Wisła Płock

0

Chrobry Głogów

1

• Lider przegrywa u siebie z Chrobrym Głogów. Wisła spada na 2 miejsce w lidze, a Chrobry awansuje na czwarte.

• Zmiana w Chrobrym.

• Żółtą kartką ukarany Piotr Wlazło za problematyczny faul.

• Silne uderzenie Bąka niecelne.

• Za Dominika Kościelniaka wchodzi Karol Hodowany.

• Za Wojtka Łuczaka wchodzi Rogalski.

• Hudyma zastępuje Damiana Sędziaka.

• Bardzo dobre podanie Wlazły do Stępińskiego, ale w ostatnim momencie blokuje dośrodkowanie obrońca Chrobrego.

• Łukasz Szczepaniak ukarany żółtą kartką za wślizg od tyłu.

• Strzał z woleja Ilieva, ale ponad bramką.

• Rzut rożny dla Wisły po składnej akcji.

• Bardzo dobra wrzutka w pole karne zakończona strzałem głową Lebedyńskiego, ale minimalnie nie celnie.

• Rzut wolny dla Wisły w bocznym sektorze boiska dobra okazja do wyrównania dla Nafciarzy.

• Fatalna strata Piotrowskiego i w momencie Górski wyszedł sam na sam z Kiełpinem, ale źle się zachował i tylko rzut rożny dla Chrobrego.

• Dobra próba strzału Ilieva, ale minimalnie nie celnie.

• Za Arkadiusza Recę wchodzi Jakub Bąk.

• Wojciech Łuczak ukarany żółtą kartką za nieczysty wślizg.

• Strzał Arkadiusza Recy bardzo niecelny.

• Strzał z 13 metrów Chrobrego niecelny! Kolejna świetna okazja do zdobycia gola niewykorzystana przez gości.

• Dobra okazja dla Chrobrego. Bardzo dobrze z piłką odwrócił się Górski, ale jego strzał tylko w boczną siatkę.

• Bardzo dobra okazja po rzucie rożnym dla Wisły. Do dośrodkowania dochodzi Lebedyński, ale jego strzał głową został zablokowany przez obrońców.

• Rzut rożny dla Wisły.

• Dobra akcja Wisły, ale Piotrowski bardzo niecelnie dośrodkowuje i od bramki zaczyna bramkarz gości.

• Bardzo dobra akcja Wisły ale minimalnie nie trafia w piłkę Reca.

• Dobra okazja do wrzucenia piłki dla Drewniaka.

• Za Dominika Kuna wchodzi Damian Piotrowski!

• Rozpoczynają gospodarze.

• Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:1 . Zapraszamy na drugą połowę.

• W ostatniej minucie pierwszej połowy dobry strzał Łuczaka, ale w środek bramki.

• Do regulaminowych 45 minut sędzia doliczył 2 minuty.

• Dobra próba kontrataku Chrobrego, ale żaden z zawodników atakujących nie doszedł do dośrodkowania Szczepaniaka.

• Rzut wolny dla Wisły w bocznej strefie boiska.

• Po kontrataku rzut rożny dla Chrobrego.

• Bardzo dobra okazja do zdobycia bramki dla Wisły. Po zablokowanym strzale Łuczaka do piłki dopadł Wlazło, ale bardzo dobrze broni bramkarz gości.

• Rzut wolny dla Chrobrego w bocznej strefie boiska, dobra okazja do dośrodkowania.

• 0:1 ! Damian Sędziak po asyście Kościelniaka!

• Pierwszy strzał celny na bramkę Kiełpina, ale bardzo dobrze ustawiony bramkarz Wisły.

• Dobra indywidualna Recy po przechwycie piłki, ale nikt nie doszedł do dośrodkowania w pole karne. Do piłki dopadł jeszcze Iliev, ale jego strzał bardzo niecelny.

• Po bardzo ładnej zespołowej akcji Wisły rzut rożny z prawej strony.

• Bogusławski leży na boisku po uderzeniu kolanem Lebedyńskiego. Potrzebna pomoc medyczna

• Rzut wolny w lewym sektorze boiska. Dobra okazja do dośrodkowania dla Nafciarzy.

• Ponownie Cezary Stefańczyk z rzutu rożnego.

• Rzut rożny dla Wisły po indywidualnej akcji Kuna.

• Dobra wrzutka Piotra Wlazły zamknięta przez Kuna, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

• Próba długiego zagrania na Lebedyńskiego udana, ale został zablokowany i Chrobry rozpoczyna od rzutu wolnego.

• Rozpoczynają goście!

• Zespoły wychodzą na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Wisła w swoich podstawowych pasiakach, a Chrobry na pomarańczowo-czarnych trykotach.

• Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy snajper Wisły Mikołaj Lebedyński zagra w dzisiejszym meczu, ale sztab medyczny zdecydował że jest gotowy do gry. Kibicom gospodarzy na pewno spadł kamień z serca, bo w ostatnich meczach były zawodnik Rody jest bardzo bramkostrzelny.

• Nafciarze byli liderami I ligi po 13 kolejce spotkań. Są niepokonani od czterech meczów i na pewno dziś też są faworytami. Ponadto wygrali ostatnie dwa mecze z zespołem gości. Jednak Chrobry w tym sezonie bardzo dobrze się prezentuje na poziomie zaplecza Ekstraklasy. Zajmują szóste miejsce i po zwycięstwie dzisiaj mogą się wznieść dużo wyżej w tabeli. Czeka nas na pewno emocjonujące spotkanie.

• Witamy na relacji LIVE z meczu 14. kolejki I ligi pomiędzy liderem Wisłą Płock, a Chrobrym Głogów. Mecz poprowadzi Piotr Idzik z Poznania. Spotkanie rozpocznie się o 12:45. Zapraszamy serdecznie do śledzenia relacji.