0

Pogoń Siedlce

2

• Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji jednocześnie zapraszając na kolejne futbolowe emocje proponowane przez nas w przyszłości...

• Pogoń Siedlce wygrywa na wyjeździe z faworyzowaną Wisłą Płock 2:0. Jedną z rzeczy za którą kochamy futbol to jego nieprzewidywalność. Bohaterem spotkania Adam Duda, który był dzisiaj skuteczny i swoje okazje zamienił na dwa gole. Jak się okazało wystarczyło to aby ostatnia drużyna 1 ligi ograła 5 drużynę obecnej kampanii.

• Ostatni gwizdek sędziego. Koniec meczu....

• Lebedyński próbował zaskoczyć bramkarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale piłka minęła prawy słupek bramki Misztala.

• Słupek! Jakub Bąk popisał się bardzo dobrym strzałem zza pola karnego, zabrakło naprawdę niewiele!

• Wisła cały czas próbuje dogrywać w pole karne Pogoni, ale cały czas nie przynosi to pożądanego rezultatu.

• Sędzia dolicza 4 minuty do podstawowego czasu gry...

• Paczkowski pojawia się na boisku za Bodzionego.

• Kibice opuszczają powoli boisko po drugiej bramce dla Pogoni, ci którzy zostali na trybunach swoje niezadowolenie ze straty drugiego gola i całego meczu Wisły Płock wyrazili gwizdami.

• Bohater spotkania Adam Duda opuszcza plac gry. W jego miejsce na boisku melduje się Piotr Krawczyk.

• Do trzech razy sztuka. Trzy razy goście oddawali strzały na bramkę Wisły i za trzecim razem Kiełpina z najbliższej odległości pokonał Adam Duda zdobywając drugiego gola w tym meczu.

• Kolejny gol dla Pogoni Siedlce!!!!! Wisła Płock na łopatkach!!!! Dublet Adama Dudy!!!!

• Z boiska schodzi Stępiński a w jego miejsce na placu gry pojawia się Paweł Łysiak.

• Piotr Wlazło oddaje strzał z około 30 metrów. Jednak nie sprawia on kłopotów Misztalowi.

• Wisła Płock nie potrafi zagrozić bramce gości, dodatkowo gospodarzy deprymują ich kibice, którzy oklaskują każde kolejne podanie do swojego bramkarza.

• Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Rogalski, natomiast na placu gry pojawia się Piotr Wlazło.

• Żółta kartka dla Rogalskiego.

• Próba z dystansu Maksymiliana Rogalskiego. Można pochwalić zawodnika gospodarzy za decyzję bo samo wykonanie pozstowiało już sporo do życzenia.

• Dobre dośrodkowanie Piotrowskiego, który jest coraz aktywniejszy, jednak Misztal wychodzi na siódmy metr od swojej bramki i łapie piłkę.

• Szansa dla Wisły z rzutu rożnego. Może teraz uda się stworzyć zagrożenie.

• Przemysław Szymiński ukarany żółtą kartką.

• Piotrowski zza pola karnego chciał zaskoczyć bramkarza gości, jednak ten pozostaje czujny i broni piąstkując piłkę przed siebie.

• Szybka reakcja trenera Wisły Płock. Zmiana drużynie gospodarzy. Mrozińskiego zastępuje Jakub Bąk.

• Fatalne zagranie Mrozińskiego,który próbował zagrać piłkę do partnera na czym skorzystał ADAM DUDA, który nie zmarnował sytuacji sam na sam z Kiełpinem i bez problemu umieścił piłkę w siatce. W taki sposób Pogoń Siedlce wychodzi na prowadzenie w tym meczu.

• Gol dla Pogoni Siedlce!!!!

• Groźny strzał głową Adama Dudy! Seweryn Kiełpin nie dał się zaskoczyć.

• Wyróżniającym się zawodnikiem w dzisiejszym meczu jest Damian Piotrowski. W tym wypadku to właśnie jego strzał broni Rafał Misztal.

• Próba Mrozińskiego zza pola karnego. Jednak strzał z pierwszej piłki przelatuje wysoko ponad bramką. Misztal rozpocznie wybiciem od własnej bramki.

• Damian Piotrowski posłał podanie do Bartłomieja Sielawskiego jednak ten ostatni oddał nieudany strzał.

• ,,Żółtkiem'' ukarany Daniel Dybiec

• Niecelne uderzenie z dystansu Kamila Dmowskiego.

• Sędzia wyjmuje żółty kartonik, którym ukarany zostaje Adam Duda.

• Rezerwowi zawodnicy rozgrzewają się przy linii bocznej. Może oni w jakiś sposób zminią obraz gry.

• Obie drużyny wychodzą na boisko po przerwie w identycznych składach.

• Po przerwie liczymy na lepsze widowisko.

• Piłkarze już w komplecie na boisku. Zaczynamy drugą połowę.

• Oglądaliśmy w Płocku na stadionie im.Kazimierza Górskiego słabą pierwszą połowę z małą ilością sytuacji podbramkowych. Obydwie drużyny były nieco zagubione. Nie miały specjalnie pomysłu na grę. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie lepsza w wykonaniu obydwu drużyn...

• Sędzia odgwizduje koniec pierwsze połowy meczu.

• Kibicom zgromadzonym na trybunach nie podoba się postawa Nafciarzy i przy każdej możliwej okazji manifestują swoje niezadowolenie.

