• Swoich sil z dystansu próbował Łuczak, Fabiniak nawet nie musiał patrzeć na piłkę, była daleko, bardzo

• Ostatni zmiana gości, na boisku Fabian Pawela

• Bardzo aktywny dziś Reca opuszcza boisko, jego miejsce zajmie Patryk Stępiński

• Olimpia nie rezygnuje, ale takimi strzałami jak ten Pitera-Bućko będzie ciężko wywalczyć choćby punkcik w Płocku

• Co najmniej połowę tej bramki należy przypisać Iliewovi, który cudnym podaniem wyprowadzą Bąka na idealną sytuację. Przebywający na murawie od pięciu minut pomocnik z zimną krwią wykorzystuje sytuację. 2:0 Wisła!

• GOOOOOL! Jakub Bąk podwyższa prowadzenie Wisły!

• Reca znalazł się sam samiusieńki przed golkiperem Olimpii, Fabiniak ratuje swój zespół przed bramką na 2:0

• Jeszcze jedna zmiana. na boisko wchodzi w zespole Wisły Jakub Bąk

• Druga zmiana w Olimpii, trener Skowronek szuka dżokera, czy będzie nim Adam Banasiak?

• Kontratak płocczan, Stefańczyk do Piotrowskiego i kolejna udana interwencja Fabiniaka

• Dośrodkowanie Łuczaka, Reca myli się o centymetry!

• Gospodarze na biało-niebiesko, a grudziądzanie również tradycyjnie na biało-zielono

• Przed spotkaniem jeszcze mała uroczystość. Wręczenie nagrody dla pani Ireny Rosińskiej, pracowniczki Wisły Płock, związanej z tym klubem przeszło 30 lat.

• Zawodnicy już po rozgrzewce, czekamy na wyjście obu jedenastek z tunelu

• Ławka rezerwowych Olimpii: Michał Wróbel, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Donald Djousse, Arkadiusz Kasperkiewicz, Tomasz Lewandowski, Fabian Pawela

• Ławka rezerwowych Wisły: Bartosz Kaniecki, Jakub Bąk, Maciej Kostrzewa, Dominik Kun, Lukas Kubus, Piotr Mroziński, Patryk Stępiński

• Witamy i zapraszamy na spotkanie 8 kolejki między Wisłą Płock a Olimpią Grudziądz. Początek spotkania już za niespełna 20 minut

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0:3

W jednym z najciekawszych spotkań 8. kolejki 1. ligi Wisła Płock zmierzy się z Olimpią. W ubiegłym sezonie obie drużyny były pretendentami do awansu do Ekstraklasy, a ich starcia dwa razy zakończyły się remisem. Dzisiaj sytuacja jest zgoła odmienna, gdyż to płocczanie znajdują się w czołówce tabeli i zajmują w niej 4.miejsce. Natomiast porażka, cztery remisy i jedno zwycięstwo - to bilans grudziądzan, którzy z dorobkiem pięciu punktów w siedmiu meczach plasują się na przedostatnim miejscu tabeli zaplecza Ekstraklasy.