Wisła Płock

1

Flota Świnoujście

0

• Koniec spotkania! Wisła Płock na własnym stadionie pokonuje Flotę Świnoujście w meczu 14. kolejki 1. ligi.

• Sędzia przedłuża drugą połowę o trzy minuty.

• Sekluslki miał doskonałą okazję strzelecką, otrzymał piłkę prostopadłym podaniem od jednego ze swoich kolegów, znalazł się oko w oko z bramkarzem Floty, ale zbyt długo wahał się przed bramką rywala w efekcie Gąsiński uprzedził jego zamiary.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy dzisiejszego spotkania, Łukasz Sekulski zmieni Pawła Kaczmarka.

• Paweł Kaczmarek uderza piłkę na bramkę Floty prosto z rzutu wolnego, jednak napastnik Wisły włożył w wykonanie tego strzału zbyt mało siły, dlatego Szymon Gąsiński nie miał najmniejszych problemów by go obronić.

• Żółtą kartką ukarany także Marek Niewiada.

• Mateusz Szałek ogląda żółty kartonik za faul w środkowej strefie boiska.

• Goście pokazują swoją postawa na boisku , że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i chcą za wszelką cenę doprowadzić do zmiany wyniku. Kilka sekund temu mogli by to uczynić, gdyby nie złe dośrodkowanie Mateusza Szałka, po którym piłkę z łatwością przechwycił Seweryn Kiełpin.

• Kolejnej zmiany dokonują gospodarze. Z boiskiem żegna się Marcin Krzywicki, którego zastąpi Tomasz Grudzień.

• Przed świetną szansą stanęła właśnie drużyna Floty, Arifović obecny na placu gry od kilku minut znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Wisły, ale koniec końców przegrywa rywalizację z Kiełpinem.

• Ensar Arifović musi zastąpić na murawie kontuzjowanego Charlesa Nwaogu, który raptem kilkanaście sekund temu wszedł z ławki rezerwowych.

• Między zmianami jakie wprowadzili trenerzy obu zespołów Mateusz Wrzesień chciał zaskoczyć Kiełpina uderzeniem z dystansu, ale piłka trafiła prosto w poprzeczkę.

• Teraz to Marcin Kczmarek dokonuję roszad w swoim składzie. Piotr Wlazło zastąpi na boisku Filipa Burkhardta.

• Kolejna zmiana w zespole Floty. Tym razem Charles Nwaogu pojawi się na placu gry za Bartosza Śpiączkę.

• Bogusław Baniak dokonuje pierwszej zmiany w meczu. Murawę opuszcza Krzysztof Bodziony, w jego miejsce pojawia się Christian Nnamani.

• Wisła Płock odpowiada na próby ataków rywali, Marcin Krzywicki jednym podaniem do Krzysztofa Janusa otwiera mu drogę do bramki Gąsińskiego, strzelec pierwszego gola prostopadle oddaje piłkę adresatowi podania, który bezpośrednio dośrodkowuje w pole karne Floty widząc gotowego na oddanie strzału Dziedzica. Całą akcję gospodarzy ostatecznie przerywają pomorscy defensorzy.

• Krzysztof Bodziony zapewne chciał popisać się swoimi umiejętnościami strzeleckimi decydując się na uderzenie z dystansu, niestety zabrakło w jego próbie precyzji, dlatego też piłka powędrowała daleko od bramki gospodarzy.

• Stefańczyk posłał piłkę długim zagraniem w pole karne Floty, ale żaden z graczy Wisły nie dobiegł do tego podania, w efekcie Gąsiński bez problemów przejął futbolówkę.

• Do drugiej części meczu nie większą werwą przystąpili goście, po raz kolejny Bartosz Śpiączka oddał mocny strzał na bramkę Wisły, który jednak sprawnie obronił Kiełpin.

• Rozpoczynamy drugą połowę, od środka piłkarze Floty!

• Marcin Szrek kończy pierwszą połowę spotkania. Do przerwy Wisła Płock prowadzi z Flotą Świnoujście po golu Krzysztofa Janusa.

• Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

• Flota nieśmiało próbuje jeszcze zaatakować bramkę rywali, ale piłkarze z Pomorza nie mają żadnego pomysłu na to w jaki sposób mogli by pokonać bardzo dobrze dysponowanego dziś Seweryna Kiełpina.

• Piłka wylądowała w bramce Floty, ale sędzia Marcin Szrek dopatrzył się wcześniej faulu Janusza Dziedzica na jednym w piłkarzy gości i przerwał grę.

