Wisła Płock

0

Chojniczanka Chojnice

2

• Co tez zrobili defensorzy Wisły Płock w tej sytuacji, zupełny brak porozumienia w obronie gospodarzy. Całą sytuację świetnie wykorzystał Andrzej Rybski, który znalazł się w pozycji sam na san ze Szczepankiewiczem i pewnym strzałem go pokonał.

• GOOOOOL! RYBSKI!!!!!

• KONIEC MECZU! Chojniczanka Chojnice niespodziewanie pokonała na wyjeździe Wisłę Płock 2:0. Gole dla przyjezdnych zdobyli Adam Duda i Błażej Radler.

• Mikołajczak mógł pogrążyc rywali decydującym strzałem, ale Szczepankiewicz stanął na wysokości zadania i pewnie obronił jego uderzenie.

• Sędzia o cztery minuty przedłużył drugą połowę tego spotkania.

• Zmiana w zespole Chojnczanki. Jędrzejczyk wejdzie za Rybskiego.

• Jeszcze próbują odmienic losy spotkania piłkarze Wisły, ale Radić zostaje złapany na pozycji spalonej.

• Mamy kolejną zmianę. Za Mysone pojawi się Ikegami.

• Czas ucieka, a Chojniczanka jest coraz bliżej zwycięstwa w Płocku.

• Krzywicki chciał postraszyc rywali strzałem z narożnika pola karnego, ale dobrze zablokowali go defensorzy rywali.

• Wesołe święta szykują się raczej w szeregach Chojniczanki. Gospodarze sprawiają teraz wrażenie bezradnych i niewiele wskazuje na to, że zdołają odrobic straty Do końca spotkania zostało im tylko nieco ponad dziesięc minut.

• Ostatni kwadrans to fantastyczna gra w wykonaniu Chojniczanki. Przyjezdni zdominowali przeciwnika i w przeciągu piętnastu minut wbili mu aż dwie bramki.

• Feciuch ukarany żółtą kartką za faul na Taarze.

• Boisko opuszcza strzelec bramki, Adam Duda, a zastąpi go Iwanicki.

• Janusa decyduje się na uderzenie zza pola karnego, z okolicy osiemnastego metra, ale Misztal po raz kolejny udowadnia na co go stac.

• I kolejna zmiana w Wiśle. Taar wejdzie na plac gry w miejsce Wlazłego.

• Zmiana w drużynie Wisły. Grudzień wjedzie za bezproduktywnego dziś Kaczmarka.

• Kolejna akcja Chojniczanki, Mikołajczak trafia w słupek!

• Jacek Góralski, zdecydowanie najagresywniejszy piłkarz dzisiejszego spotkania w końcu się doczekał. Sędzie ukarał go drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką i od teraz Wisła Płock będzie grała w dziesiątkę.

• Niespodziewanie na prowadzenie wychodzi drużyna Chojniczanki! Mikołajczak dośrodkowywał w pole karne, gdzie juz czekał Duda, który dostawił nogę do piłki zagranej przez swojego kolege i pewnym strzałem pokonał Szczepankiewicza.

• GOOOOOOL!!!! ADAM DUDA!!!!

• Nieco odważniej poczynają sobie teraz goście tego spotkania, którzy znacznie lepiej niż miało to miejsce w pierwszej połowie spisują się w ofensywie. Jednak dobre chęci to za mało by zagrozic bramce Wisły Płock.

• Mrozik decyduje się na oddanie strzału, ale piłka odbija się od jednego z graczy Wisły i sędzia dyktuje trzeci korner dla Chojniczanki.

• Ładne zagranie Krzywickiego do Janusa, ale ten nie potrafi poradzić sobie w straciu z dobrze dysponowanym dziś Mysoną.

• Piłkarze Wisły Płock starają się prowadzic grę, dłużej utrzymują się przy piłce i stwarzają sobie więcej sytuacji strzeleckich, ale jak na razie nic z tego nie wynika.

