu graczy.

• Dobra akcja Wisły. Lewym skrzydłem pomknął Stępiński podał do Bąka, ale on przekładając sobie piłkę zepsuł akcje niecelnym strzałem.

• Stuprocentowa sytuacja Arki. Indywidualna akcja Nalepy przedłużona podaniem do Siemaszki, który próbuje pokonać Kiełpina strzałem pod poprzeczkę, ale Kiełpin popisuje się piękną interwencją.

• Za Piotra Wlazło wchodzi Piotr Mroziński. Trener Wisły stawia wszystko na jedną kartę.

• Cezary Stefańczyk próbował ograć 1 na 1 Warcholaka. Obrońca Arki lekko popychał obrońcę Wisły, ale sędzia nie odgwizduje karnego.

• Za Grzegorza Tomasiewicza wchodzi Paweł Abbott.

• Za Michała Renusza wchodzi Patrik Lomski.

• Patryk Stępiński ukarany żółtą kartką za faul na polu karnym.

• Antoni Łukasiewicz fauluje taktycznie i jest ukarany żółtą kartką.

• Za Dimitara Ilieva wchodzi Mikołaj Lebedyński.

• Maksymilian Rogalski fauluje Tomasiewicza i dostaje żółtą kartkę.

• Seweryn Kiełpin pięknie broni rzut karny!

• Rzut Karny dla Arki.

• Niezadowolenie kibiców Wisły po wejściu Warcholaka na Stefańczyku. Sędzia nie odgwizduje faulu.

• Rozpoczynają goście!

• Za Piotra Darmochwała wchodzi Damian Piotrowski.

• Po I połowie bardziej zadowolona jest na pewno Arka Gdynia, która prowadzi z Wisłą na wyjeździe 0:1. Zapraszamy na drugą połowę za 15 minut.

• Minuta doliczona do czasu I połowy.

• Rogalski uderza z 40 metrów ale Jałocha bezbłędnie.

• Do piłki dochodzi jeden z zawodników Nafciarzy, ale strzał wysoko ponad bramką.

• Rzut wolny w bocznym sektorze dla Wisły. Wykonuje Stefańczyk.

• Rzut rożny dla Wisły po pójściu na przebój Patryka Stępińskiego.

• Próba długiego zagrania Rogalskiego - bardzo niecelna i Jałocha od bramki.

• Faul Szymińskiego w bocznym sektorze boiska. Dobra szansa dla Arki do dośrodkowania. Wykonawcą Michał Nalepa.

• Następne płaskie dośrodkowanie Stefańczyka i wybite przez obrońców Arki. Rzut rożny dla Wisły.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Wisła chciała szybko odpowiedzieć. Stefańczyk bardzo dobrze dośrodkował piłkę, ale Iliev strzelił sporo powyżej bramki.

• Przy bramce dla Arki ogromny błąd popełnił Kiełpin i Rogalski przy wyprowadzeniu piłki

• Po stracie blisko pola karnego Nafciarzy do piłki dochodzi Siemaszko i trafia do bramki gospodarzy.

• Bardzo ładna akcja Wisły. Po prawym skrzydle pomknął Wlazło i próbował płaskim wgraniem w pole karne znaleźć Łuczaka. Sobieraj jednak na miejscu i rzut rożny dla Wisły.

• Na trybunach dochodzi do ostrej wymiany zdań między kibicami gospodarzy, a przyjezdnymi

• Faul Sochy w bocznym sektorze. Szansa na dobre dośrodkowanie dla Stefańczyka.

• Do dośrodkowanej piłki doszedł Sobieraj, ale Kiełpin na posterunku.

• Strzał Łukasiewicza z daleka zablokowany przez obrońców Wisły. Rzut rożny dla Arki.

• Dobry pomysł Wlazły na zagranie prostopadłe do Stępińskiego, ale pomylił się o centymetry.

• Płaskie dośrodkowanie Bąka wyłapane przez Jałochę.

• Pierwsza dobra interwencja Kiełpina. Warcholak próbował dośrodkowania, ale bramkarz Wisły bardzo dobrze wyszedł z bramki i złapał piłkę.

• Po dobrym dośrodkowaniu Stefańczyka do piłki doszedł Wlazło, ale strzał niecelny.

• Rzut rożny dla Wisły po indywidualnej akcji Stępińskiego.

• Zaczyna Wisła.!

• Seweryn Kiełpin odbiera nagrodę za najlepszego zawodnika Nafciarzy w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015.

• Wisła w swoich podstawowych trykotach niebiesko-białych pasiakach, a Arka Gdynia na biało.

• Piotr Lasyk prowadzi drużyny na murawę.

• Trybuny przy ul. Łukasiewicza 34 w Płocku. Sektor gości ma być zapełniony w komplecie (700 miejsc), a wszystkich kibiców na stadionie przewidywane jest 5500.

• Obie drużyny na rozgrzewce.

• Mecz rozpocznie się za niespełna 45 minut.

• Witamy prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W ramach II kolejki spotkań 1. Ligi spotkają się pretendenci do awansu do Ekstraklasy - Wisła Płock oraz Arka Gdynia. Mecz poprowadzi Piotr Lasyk z Bytomia, a pomogą mu Michał Obukiewicz z Warszawy oraz Adam Jakubczyk z Katowic. Serdecznie zapraszamy na relacje LIVE!