Wisła Płock

1

Olimpia Grudziądz

0

• Zwycięstwo Wisły stało się faktem. Mimo niezbyt ładnej gry to Wisła wygrywa. Minimalnie do jutra gospodarze zasiadają na fotelu lidera.

• Minuta do końca. Kiełpin rozpoczyna od bramki.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Ależ sytuacja dla Wisły. Dośrodkowanie Hiszpańskiego kończy strzałem z woleja Janus ale broni bramkarz Olimpii.

• Za Macieja Rogalskiego wchodzi Marcin Smoliński.

• Trener Olimpii stawia na jedną kartę. Napastnik za obrońcę

• Ostry faul Kostrzewy i żółta kartka.

• Za bardzo nieładny faul na Ruszkulu.

• Zmęczonego Roka Elsnera zmienia Kurowski.

• Dobra akcja Wisły. Po podaniu od Janusa piłkę górą chciał podawać Krzywicki, ale piłka nie dochodzi celu.

• Po bardzo ładnej akcji Fabiana Hiszpańskiego i dośrodkowaniu Piter-Bućko przeciął piłkę i skierował ją do swojej bramki.

• Dobre dośrodkowanie Janusa. Iliev doszedł do piłki ale strzela nie celnie.

• Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego, Szczot dostał piłkę na 20 metrze i mocnym strzałem trafia w poprzeczkę.

• Uderzenie w poprzeczkę Szczota.

• Rzut rożny pod bramką Wisły.

• Za zmęczonego Piotra Wlazło wchodzi Maciej Kostrzewa.

• Nieudany rajd Krzywickiego i faul.

• Strzał Woźniaka na bramkę Kiełpina. Dobra interwencja bramkarza Wisły.

• Bardzo dobry wślizg Stępińskiego i Wisła rozpoczyna od bramki.

• Dobra akcja Janusa, ale jego strzał zablokowany. Poprawił Krzywicki ale także blok obrońców.

• Dobre dośrodkowanie Cezarego Stefańczyka, ale Krzywicki nie zdołał oddać strzału.

• Dobre przepuszczenie piłki przez Krzywickiego, ale nie dokładnie podaje Ruszkul i rozpoczęcie od bramki przez bramkarza Olimpii

• Za faul taktyczny na Piotrze Wlazło.

• Za Piotrka Darmochwała wchodzi Piotr Ruszkul - były zawodnik Olimpii Grudziądz.

• Niecelny strzał Szczota z lewej nogi.

• Faul Stępińskiego i szansa do dośrodkowania dla Olimpii.

• Celny strzał Popovica, ale Kiełpin broni.

• Za bardzo ostry faul na Bielawskim.

• Za Lebedyńskiego wchodzi Krzywicki.

• Bardzo ładna akcja Wisły, ale zablokowany strzał Darmochwała.

• Niedokładny strzał Popovica - wysoko ponad bramką.

• Pierwsze 10 minut gry w drugiej połowie zdecydowanie dla Olimpii. Atakują, starają się , a Wisła gra bardzo źle.

• Złamanie akcji przez Szczota i niecelny strzał lewą nogą.

• Celny strzał Popovica , ale Kiełpin na posterunku.

• Nieprzyjemny rykoszet od jednego z graczy Wisły i Kiełpin ratuje Wisłę od utraty bramki.

• Rzut rożny dla Olimpii.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

• Ostatni gwizdek w pierwszej połowie sędziego z Łodzi.

• Za brzydki faul na Elsnerze.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Cezarego Stefańczyka, ale przy strzale Ilieva faul.

• Po dobrej akcji Wisły, rzut rożny.

• Bardzo dobre uderzenie Pitera-Bućko ale na Kiełpin broni

• Rzut wolny dla Olimpii w dobrym miejscu do dośrodkowania.

• Dobry drybling Hiszpańskiego jednak po rykoszecie łapie Wróbel.

• Strzał z woleja Popovica z około 16 metrów od bramki. Bardzo niecelny.

• Bezmyślne zagranie Roka Elsnera. Rzut wolny blisko rogu boiska dla Wisły.