• Jacek Góralski ukarany przez sędziego żółtą kartką za faul na Śpiączce w środku pola.

• Śpiączka znów stanął przed szansą zdobycia gola, ładnie doszedł do futbolówki zagrywanej przez kolegów z zespołu na jedenastym metrze, ale po jego strzale piłka trafiła prosto w Seweryna Kiełpina.

• Co za okazja! Góralski wyszedł na czystą pozycję z bramkarzem gości, ale szybko przewraca się w polu karnym po starciu z pędzącym za nim Kieruzelem. Gracze Wisły domagają się odgwizdania przewinienia, ale sędzia pozostaje niewzruszony na ich prośby i nakazuję kontynuowanie gry.

• Marcin Krzywicki uderza z odległości trzydziestu metrów, ale futbolówka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

• Nieudana próba dośrodkowania Stefańczyka, piłka po jego uderzeniu z prawej strony boiska powędrowała wprost w ręce Gąsińskiego.

• Flota znów atakuję, Seweryn Kiełpin ma w ostatnich minutach wiele pracy. Bartosz Śpiączka tuż przed polem karnym postanowił bezpośrednio uderzać na bramkę Wisły, jednak i tym razem golkiper gospodarzy dobrze zachował się między słupkami i pewnie obronił strzał.

• Długie podanie w stronę Mateusza Szałka, ale Kiełpin sprytnie uprzedził rywala i zdążył przejąć piłkę zanim gracz Floty zdołał wykreować sobie dogodną sytuację strzelecką.

• Rafał Grzelak został ukarany żółta kartką za kwestionowanie decyzji podjętej przez sędziego.

• Po dośrodkowaniu Floty w pole karne Wisły futbolówkę pewnie chwyta Kiełpin, ale bardzo niecelnie zagrywa ją do Pawła Kaczmarka.

• Marcin Krzywicki został sfaulowany w środku pola, sędzia nie przerywa jednak gry, nie pokazuję też żadnemu zawodnikowi kartki.

• Strata gola podziałała na ekipę gości pobudzająco, teraz to piłkarze Floty częściej utrzymują się przy piłce, jednak nie mają żadnych pomysłów na to w jaki sposób mogą pokonać Seweryna Kiełpina.

• Góralski zagrał prostopadłą piłkę do Krzysztofa Janusa, a ten swobodnie wpadł w pole karne Floty i wszedł na czystą pozycję z bramkarzem. Strzałem na krótki róg pokonał Gąsińskiego i dał swojej drużynie prowadzenie w czternastej minucie spotkania.

• GOL!!!!! KRZYSZTOF JANUS!!!!!!

• Przewaga gospodarzy z każdą sekundą topnieje, teraz do Flota stara się dojść do głosu. Krzysztof Bodziony szarżował właśnie w polu karnym Wisły, ale ostatecznie jego strzał zdołał powstrzymać Seweryn Kiełpin.

• Marcin Krzywicki decyduję się na oddanie strzału z dystansu, dwadzieścia pięć metrów jakie dzieliło go od bramki Gąsińskiego okazało się zbyt dużym dystansem by piłka po tym uderzeniu wpadła do siatki.

• Teraz to Flota próbowała znaleźć swoją szansę w okolicach pola karnego Wisły, jednak czujni obrońcy z Płocka w porę udaremnili atak rywali.

• Pierwsze minuty spotkania upływają nam pod znakiem dominacji Wisły Płock na murawie. Gospodarze od początku starają się konstruować groźne ataki, które pozwolą im na szybką zmianę wyniku.

• Gospodarze zaczynają odważnie, szybkie dośrodkowanie w kierunku Pawła Kaczmarka wybił jeden z obrońców Floty.

• Sędzia Marcin Szrek rozpoczyna mecz!

• Zawodnicy obu drużyn pojawili się już na murawie. Za kilka sekund zaczynamy spotkanie w Płocku!

• Rezerwowi piłkarze Floty: Forenc, Arifović, Kolendowicz, Mokwa, Nnamani, Nwaogu, Siedlarz.

• Rezerwowi piłkarze Wisły Płock: Szczepankiewicz, Radić, Grudzień, Sekulski, Wawrzyński, Wlazło, Nadolski

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 14. kolejki 1. ligi. Na Stadionie im. Kazimierza Górskiego Wisła Płock będzie rywalizować z Flotą Świnoujście.