Wisła Płock 1 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Wisła Płock

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• KONIEC MECZU! Wisła Płock ostatecznie zremisowała z Termaliką 1:1 i podzieliła się ze "Słonikami" punktami. Wynik spotkania otworzył Marcin Krzywicki, a od wyrównania doprowadził Krzysztof Kaczmarczyk.

• Sędzia doliczył cztery minuty.

• Już tylko kilka minut pozostało nam do zakończenia tego spotkania. Czy któraś ze strony podejmie jeszcze próbę ataku?

• Źle zrobił to Janus, który próbował przyjąc niedokładną piłkę i w efekcie znalazł się z nią poza placem gry. Grę od własnej bramki wznowi Nowak.

• Ostatnia zmiana w Wiśle. Filip Burkhartd opuści murawę, w jego miejsce pojawi się Albert Taar.

• Nierozważne zachowanie Kiełpina, który minął się z piłką po dośrodkowaniu, ale na szczęście w całej tej sytuacji uratował go Hiszpański wybijając ją z linii bramkowej.

• Zmiana w Termalice, Pawlusiński pojawi się w miejsce Ceglarza.

• Rezerwowy Krzysztof Kaczmarczyk, który pojawił się na placu gry w zastępstwie za Dawida Sołdeckiego wpisuję się na listę strzelców i doprowadza do wyrównania. Piłkarz Termaliki uderzał z okolicy osiemnastego metra i płaskim strzałem pokonał Seweryna Kiełpina.

• GOOOOOL! KACZMARCZYK!!!!

• Do końca spotkania pozostał już tylko kwadrans. Termalika zdoła dorpowadzic chociaż do wyrównania? Czasu jest coraz mniej...

• Żółta kartka dla Filipa Burkhardta.

• Bramkarz Wisły Płock, Daniel Szczepankiewicz doznał jakiegoś urazu i nie jest w stanie kontynuowac gry.

• Kolejna zmiana także w zespole Wisły. Kiełpin zastąpi Szczepankiewicza.

• Zmiana w zespole Termaliki. Kujawa wejdzie za Foszmańczyka.

• Pleva ukarany kartką za faul na Krzywickim.

• Co za zamieszanie w polu karnym Wisły, to mogła byc szybka odpowiedź gości! Piłka po strzale Plevy trafia w słupek.

• Najpierw świetnym strzałem popisał się Filip Burkhardt, jednak po jego uderzeniu piłkę wybija Nowak. Przed bramka Termaliki w porę znalazł się jednak Krzyciki, który dobił futbolówkę po strzale swojego klubowego kolegi, a golkiper przyjezdnych był w tej sytuacji bez szans.

• GOOOOOL! KRZYWICKI!!!!!!

• Pierwsza zmiana w drużynie Wisły Płock. Paweł Kaczmarek zastąpi Łukasza Kacprzyckiego.

• Najpierw Magdoń zablokował uderzenie Ceglarza, a po chwili wybił piłkę z własnego pola karnego.

• Kacprzycki przegrywa walkę o piłkę z Frycem, który popisał się świetnym wślizgiem. Gdyby nie jego interwencja zawodnik Wisły znalazłby się sam na sam z Sebastianem Nowakiem.

• Drozdowicz wpadł w pole karne i z impetem zderzył się i zatrzymał na jednym z defensorów Wisły. Grę wznowią gospodarze.

• Sielewski został faulowany w polu karnym Wisły przez Drozdowicza, ale obyło się z tym starciu bez kartek.

• Termalica próbowała odpowiedziec na serie ataków ze strony gospodarzy, ale kontrę Foszmańczyka zablokował Stefańczyk.

• Kolejna szansa gospodarzy! Szczepnakiewicz posłał piłkę do Krzywickiego, który z linii jedenastego metra uderzył futbolówkę w taki sposób, że ta powędrowała nad poprzeczką.

