1

Pogoń Siedlce

1

• Dziękuję za śledzenie mojej pierwszej relacji. Mam nadzieję że się podobało!

• Spotkanie kończy się remisem. Moim zdaniem sprawiedliwy wynik. Obie drużyny walczyły, ale lepszej nie było.

• Rzut rożny dla Wisły. Bardzo możliwe że będzie to ostatnia akcja meczu!

• 4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

• Rzut rożny dla Wisły

• Zbicie głowami zawodników Wisły i Pogoni. Obaj zawodnicy podnieśli się z boiska i zmierzają pod linie boczną boiska

• Bardzo dobre przyjęcie Piotra Roszkula, od razu podanie prostopadłe ale strzał Krzywickiego obroniony przez bramkarza. Rzut rożny nieudane dośrodkowanie.

• Rzut wolny dla Wisły. Dośrodkowanie Bukhardta za krótkie. Poprawka także nieudana

• Po zmianie nieudane dośrodkowanie Pogoni

• Rzut wolny dla Pogoni w dobrej odległości na dokładne dośrodkowanie.

• Bardzo groźna sytuacja Pogoni, jednak Kiełpin na posterunku. Rzut rożny.

• Za Dimitara Ilieva wchodzi Marcin Krzywicki

• Świetna parada Kiełpina po strzale z 20 metrów zawodnika Pogoni

• Za Macieja Tataja wchodzi Daniel Ciechański

• Przy okazji zmiany przerwa na uzupełnienie płynów.

• Nieudany strzał Macieja Kostrzewy

• Piłka poza boiskiem po prostopadłym podaniu Bukhardta.

• Maciej Kostrzewa nie podnosi się z murawy, ale po pomocy medycznej staje przy linii bocznej. Najprawdopodobniej wróci na pole gry.

• Odpowiedź Pogoni! Strzał z dystansu mija centymetry bramkę bronioną przez Kiełpina!

• Kolejna bardzo dobra akcja Janusa! Podanie wzdłuż pola karnego broni Jacek Kozaczyński

• Fatalny kiks Pawła Kaczmarka. Po bardzo dobrym dośrodkowaniu Krzysztofa Janusa nie trafia piłki głową w prostej sytuacji 5 metrów od bramki.

• Dimitar Iliev po bardzo ładnym podaniu prostopadłym znalazł się na pozycji spalonej.

• Pierwszy strzał zawodnika Pogoni Pawła Drażby

• Pierwszy gwizdek w drugiej połowie sędziego z Olsztyna. Drużyny grają bez zmian.

• Ostatni gwizdek w pierwszej połowie Wojciecha Krztonia. Zapraszamy na drugą część spotkania!

• Bardzo dobra kontra Wiślaków. Jednak sytuacji sam na sam nie wykorzystał Krzysztof Janus. Bardzo dobre zachowanie Jacka Kozaczyńskiego.

• Rzut rożny dla Wisły. Krótkie wykonanie, niedokładne dośrodkowanie Janusa i piłka od bramki Pogoni

• Po rykoszecie w lewy róg bramki Pogoni trafił Filip Bukhardt i mamy remis!

• Dużo niedokładności w poczynaniach obu drużyn. Pogoda daje swe znaki.

• Od kilku minut widzimy mecz walki na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku!

• Za faul na Hiszpańskim w poprzedniej akcji.

• Strzał Filipa Bukhardta wysoko ponad bramką klubu z Siedlec.

• Ostry faul prawego obrońcy Pogoni na Hiszpańskim. Rzut wolny z linii pola karnego dla Wisły!

• Po pięknej akcji Pogoni bramkę z najbliższej odległości zdobywa Maciej Tataj

• Rzut rożny z prawej strony pod bramką Pogoni. Bez zagrożenia dla bramki.

• Dobra odpowiedź Pogoni. Po prawej stronie strzał, ale obroniony po raz kolejny przez Kiełpina.

• Bardzo ciekawa akcja Wisły. Wpadła bramka, lecz nie została uznana.

• Po 17 minutach nieobecności kibice Wisły zaczęli dopingować swoją drużynę

• Rzut rożny pod bramką Pogoni. Bardzo dobre wykonanie przez Bukhardta, ale po strzale głową piłka mija słupek bramki o centymetry.

• Po kwadransie gry Wisła dominuje, lecz dużo groźniejsze akcje przeprowadziła Pogoń Siedlce!

• Bardzo ładna akcja Pogoni. Bardzo ładna drybling prawoskrzydłowego i strzał obroniony przez Kiełpina!

• Pierwsza bardzo dobra akcja Pogonii Siedlce. Strzał z prawej strony obroniony przez Seweryna Kiełpina.

• Bardzo dobry strzał po ziemi Krzysztofa Janusa! Obroniony przez Jacka Kozaczyńskiego

• Dośrodkowanie z prawej strony Filipa Bukhardta wybronione przez bramkarza gości.

• Faul na Ilievie pod polem karnym Pogonii.

• Bardzo ciekawa akcja Nafciarzy! Akcja po prawej stronie, klepka pomiędzy pomocnikami i rzut rożny!

• Pierwszy gwizdek w Płocku!

• Przed chwilką odbyła się mała uroczystość. Krzysztof Janus został wybrany przez kibiców najlepszym zawodnikiem wiosny 2014. Serdecznie Gratulujemy!

• Obie drużyny wchodzą na płytę boiska! Nafciarze na niebiesko, a Pogoń na czerwono!

• Spodziewamy się bardzo ciekawego spotkania. Obie drużyny spotkały się w sezonie 2012/2013 dwa razy na poziomie 2. ligi. Oba spotkania zakończyły się wynikami 2:2 w dramatycznych okolicznościach.

• Sędzia spotkania Wojciech Krztoń zaprosił drużyny do szatni. Za 15 minut pierwszy gwizdek!

• Na sektorze gości już zameldowali się kibice z Siedlec. Dotarli w liczbie około 90 osób.

• Witam na relacji live prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Za 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Wisłą Płock a Pogonią Siedlce!