• Pogoń Siedlce w głębokiej obronie. Wisła próbuje ominąć te zasieki jednak jak narazie nieskutecznie.

• W pierwszej połowie mecz stoi na słabym poziomie. Obydwie ekipy popełniają sporo błędów, a gra momentami jest szarpana.

• Dzięgielewski chciał wrzucić piłkę w pole karne z prawego skrzydła jednak wyszedł mu z tego strzał na bramkę z którym problemu nie miał Kiełpin.

• Teraz walka toczy się w środku pola. Obydwie drużyny chcą wypracować przewagę w tej strefie boiska.

• Akcja indywidualna Łuczaka, który minął Konrada Wrzesińskiego. Dośrodkowując piłka otarła się o obrońcę Pogoni i wyszedł z tego groźny strzał jednak świetnym refleksem popisuje się tym razem Misztal.

• Kiełpin wyłapuje dośrodkowanie z rzutu rożnego wykonywanego prze Rybickiego i szybko uruchamia swoich partnerów z pola wznawiając od razu grę.

• Prostopadłe podanie do Lebedyńskiego, który wyszedł na wolne pole. Jednak wystraszył się obecności obrońców gości i oddał kiepski strzał. Bramkarz Pogonii nie musiał nawet interweniować.

• Szybka wymiana piłki w środku pola. Ta trafiła na lewe skrzydło pod nogi Łuczaka, który dośrodkował na dalszy słupek. Tam akcję zamknął Piotrowski, który ładnie złożył się do strzału z pół woleja jednak nieczysto uderzył piłkę i ta trafiło prosto w bramkarza gości. Jednak była to ładna akcja gospodarzy.

• Jak narazie Pogoń atakuje drużynę gospodarzy, która broni się od czasu do czasu wyprowadza kontry. Przed meczem nikt nie spodziewał się takiego scenariusza.

• Groźny strzał Damiana Piotrowskiego ale piłka minimalnie obok lewego słupka bramki Misztala.

• Żółta kartka dla Dmowskiego.

• Rzut rożny dla Pogoni wykonany przez Mariusza Rybickiego piąstkuje Kiełpin, który był faulowany w swoim polu karnym i od wolnego Nafciarze.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i znów górą obrońcy gości.

• Wybicie piłki po dośrodkowaniu Stefańczyka z rzutu wolnego. Obrońcy Pogonii wybijają piłkę na rzut rożny.

• Niesamowite zamieszanie w polu karnym Wisły! Najpierw piłkę głową uderzał Duda, ta odbiła się od poprzeczki, ale żaden z graczy Wisły nie potrafił jej wybić, choć próbowało ich aż trzech. Ostatecznie do piłki dopadł zawodnik Pogoni i oddał strzał prosto w Kiełpina.

• Pierwszą żółtą kartką ukarany Cezary Stefańczyk.

• Strzał gości zza pola karnego. Rykoszet. Piłka odbija się od jednego z obrońców Wisły i zmieniła kierunek lotu. Jednak doskonałą interwencją popisał się bramkarz gospodarzy Seweryn Kiełpin. Bardzo dobry refleks bramkarza Wisły Płock.

• Faulowany Stefańczyk i rzut wolny dla Wisły Płock. Dobra okazja na dokładne dośrodkowanie.

• Bardzo dobra okazja Dimitara Ilieva, który stanął oko w oko z bramkarzem jednak sędzia odgwizdał spalonego.

• Mariusz Rybicki trafia z rzutu wolnego w mur i piłkę przejmują gospodarze.

• Faul Łuczaka i rzut wolny sprzed pola karnego. Dobra sytuacja dla gości.

• Od początku meczu do przodu ruszyli gospodarze. Łuczak przeżucił piłkę na prawe skrzydło,którą przejął Piotrowski i wrzucił w pole karne jednak tutaj dobrze interweniował Misztal.

• Nafciarze tradycyjnie ubrani na niebiesko-biało, Pogoń zaś założyła czerwone trykoty.

• Pierwszy gwizdek sędziego Jarzębaka.Zaczynamy!!!

• Czy Derby Mazowsza wygra faworyt tego meczu?Odpowiedź poznamy za niespełna 2 godziny.

• Łakwa rezerwowych Pogoni: Przemysław Frąckowiak, Łukasz Wójcik, Przemysław Rodak, Marcin Paczkowski, Ernest Dzięcioł, Patryk Ciulak, Sebastian Krawczyk.

• Ławka rezerwowych Wisły: Bartosz Kaniecki, Jakub Bąk, Piotr Darmochwał, Paweł Łysiak, Marko Radić, Arkadiusz Reca, Piotr Wlazło.

• Sędzią spotkania będzie Sebastian Jarzębak z Piekar Śląskich.

• Mecz Wisła Płock-Pogoń Siedlce rozpocznie się już za kilkanaście minut...

• Witam Państwa serdecznie i zapraszam do śledzenia naszej relacji!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - POGOŃ SIEDLCE

Widzew Łódź - Wisła Płock

Pogoń Siedlce zawodzi na początku sezonu i po trzech kolejkach ma na koncie tylko jeden punkt. Przed tygodniem biało-niebiescy przegrali z Zawiszą Bydgoszcz 0:3. W sobotę podopieczni Marcina Sasala zagrają z bardzo trudnym rywalem, jakim jest Wisła Płock, która jest jednym z kandydatów do awansu do Ekstraklasy. Płocczanie dotąd zdobyli sześć punktów i plasują się na piątym miejscu.