• Wisła znów w natarciu! Celny strzał na bramkę Termaliki oddał Burkhardt, Nowak sparował piłkę przed siebie, a tam obecny był Krzywicki, który niefortunnie trafił tylko w poprzeczkę.

• Za faul na Burkhardzie Patryk Fryc zostaje ukarany żółtą kartką

• To mogła byc świetna akcja Wisły, Góralski podał do Janusa, a ten już chciał zaatakowac bramkę Nowaka, ale dał się złapac w pułapkę ofsajdową.

• Burkhardt zbyt mocno zagrał prostopadle do Janusa i obrońcy Termaliki przechwycili piłkę.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wisła Płock bezbramkowo remisuje z Termaliką .

• Stral Czerwińskiego z linii bramkowej wybijł Wlazło.

• Góralski ukarany kartką za faul na Drozdowiczu.

• Hiszpański po raz drugi próbował bliźniaczo podobnego zagrania, chcąc zagrywac do dobrze ustawionego Krzywickiego, nie zauważył w tym wszystkim Fryca, który nieźle namieszał i przerwał jego akcję.

• Hiszpański zagrywał na prawą stronę do Wlazło, ale w porę ubiegł go Jarecki, który wyrósł przed nim znienacka i odebrał piłkę.

• Dobrze zapowiadała się ta akcja, ale prostopadła piłka ostatecznie nie dotarła do Biskupa. Grę wznowi Szczepankiewicz.

• Do końca pierwszej połowy pozostało nam tylko kilka minut, a na stadionie w Płocku wciąż nie oglądaliśmy żadnej bramki.

• Janus padł jak rażony piorunem w polu karnym Termaliki, ale sędzia nie miał nawet zamiaru sięgac po gwizdek i gospodarze mogą zapomniec o rzucie karnym.

• Mamy zmianę. Za Dawida Sołdeckiego na placu gry pojaw się Krzysztof Kaczmarczyk.

• Dawid Sołdecki ukarany żółtą kartką za faul na Hiszpańskim.

• Szansa Wisły! Zupełnie niepilnowany przez nikogo Krzywicki dostał piłkę od jednego ze swoich kolegów i wpadł z nią w pole karne Termaliki. Fantastyczną paradą popisał się jednak Nowak i uchronił przyjezdnych przed stratą gola.

• Krótko rozegrany rzut wolny w wykonaniu Wisły, do piłki jako pierwszy jako pierwszy doszedł Kacprzycki i zdecydował się na strzał, ale futbolówka powędrowała wysoko ponad poprzeczką.

• Postraszył teraz rywali Biskup, który strzałem z narożnika pola karnego próbował pokonac Szczepankiewicza. Piłka w bezpiecznej odległości minęła jednak płocką bramkę.

• Ładna, prostopadła piłka w kierunku Kacprzyckiego, ale sędzia sygnalizuje, że zawodnik Wisły był na spalonym zanim ten oddał strzał.

• Ależ akcja Wisły! Filip Burkhardt dośrodkowywał, futbolówkę złapał Nowak, ale niefortunnie wypuścił ją z rąk. Do bezpańskiej piłki nie dobiegł jednak już żaden z piłkarzy Wisły, a po chwili Jarecki do spółki z Kopaczem wybili ją spod własnej bramki.

• Za nami niespełna dwadzieścia pięc minut gry, a naprawdę groźnych, konkretnych akcji bramkowych było jak na lekarstwo. Oby obie strony przełamały jak najszybciej swoją strzelecką niemoc!

• To zachowanie pachniało kartką. Drozdowicz sfaulował rozpędzonego Hiszpańskiego, ale gwizdek sędziego milczy.

• Dobry pomysł Jareckiego, który posłał piłkę w pole karne Wisły, ale tam czujny na posterunku Sielewski wybił ją na aut.

• Filip Burkhardt chciał dośrodkowywac i zainicjowac kolejną akcję swojej drużyny, ale obrońcy Termaliki spisują się jak na razie bez zarzutu i znów pozbawili rywala szans na przeprowadzenie ataku.

