• KONIEC! Wisła Płock remisuje w Suwałkach z Wigrami 1:1!

• Mocny strzał Hiszpańskiego z dystansu, bez zagrożenia pod bramką Wigier.

• Dimitar Iliev ukarany żółtą kartką.

• Karol Mackiewicz ukarany żółtą kartką.

• Widejko uderza z dystansu, ale piłka wędruje wysoko nad bramką.

• Artur Bogusz ukarany żółtą kartką.

• Wisła Płock doprowadziła do wyrównania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki kalo pierwszy dopadł Wlazło i płaskim strzałem pokonał Salika.

• Goooool!!Piotr Wlazło!!!

• Zmiana w Wigrach, za Tarnowskiego wejdzie Lauryn.

• Iliev zdecydował się na uderzenie, ale trafił w boczną siatkę.

• Dośrodkowanie Stefańczyka, do futbolówki dopadł Sielewski, ale uderzał niecelnie.

• Bardzo aktywny dziś Mackiewicz wpadł w pole karne, oddał jednak niecelny strzał i futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

• Bartłomiej Sielewski ukarany żółtą kartką.

• Stefańczyk uderzał z rzutu wolnego, futbolówka powędrowała jednak tuż nad poprzeczką.

• Kolejny strzał Wlazły, tym razem uderzał sprzed pola karnego, Salik obronił jego strzał.

• Wlzało dopiero co wszedł na boisko, a już całkiem nieźle się na nim prezentuje. Przed chwilą oddał nieźle wyglądający strzał, który skutecznie zablokował jednak Jarzębowski.

• Kolejna zmiana w Wiśle, Wlazło zmieni Kostrzewę.

• Zmiana w Wiśle, Lebedyński wejdzie za Ruszkula.

• Mackiewicz szuka szansy na zdobycie kolejnego gola, tym razem uderzał z dystansu, ale Kiełpin wybił piłkę na rzut rożny.

• Spore nieporozumienie w szeregach obronnych Wisły, Magdoń nie porozumiał się z Kiełpinem, w efekcie Mackiewicz przejął piłkę i pewnym strzałem pokonał golkipera gospodarzy.

• Gooooool!! Mackiewicz!!!!

• Mackiewicza strzałem głową trafia prosto w bramkarza Wisły Płock.

• Spokojniejszy okres gry, obie drużyny utrzymują się głównie w środkowej strefie boiska, przy piłce wciąż częściej utrzymują się piłkarze z Suwałk.

• Ależ błąd Biela! Piłkarz Wigier tak niefortunnie chciał zagrać piłkę w pole karne, że ta prawie trafiła do jego własnej bramki.

• Biel w zamyśle próbował dośrodkować, ale koniec końców jego zagranie bardziej przypominało bezpośredni strzał na bramkę Wisły Płock.

• Stefańczyk nadbiegał z lewej strony w pole karne, ale w porę został uprzedzony przez defensorów drużyny przyjezdnej.

• Strzał Góralskiego z dystansu, futbolówka wędruje tuż obok bramki Wigier.

• Bartosz Widejko ukarany żółtą kartką.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę! Tym razem od środka gospodarze!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Płocku mamy bezbramkowy remis.

• Niedokładne zagranie Mackiewicza z rzutu wolnego, piłkę przechwytują gospodarze, ale ich kontratak zakończył się niedokładnym strzałem Janusa.

• Kolejna akcja Wigier, Bogusz zagrał piłkę do Widejki, w ostatniej chwili piłkę wybijają obrońcy Wisły Płock.

• Dośrodkowanie Janusa, ale Salik łapie piłkę.

• Rafalskis ukarany żółtą kartką.

• Mocny strzał Widejko z dystansu, jednak Kiełpin z problemami, ale broni ten strzał.

• Z każdą kolejną minutą goście opadają z sił, poziom spotkania znacznie się wyrównał.

