Zagłębie Lubin

0

Pogoń Siedlce

0

• Koniec meczu. Niespodzianka w Lubinie! Główny faworyt do awansu tylko remisuje z zespołem ze strefy spadkowej.

• Kartka dla Wójcika.

• Szansa dla Dąbrowskiego, ale uderzył słabo i od bramki Witan.

• Doliczono 4 minuty.

• Wybijają obrońcy gości po wrzutce z rożnego.

• Wybijają obrońcy Pogoni na rzut rożny. Zagłębie teraz stara się przycisnąć.

• Mogło być 0-1! Dobra akcja Pogoni, Calderon przed szansą uderzył obok bramki!

• Dobra akcja Zagłębia na jeden kontakt, piłka prostopadła do Papadopulosa, ale zbyt mocna i łapie Witan.

• Kolejny słabo wykonany korner.

• Calderon z rzutu wolnego, Forenc zasłonięty interweniował i mamy korner.

• Dąbrowski świetnie do Cotry, ten płasko do Papadopulosa, ale ten na spalonym.

• Dobra akcja gości - piłka wyłożona do Calderona, a ten uderzył fatalnie...

• 10 minut do końca. Niespodzianka bardzo blisko. Nikt przed meczem nie upatrywał większych szans w zespole Pogoni, a gracze z Siedlec grają dość odważnie.

• Pierwsza kartka w tym meczu - ukarany Drażba.

• Świetna okazja dla Zagłębia! Wrzutka do Błąda, który w dogodnej sytuacji uderzył głową ponad bramką!

• Paczkowski w miejsce Dziubińskiego.

• Błąd w miejsce K. Piątka.

• Po rzucie rożnym Witan faulowany w swoim polu karnym.

• Kolejny źle wykonany rzut rożny, kontra gospodarzy. Bonecki uderzył, a Witan sparował na róg.

• Calderon krótko do Drażby, ten szukał kolegów w polu karnym, ale ostatecznie będzie tylko a może aż rzut rożny.

• Woźniak do Kwieka, a ten uderzył.... w same trybuny.

• Demianiuk za Ogrodnika.

• Pogoń w drugiej połowie gra bardzo słabo. Zagłębie przeważa, ale nie może wstrzelić się w bramkę.

• W miejsce Janoszki wszedł Papadopulos.

• Odważne wyjście z bramki Witana, który wybił piłkę.

• No i znowu spalony. Złapany na nim został Janoszka.

• Bonecki z rzutu wolnego prosto w mur.

• Zagłębie dyktuje warunki, ale nic poza wrzutkami lubinianie nie prezentują. Dobrze bronią się goście.

• Kolejny spalony. Tym razem K. Piątek.

• Krótko rozegrali korner lubinianie, ale ostatecznie Cotra znalazł się na spalonym.

• Dość średni początek drugiej połowy. Piłka toczy się w środku pola.

• Ale fatalne dośrodkowanie Cotry. Od bramki zacznie Witan.

• Po rzucie rożnym zero zagrożenia pod bramką Pogoni.

• Dobra akcja K. Piątka, oddał strzał, Witan wybił na róg.

• Zmiana w Zagłębiu. Woźniak w miejsce Przybeckiego.

• Zagłębie od środka.

• Piłkarze już na murawie.

• Do przerwy mamy na pewno niespodziankę. Zagłębie rzeczywiście prezentuje się lepiej, więcej gra na połowie Pogoni, ale bez większego skutku. Poza uderzeniem Janoszki w poprzeczkę nie było zbyt wielu klarownych okazji. Pogoń za to miała szansę po wolnym Dziubińskiego. Mogło być też groźnie gdyby Drażba lepiej przyjął piłkę i wyszedł sam na sam z Forencem. Na drugą połowę zapraszamy za kwadrans.

• Koniec pierwszej części gry.

• Cotra w pole karne, ale bez większego zagrożenia.

• Uderzenie Piątka - Witan znowu na rzut rożny.

• Doliczono minutę.

• Ależ byłby gol! Janoszka uderzył z dystansu technicznym strzałem w poprzeczkę! Piłka odbiła się od górnej części bramki i wyszła w pole!

• Dobre uderzenie Przybeckiego, Witan sparował na róg.

• Calderon z rzutu wolnego obok bramki Forenca.

• Znowu Cotra z rożnego i ponownie świetnie piąstkował Witan.

• Co zrobił Drażba ?! Dostał świetną piłkę od Krawczyka, ale fatalnie przyjął. Gdyby nie to wyszedłby sam na sam z Forencem!

• Uderzenie Kwieka zza pola karnego, prosto w Witana.

• Dobra wrzutka Cotry w pole karne z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym Pogoni, ale ostatecznie nikt nie zakończył tej akcji.

• Kolejna centra Przybeckiego z prawej strony, ale Witan bez problemów łapie piłkę.

• Dobre wyłożenie piłki przez K. Piątka do Boneckiego, ale ten uderzył daleko obok słupka.

• Cotra z rzutu rożnego w kierunku Krzysztofa Piątka, ale ten dobrze kryty nie doszedł do podania.