• Drugi groźny strzał pod rząd zawodnika Olimpii. Jednak niecelny.

• Strzał w słupek Popovic'a.

• Faul Sielewskiego na linii 16 metra. Bardzo dobra okazja dla Olimpii.

• Bardzo ładna akcja dwójkowa Janusa i Ilieva. W ostatnim momencie stoper Olimpii wybija piłkę.

• Bardzo dobre wejście Fabiana Hiszpańskiego do środka. Strzał wysoko ponad bramką.

• Faul Aleksandra i Wisła rozpoczyna akcje od swojej połowy.

• Na stadionie Wisły około 150 kibiców z Grudziądza, którzy prowadzą głośny doping.

• Drugi pod rząd bardzo ostry faul na Wiślaku Szczota i prawidłowa decyzja sędziego - Żółta kartka.

• Faul Stefańczyka w groźnym miejscu dla bramki Gospodarzy. Czekamy na dośrodkowanie.

• Groźne dośrodkowanie Szczota, ale na posterunku Kiełpin.

• Bardzo brzydki faul Szczota, ale tylko upomnienie słowne.

• Bardzo dobra gra obronna Cezarego Stefańczyka i aut dla Wisły.

• Po błędzie Piotra Wlazło rzut rożny dla Olimpii

• Rzut rożny dla Wisły.

• Faul Bielawskiego na Hiszpańskim w groźnym miejscu dla bramkarza Olimpii. Rzut wolny dla Wisły.

• W pierwszym kwadransie gry, Wisła ma dużą przewagę jednak nie potrafi przemienić tego na okazje bramkowe.

• Groźna próba strzału Stępińskiego. Jednak bramkarz gości dobrze ustawiony.

• Nieładny faul Wlazłego, ale bez konsekwencji

• Sprytne zagranie Janusa jednak obrońcy Olimpii połapali się we wszystkim i wyjaśnili sytuacje.

• W pierwszych minutach meczu przeważa Wisła, ale bardzo dużo niedokładności w obu zespołach i na pewno na razie mecz nie może się podobać. Ale mamy nadzieję na więcej.

• Groźna sytuacja Wisły, jednak defensor Olimpii wybija piłkę na aut.

• Pewna interwencja Seweryna Kiełpina po dośrodkowaniu jednego z graczy Olimpii.

• Po rzucie wolnym w dobrej sytuacji znalazł się Mikołaj Lebedyński, ale pomylił się z bliskiej odległości.

• Sędzia Zbigniew Dobrynin dał znak, gramy!

• Witamy na relacji live z meczu 21 kolejki 1. Ligi pomiędzy Wisłą Płock a Olimpią Grudziądz. Ważny mecz pod względem układu tabeli. Trzecia Wisła musi wygrywać mecze żeby liczyć się w walce o awans , a dla Olimpii jest to ostatni gwizdek, żeby powalczyć o awans do eksktraklasy. Liczymy na bardzo dobre widowisko na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Do rozpoczęcia spotkania zostało niespełna 15 minut.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0:3

W sobotę Wisła Płock na własnym stadionie zmierzy się z Olimpią Grudziądz. "Nafciarze" ku zaskoczeniu wielu walczą w tym sezonie o awans do Ekstraklasy, a po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie z Chrobrym Głogów 3:2 plasują się na trzecim miejscu i do lidera Zagłębia Lubin i wicelidera Termaliki Bruk-Bet Nieciecza tracą zaledwie trzy punkty. Rywalem płocczan będzie Olimpia Grudziądz, która z dorobkiem 33 punktów zajmuje piąte miejsce.

- Posiadają w swojej kadrze skrzydłowych, którzy grają z polotem: Darmochwał i Janus. Ponadto mają solidną obronę: Radić, Sielewski, Stefańczyk i Hiszpański. W sobotnim meczu za kartki z gry wypada im Góralski, także będą musieli kogoś nim zastąpić i przypuszczam, że postawią na Wlazło - ocenił Wisłę Płock trener Olimpii, Dariusz Kubicki.