• Rzut wolny dla drużyny przyjezdnej, Mackiewicz uderzał sprzed pola karnego, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Tarnowski jest dziś jednym z najaktywniejszych graczy na boisku. Po raz kolejny piłkarz Wigier oddał strzał z okolicy 35 metra, jednak piłka powędrowała daleko od bramki Wisły.

• Mackiewicz niecelnie zagrywał z rzutu wolnego.

• Tarnowski uderzał z wolnego, ale skierował piłkę zbyt wysoko i w efekcie złapał ją Kiełpin.

• Kolejna świetna akcja Wigier! Biel rozegrał futbolówkę w prawej strony, Mackiewicz minął się z nią, ale dobiegł do niej Tarnowski, który niemal pokonał golkipera Wisły! Zabrakło tylko odrobinę więcej precyzji.

• Biel uderza z narożnika pola karnego, futbolówka w żaden sposób nie zagraża jednak bramce Wisły.

• Świetna akcja Ilieva, który minął z łatwością czterech zawodników, jednak jego rajd zakończył się niedokładnym zagraniem w kierunku Ruszkula i piłkę przejmują obrońcy gości.

• Bogusz zdecydował się na oddanie strzału tuż zza pola karnego, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez piłkarza drużyny przeciwnej.

• Mackiewicz zagrywał z rzutu wolnego, piłkę po rykoszecie uderzał Tarnowski, ale zrobił to bardzo nieczysto i futbolówka powędrowała obok bramki.

• Nieudana kontra Wisły Płock, Hiszpański centrował z prawej strony w pole karne, ale Ruszkul nie popisał się w tej sytuacji i nie zdołał przyjąć piłki.

• Mackiewicz z rzutu wolnego zagrywał piłkę z prawej strony. Małe zamieszanie w polu karnym Wisły, ale koniec końców gospodarze oddalają futbolówkę od własnej bramki.

• Próba dośrodkowania Janusa z prawej strony, ale obrońcy Wigier wybijają piłkę.

• Tarnowski prostopadle zagrał do Bogusza, futbolówkę przechwycił Kiełpin.

• Mocno niedokładne dośrodkowanie Mackiewicza, defensorzy Wisły Płock bez problemu wybili futbolówkę.

• Dość niespodziewanie przy piłce w początkowej fazie meczu częściej utrzymują się piłkarze z Suwałk.

• Groźna akcja Wigier! Piłkę z autu wrzucał Widejko, Bogusz zagrał głową, a Tarnowski pod dobrym przyjęciu piłki strzelił tuż obok słupka!

• Wisła Płock zagra dziś na niebiesko, Wigry zaś na biało.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka rozpoczęli goście z Suwałk!

• Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na placu gry.

• Tydzień temu Wigry pokonały na własnym stadionie Chojniczankę Chojnice 2:1, a kluczowego gola w tym starciu zdobył Sebastian Radzio. Goście dzisiejszego spotkania będą musieli radzić sobie jednak bez jego pomocy, bowiem w ostatnim meczu został ukarany czerwoną kartką.

• beniaminek z Suwałk, który radzi sobie w tym sezonie nad wyraz dobrze. Drużyna Zbigniewa Kaczmarka plasuje się obecnie na dziewiątym miejscu, ale wciąż ma spore szanse na awans do ścisłej czołówki.

• Wisłę Płock niewątpliwie można nazwać rewelacją trwających obecnie rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy. Po szesnastu rozegranych kolejkach podopieczni Marcina Kaczmarka są wiceliderami i z dorobkiem trzydziestu jeden punktów tracą tylko trzy „oczka” do liderującej Termaliki.

• Rezerwowi Wigier Suwałki: Bujalski, Zoch, Drągowski, Lauryn, Sernas, Karłowicz, Żebrowski.

• Rezerwowi Wisły Płock: Kacprzycki, Kaniecki, Jabłoński, Krzywicki, Lebedyński, Wlazło, Zyska.

• Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Wisła Płock - Wigry LIVE! Rozpędzeni Nafciarze walczą o fotel lidera.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 17. kolejki 1. ligi. Dziś Wisła Płock podejmie na własnym stadionie Wigry Suwałki.