• Kacprzycki otrzymał podanie z głębi pola, ale koniec końców nie zdołał do niego dobiec i opanowac piłki, dlatego grę od własnej bramki wznowi Sebastian Nowak.

• Początek spotkania na plus dla zawodników Wisły. Gospodarze stwarzają więcej zagrożenia pod bramką Sebastiana Nowaka i widac, że od początku zależy im na strzeleniu gola. Termalica jak na razie skutecznie się broni, ale czy to wystarczy, by nie stracic cennych punktów?

• Fabian Hiszpański został sfaulowany w środkowej strefie boiska, obyło się jednak bez urazu i bez kartki dla faulującego.

• Ładnie chcieli do rozgerac piłkarze Wisły, Sielewski wypatrzył dobrze ustawionego Krzywickiego i w mig posłał w jego kierunku długą piłkę, jednak zamiary gospodarzy przewidzieli rywale, a jeden z obrońców Termaliki odebrał futbolówkę Płocczanom.

• Kolejna próba strzału z dystansu, tym razem w ślady Burkhardta poszedł Ceglarz, którego uderzenie zablokował Stefańczyk.

• Filip Burkhardt! Piłkarz Wisły popisał się niezłym strzałem z okolicy dwudziestego metra, ale czujni defensorzy z Niecieczy zablokowali go.

• Próba dośrodkowania w pole karne Wisły, ale Magdoń w porę wybija piłkę na aut.

• To mogła byc dobra akcja Janusa, ale piłkarz Wisły Płock niedokładnie zagrał w kierunku Krzywickiego, w efekcie napastnik gospodarzy uderzył futbolówkę w taki sposób, że bez problemów złapał ją golkiper Termaliki, Sebastian Nowak.

• Pogoda w Polsce nie rozpieszcza, a nad naszym krajem przechodzą w ostatnim czasie burze i solidne opady. Dziś także i w Płocku warunku atmosferyczne nie sprzyjają grze.

• Mocny początek w wykonaniu Wisły! Góralski wpadł znienacka w pole karne, dośrodkowywał posyłając piłką płaskim strzałem do Krzywickiego, ale dobrą interwencją popisał się Czerwiński i oddalił piłkę od własnej bramki.

• Piłkarze Wisły występują dziś w w niebieskich koszulkach, a przyjezdni w pomarańczowych.

• Pierwszy gwizdek Jarosława Rynkiewicza, gramy!

• Zawodnicy obu drużyn już pojawili się na murawie, za momenet rozpoczynamy.

• Rezerwowi piłkarze Termaliki: Pochroń, Kaczmarczyk, Kiełb, Kogut, Kujawa, Pielorz, Pawlusiński.

• Rezerwowi piłkarze Wisły Płock: Kiełpin, Dombrowski, Grudzień, Hempel, Kaczmarek Sekulski.

• Termalica przybyła Płocka osłabiona. W dzisiejszym meczu zabraknie na murawie Mateusza Abramowicza i Vojtecha Horvatha, ponieważ obaj leczą kontuzje.Po stronie Wisły zabraknie z kolei kontuzjowanego Janusza Dziedzica oraz pauzującego za kartki Marco Radicia.

• Dzisiejszy rywal Wisły Płock, Termalica znajduję się tylko o jedną pozycję wyżej, na ósmym miejscu. Pozycję tę zapewnia ekipie Piotra Mandrysza trzydzieści osiem zdobytych punktów.

• W ostatnich pięciu kolejkach forma drużyny Marcina Kaczmarka był różna, bowiem zanotowała ona dwa zwycięstwa, dwie porażki i remis.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania w lidze radzą sobie przeciętnie. Płocczanie znajdują się na dziewiątym miejscu w tabeli z dorobkiem trzydziestu siedmiu puntów.

• Zapraszamy na relacje LIVE z meczu 27. kolejki 1. ligi. Dziś na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku miejscowa Wisła zagra z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.