• Faulowany Duda i Sekulski, sędzia przerywa grę by uspokoic sytuację na boisku.

• Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Tym razem Góralski faulowany w środkowej strefie boiska.

• Mocny początek w wykonaniu Wisły Płock, Burkhardt popisał się dobrym strzałem z dystansu, zablokowanym jednak przez defensorów Chojniczanki.

• Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu w zespole gospdoarzy. Za Skulskiego wejdzie Krzywicki.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Po bezbarwnych czterdziestu pięciu minutach w wykonaniu obu ekipa Wisła Płock bezbramkowo remisuje z Chojniczanką Chojnice.

• Janus jak rażony piorunem pada w polu karnym Chojniczanki, ale gwizdek sędziego milczy i ten nie dyktuje rzutu karnego.

• Zagranie od Filipa Burkhardta do Kaczmarka, ale Bednarek zdążył wybic piłkę na rzut rożny.

• Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany Adam Duda za faul na Magdoniu.

• Pięc minut pozostało do zakończenia pierwszej połowy, a na stadionie w Płocku wieje nudą. Niewiele wskazuje na to, że do przerwy wynik ulegnie zmianie.

• Wrzutka w okolice pola karnego Wisły, ale w między czasie Hiszpański został faulowany przez Jankowskiego.

• Faul Wlazłego na Mroziku przed polem karnym gospodarzy, obyło się jednak bez bramek.

• Jacek Góralski w końcu doczekał się żółtej kartki.

• Mocny strzał z dystansu Mikołajczaka, ale piłka przelatuje obok bramki Wisły Płock.

• Fatalny błąd Radlera w defensywie Chojniczanki, ale na szczęście w porę zainterweniował Mysona.

• Długa piłka Magdonia posłana do Sekulskiego,na posterunku znów czujny Misztal popisał się niezłą interwencją.

• Piłkarze Wisły Płock mieli już cztery rzuty rożne, przy jednym Chojniczanki. Żadna ze stron nie wykorzystała jednak okazji na zdobycie gola ze stałego fragmentu gry.

• Wrzutka Sekulskiego, ale obrońcy wybijają piłkę na aut.

• Góralski dopuszcza się faulu po raz trzeci, ale gwizdek arbitra wciąż milczy.

• Wlazły popisał się strzłem z okolicy 25 metra, ale piłka wędruje obok bramki Rafała Misztala.

• Wisła za każdym razem dochodzi do dobrej sytuacji, ale zawsze kończy się tak samo, nieudaną wrzutką bądź strzałem.

• Kolejna wrzutka Janusa, ale Radler wybija na rzut rożny.

• Mysona wrzucał z lewej strony, ale Szczepankiewicz minął się z piłką. W całej tej sytuacji znalazł się jeszcze Hiszpański i wybił ją na rzut rożny.

• Gospodarze znów w natarciu. Dwukrotnie swoich sił próbował Kaczmarek, ale jego dośrodkowania pozostawiały wiele do życzenia i w efekcie od bramki grę wznowi Misztal.

• Strzałów na bramki oglądamy dziś tyle, co nic. Obie drużyny myślami są przy wielkanocnym stole i zapomniały jak zdobywa się gole?

• Z nami blisko dwadzieścia minut gry, a na murawie coraz bardziej zarysowuje się przewaga Wisły Płock. Jak na razie Chojniczanka potrafi się jednak umiejętnie bronic i udaremnia wszelkie ataki płocczan we własnym polu karnym.

• Próba prostopadłego zagrania Wlazło do Burkhardta, ale Misztal w pore uprzedza pomocnika gospodarzy.

• Kolejny ostry faul w tym spotkaniu, ale sędzia ani myśli pokazac kartki. Góralski powalił na ziemie Mikołajczaka, to powinna byc kara.

• Próba dośrodkowania z prawej strony, ale piłka spada prosto na głowę Bednarka. Ten w pośpiechu oddala ją od własnego pola karnego.

