Miedź Legnica

0

• Ukarany Marcin Garuch za dyskusję z sędzią.

• Po bramkach Janusa i Góralskiego Wisła wygrywa z Miedzią Legnica 2 : 0

• Po zabójczej kontrze Wisły Jacek Góralski wykorzystuje sytuację sam na sam i podwyższa wynik na 2:0.

• Rzut rożny dla Wisły w końcowych minutach spotkania.

• Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 4 minuty

• Bardzo ostre zagranie Daniela Ferugi na Sewerynie Kiełpinie. Sędzia nie decyduje się ukarać zawodnika Miedzi.

• Za Mateusza Szczepaniaka wchodzi Daniel Feruga.

• Faul Jacka Góralskiego zatrzymujący kontrę gości.

• Strzał Marcina Garucha zatrzymany przez Seweryna Kiełpina.

• Bramkarz Wisły ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Rzut rożny dla Miedzi.

• Za zmęczonego Macieja Kostrzewę pojawia się Wojciech Zyska.

• Duże protesty pod bramką Nafciarzy. Po interwencji Cezarego Stefańczyka Miedź dopomina się rzutu karnego jednak sędzia nie użył gwizdka.

• Bardzo groźna sytuacja Miedzi. Jednak strzał Mateusza Zatwarnickiego niecelny.

• Spotkanie zupełnie odwrotnie toczy się w drugiej połowie. Miedź Legnica jest bardzo często pod polem karnym gospodarzy, a w pierwszej połowie bardzo rzadko się to zdarzało. Cofnięta do defensywy Wisła ma problemy z zatrzymaniem zawodników ze Śląska.

• Bardzo groźna sytuacja Miedzi. Po dośrodkowaniu Wojciecha Łobodzińskiego Adrian Cierpka znalazł się w znakomitej pozycji do strzelenia bramki jednak Kiełpin bardzo dobrze ustawiony i broni bez trudu tą piłkę.

• Po dośrodkowaniu Wojciecha Łobodzińskiego bardzo dobrze do bramkarza zgrywa piłkę głową Cezary Stefańczyk.

• Maciej Kostrzewa leży na murawie zwijając się z bólu. Pomoc medyczna próbuje ratować sytuację, ale bardzo możliwe że będzie potrzebna zmiana.

• Bardzo dobra akcja gospodarzy. Zagranie z klepki Piotra Wlazło wyprowadza Marcina Krzywickiego na bardzo dobrą pozycję do strzału. Jednak interwencja w ostatniej chwili Adriana Cierpka ratuje Miedź Legnica przed stratą bramki

• Bardzo dobre dośrodkowanie Marcina Krzywickiego. Jednak obrońca Miedzi zdążył wybić piłkę na rzut rożny

• Za bułgarskiego pomocnika Wisły wchodzi Piotr Wlazło.

• Za zmęczonego Patryka Szymańskiego wchodzi Mateusz Zatwarnicki

• Po błędzie obrońców Wisły świetną sytuację do strzelenia gola miał Wojciech Łobodziński. Jednak nie celnie strzela z około 7 metrów od bramki Wisły.

• Żółta kartka dla Cezarego Stefańczyka po bardzo kontrowersyjnym faulu przy narożniku boiska.

• Na spalonym Dimitar Iliev

• Groźny strzał po ziemi Patryka Szymańskiego. Następna udana interwencja Seweryna Kiełpina.

• Ukaranego żółtą kartką Łukasza Kacprzyckiego zastępuje były zawodnik Widzewa Łódź Patryk Stępiński.

• Rzut rożny dla Miedzi. Tomasz Midzierski strzela głową obok bramki Kiełpina.

• Ostry faul Tomasza Midzierskiego na Marcinie Krzywickim. Duże pretensje Wisły, że zawodnik Miedzi nie został ukarany żółtym kartonikiem.

• Strzał Mateusza Szczepaniaka w środek bramki. Spokojna interwencja bramkarza gospodarzy

• Bardzo nieładne zagranie Łukasza Kacprzyckiego. Ostry faul od tyłu kończy się żółtą kartką.