• Dobre zagranie do Janoszki, ten podawał w pole karne, ale ofiarnie interweniował Chetino.

• Indywidualna akcja Ogrodnika, ale ostatecznie na trzecim obrońcy się zatrzymał się stracił piłkę.

• Dośrodkowanie z kornera, ale Dąbrowski wyjaśnia sytuację.

• Płaska centra Ratajczaka w pole karne Zagłębia - jedne z obrońców wybijał piłkę i mamy rzut rożny.

• Teraz na murawie leży Chetino i zwija się z bólu.

• Mogło być wejście smoka Drażby! Świetna piłka Ogrodnika do Drażby w pole karne, ten mógł przyjąć piłkę, ale uderzył jednak z pierwszej piłki obok bramki!

• No i mamy wymuszoną zmianę. W miejsce kontuzjowanego Djousse wszedł Drażba.

• Djousse opuszcza murawę na noszach.

• Djousse znowu leży na murawie. Prawdopodobnie doznał jakiegoś urazu i opuści boisko.

• Djousse wpadł w pole karne, szukał podaniem swojego kolegi, ale ostatecznie źle dograł.

• Bardzo słabe dośrodkowanie Cotry i Pogoń wybija poza szesnastkę.

• Djousse swojego pierwszego gola w Ekstraklasie w barwach Pogoni Szczecin zdobył właśnie Zagłębiu Lubin. Czy dziś jest w stanie to powtórzyć?

• Wrzutka z rożnego na krótki słupek, ale bardzo słabo wykonany i nic z niego nie wynikło.

• Świetne uderzenie Dziubińskiego z rzutu wolnego - Forenc z problemami na róg!

• Witan dobrze wypiąstkował jedną z wrzutek Zagłębia.

• Pierwsza akcja Pogoni, piłka w polu karnym Zagłębie, ale defensorzy lubinian wybili piłkę.

• Znowu rozegrany krótko korner - Janoszka wrzucał w pole karne, piłka trafiła do Boneckiego, a ten chyba zaskoczony tym, że podanie do niego doszło oddał bardzo niecelny strzał.

• Kolejna akcja Przybeckiego, ten nabił nogi jednego z piłkarzy gości i mamy rzut rożny.

• Cotra rozegrał korner krótko z jednym z kolegów, ale tak fatalnie to zrobili, że od bramki zacznie Witan.

• Znowu Przybecki na prawym skrzydle, jego wrzutka zablokowana. To jednak nie koniec bo do piłki dopadł Tosik, ale wrzucił prosto w ręce Witana.

• Indywidualna akcja Boneckiego, który stracił piłkę. Wydawało się, że będzie kontra gości, ale szybko zaprzepaścili ją goście.

• Pogoń wymienia na własnej połowie krótkie podania, ale nie kwapi się do ataku.

• Świetna piłka do Przybeckiego na prawą stroną, ale jego dogranie w pole karne fatalne.

• Początek meczu spokojny. Zagłębie konstruuje atak pozycyjny.

• Zagłębie w 2015 roku nie straciło jeszcze gola. Czy dziś to nastąpi?

• Początek meczu. Pogoń od środka.

• Piłkarze już na środku murawy. Za chwilę zaczynamy!

• W Lubinie dzisiaj niezła piłkarska pogoda do gry w piłkę. Obydwie jedenastki już w tunelu odprowadzającym na płytę boiska.

• Obydwa zespoły z zupełnie innymi celami. Zagłębie walczy o awans o Ekstraklasy, a Pogoń o utrzymanie w lidze.

• Rezerwowi Pogoni: Tobiasz, Drażba, Grzesik, Dmowski, Dybiec, Paczkowski, Demianiuk

• Rezerwa Zagłębia: Dominik Hładun, Paweł Żyra, Adrian Błąd, Jarosław Kubicki, Adrian Rakowski, Michal Papadopulos, Arkadiusz Woźniak.

• Witamy serdecznie na ostatnim meczu 23. kolejki 1. ligi gdzie Zagłębie Lubin na swoim boisku podejmie beniaminka z Siedlec.

• ZAPOWIEDŹ MECZU ZAGŁĘBIE LUBIN - POGOŃ SIEDLCE

Wisła Płock - Zagłębie Lubin 07.03.2015

Podopieczni Piotra Stokowca za wszelką cenę będą chcieli sięgnąć po kolejne trzy punkty, które przybliżą jego zespół do awansu do Ekstraklasy. Miedziowi są od sześciu kolejek niepokonani, a obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli. Jeśli jednak wygrają dzisiejsze spotkanie, wyprzedzą Wisłę Płock i zostaną samodzielnym liderem rozgrywek.

Siedlczanie w okresie przygotowawczym pozyskali dwóch Hiszpanów oraz znanego wszystkim w naszym kraju, Donalda Djousse, który reprezentował barwy Pogoni Szczecin, a zimą testowany był chociażby przez Flotę Świnoujście. Niestety jak na razie nowi piłkarze ni pomogli siedleckiej drużynie, bowiem ta nadal znajduję się w strefie spadkowej, na przed ostatnim miejscu w tabeli.