• Mamy pierwszy rzut rożny dla Wisły w tym spotkaniu, zakończony niepowodzeniem. Zabrakło celnego strzału i zagrożenia.

• Kolejna próba dośrodkowania w stronę Sekulskiego, ale obrońcy Chojniczanki oddalają piłkę od własnej bramki.

• Zamiast bramek i ładnych akcji na stadionie w Płocki oglądamy paradę efektownych fauli. Mniej agresji, więcej gry!

• Długa piłka Magdonia zagrana w kierunku Sekulskiego, ale między słupkami bramki przyjezdnych czujny Misztal pewnie łapie piłkę.

• Najpierw Magdoń, a teraz Stefańczyk padł ofiarą faulu Mikołajczyka. Jeśli dalej tak pójdzie piłkarz Chojniczanki z pewnością obejrzy kartkę.

• Na razie spokojne mecz oglądamy na stadionie w Płocki. Obie ekipy nie stworzyły sobie jeszcze groźniejszych sytuacji.

• Dobra akcja Pawła Kaczmarka, piłkarz Wisły przebojem chciał przedrzec się w pole karne rywali, ale na jego drodze stanął Chyła, który pewnie przechwycił futbolówkę.

• Bardzo aktywny Mikołajczak od pierwszych minut spotkania, przez chwilą faulował Magdonia na połowie Wisły Płock.

• Z prawej strony dośrodkowuje Mikołajczak, ale nieudana próba zagrania gracza Chojniczanki. Od bramki rozpoczął Szczepankiewicz.

• Dalekie zagranie w kierunku Sekulskiego, ale piłkarz Wisły nie zdołał opanowac piłki, z czego umiejętnie skorzystał Błażej Radler.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania graja w swoich tradycyjnych, niebiesko-białych trykotach. Goście z Chojnic z kolei w czerwonych koszulkach.

• Zaczynamy świąteczne granie! Pierwszy gwizdek sędziego rozpoczyna pierwszą połowę meczu!

• Rezerwowi piłkarze Chojniczanki Chojnice: Szymański, Jędrzejczyk, Ikegami, Iwanicki, Laskowski, Wypij.

• Rezerwowi piłkarze Wisły Płock: Kiełpin, Grudzień, Dombrowski, Kacprzycki, Krzywicki, Taar, Sielewski.

• Oczy wszystkich w sposób szczególny będą dziś zwrócone na Arkadiusza Mysonę, który jeszcze jesienią występował w szeregach Nafciarzy. W zeszłym sezonie zawodnik wywalczył z Wisłą Płock awans na zaplecze Ekstraklasy, teraz jednak skupia się tylko i wyłącznie na grze w Chojniczance. - Nie oglądałem żadnego wiosennego meczu Wisły Płock i tak naprawdę niespecjalnie interesuję mnie ich obecna gra - powiedział Mysona.

• W dobrych nastrojach z pewnością nie są obecnie gracze Chojniczanki, którzy walczą o wydostanie się ze strefy spadkowej. Bilans ostatnich spotkań w wykonaniu gości nie jest zadowalający wiosną, bowiem ci odnieśli tylko jedno zwycięstwo, dwukrotnie zremisowali i tyle samo razy przegrywali. Na chwilę obecną podopieczni Mariusza Pawlaka zgromadzili 26. punktów, które dają 15. pozycję w tabeli. .

• Gospodarze dzisiejszego spotkania w rundzie wiosennej zanotowali na swoim koncie trzy zwycięstwa oraz dwie porażki.Obecnie po 24. rozegranych kolejkach z dorobkiem 36. punktów plasują się na 7. miejscu w ligowej tabeli.

• Serdecznie witamy Was w świąteczną sobotę i zapraszamy na relację LIVE z meczu 25. kolejki 1. ligi. Dziś Wisła Płock zmierzy się z Chojniczanką Chojnice..