• Strzał Krzysztofa Janusa z 20 metra od bramki zablokowany przez obrońców Miedzi.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania. Drużyny bez zmian w składach.

• Obie drużyny wychodzą na murawę.

• Dominik Sulikowski kończy pierwsza połowę spotkania. Do przerwy jednobramkowa przewaga Wisły.

• Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

• Ewidentne zagranie ręką Marcina Garucha. Powinna być żółta kartka jednak sędzia nie zdecydował się jej pokazać

• Rzut wolny dla Wisły. Dośrodkowuje Łukasz Kacprzycki

• Dośrodkowanie Wojciecha Łobodzińskiego zostało zakończone strzałem głową Mateusza Szczepańskiego. Jednak piłka mija słupek bramki strzeżonej przez Seweryna Kiełpina

• Kolejny raz Marcin Krzywicki dochodzi do bardzo dobrej okazji do celnego strzału głową. Jednak uderzenie zostało zablokowane. Zawodnicy Wisły mieli pretensje do sędziego, że obrońca dotknął piłki ręką jednak gwizdek nie został użyty.

• Bardzo groźna sytuacja Miedzi. Strzał głową Mateusza Szczepaniaka mija centymetry słupek bramki Nafciarzy

• Rzut rożny dla Miedzi po rykoszecie

• Zawodnicy obu drużyn pojawiają się na rozgrzewce

• Bardzo groźne dośrodkowanie Fabiana Hiszpańskiego niewykorzystane przez Marcina Krzywickiego z 5 metra. Piłka wysoko ponad bramką

• Rzut rożny dla drużyny z Legnicy po błędzie Stefańczyka

• Nafciarze w kontrze, jednak Krzywicki zatrzymany przez ostatniego obrońcę. Tylko rzut rożny

• Groźne dośrodkowanie zawodnika Miedzi jednak wypiąstkowane przez Seweryna Kiełpina.

• Faul Cezarego Stefańczyka w groźnym miejscu dla bramkarza Wisły.

• Zawodnicy Wisły byli bliscy stworzenia bardzo groźnej sytuacji do zdobycia gola. Jednak kluczowe podanie Krzysztofa Janusa niecelne i piłkę łapie Aleksander Ptak.

• Od początku spotkania trener Miedzi próbuje pomagać drużynie spod linii bocznej boiska.

• Po błędzie obrońców Krzysztof Janus umieszcza piłkę w bramce płaskim, silnym strzałem. Wynik meczu : 1:0 dla Wisły Płock.

• Kapitan Miedzi ukarany żółtą kartką za ostry faul od tyłu na Krzysztofie Janusie.

• Przez 10 minut spotkania mamy bardzo dużo walki w środku pola. Nafciarze wydają się być bardziej opanowani, jednak zawodnicy z Legnicy stosują bardzo wysoki pressing i trudno jest się przebić pod ich pole karne.

• Pierwszy niecelny strzał zespołu Wisły. Autorem był Jacek Góralski

• Faul Kaena Daniela na 40 metrze od bramki.

• Sędzia zagwizdał pierwszy raz w tym spotkaniu. Gospodarze na niebiesko, Miedź na czerwono.

• Kapitanem gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu jest Bartłomiej Sielewski, a w drużynie gości Radosław Bartoszewicz.

• Sędziowie z Gdańska prowadzą drużyny na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

• Obie drużyny są już w szatniach! Za 10 min rozpoczynamy spotkanie!

• Spotkanie rozpocznie się za 15 minut. Mecz poprowadzi sędzia Dominik Sulikowski z Gdańska.

• Wisła w poprzedniej kolejce pokonała Widzew Łódź na boisku rywala. Było to historyczne wydarzenie dla klubu z Mazowsza.

• Dziś na ławce zespołu z Legnicy Piotr Jacek, który zastępuje Wojciecha Stawowego na tym stanowisku.

• Witamy na relacji LIVE prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Gospodarze z Płocka podejmują Miedź Legnica.