Zagłębie Sosnowiec

2

Chrobry Głogów

0

• Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie zasłużenie pokonało 2:0 Chrobrego Głogów. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net.

• Możemy powiedzieć, że mecz już zakończony. Zawodnicy obu zespołów czekają już na końcowy gwizdek sędziego.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Hałambiec próbował swoich sił uderzeniem z 35. metrów wysoko ponad bramką.

• Prostopadłe zagranie Ryndaka do Sierczyńskiego i będzie rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w zespole Zagłębia. Fidziukiewicz opuszcza boisko, a w jego miejsce Jakub Arak.

• Górski uderza z 25. metrów, świetnie broni Matko Perdijić.

• Samiec dośrodkowywał w pole karne, lecz za mocno. Popędził za nią jeszcze Kościelniak, ale nie zdążył.

• Rzut rożny dla Chrobrego. Dośrodkowanie w pole karne wybija Matusiak.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka wybita przed pole karne, gdzie dopadł do niej Matusiak, uderzył i piłka trafiła w słupek!

• Boisko opuszcza strzelec drugiej bramki Martin Pribula przy owacji kibiców, a w jego miejsce Hubert Tylec.

• Zmiana w zespole Chrobrego. Gąsior opuszcza boisko, a w jego miejsce Malinowski.

• Gąsior ukarany żółtą kartką.

• Wydawało się, że z tej akcji już nic nie będzie, a jednak. Martin Pribula zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego i przy bliższym słupku umieścił piłkę w bramce. 2:0

• GOOOOOOL! Martin Pribula!

• Zagranie w pole karne do Fidziukiewicza, ten zrobił dwa obroty, uderzył na bramkę, lecz został zablokowany i będzie rzut rożny.

• Zmiana także w zespole Zagłębia. Fonfara opuszcza boisko, a jego miejsce Szatan.

• Ziemniak zmienia Sędziaka.

• Gąsior pędził środkiem boiska, zagrał na prawą stronę, ale dośrodkowanie wybite przez Markowskiego.

• Prostopadła piłka do Szczepaniaka, ten popędził z nią pod linię końcową i stracił ją na rzecz Budka.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Ninkovića, piłkę w rękach ma Janicki.

• Prostopadła piłka Dudka do Pribuli ten przy linii końcowej dogrywał w pole karne, ale piłkę na rzut rożny wybił Byrtek.

• Sędziak wpadł w pole karne, uderzył na bramkę, ale świetnie broni Matko Perdijić

• Dobra piłka zagrana od Matusiaka w kierunku Ryndaka, ten zagraniem głową minął obrońcę, ale do piłki szybciej dopadł Janicki, a następnie był faulowany przez Ryndaka.

• Rzut rożny dla Chrobrego. Gąsior dośrodkował w pole karne, ale za mocno i piłka wychodzi na aut.

• Sędziak z prawej strony dogrywał w kierunku Górskiego, ale ten faulował Konrada Budka.

• Głęboka wrzutka Sierczyńskiego wylądowała na górnej siatce bramki Janickiego.

• Ryndak dośrodkowuje w pole karne w kierunku Fidziukiewicza, ale piłkę wybija Bogusławski.

• W przerwie Wojciechowskiego zmienił Hałambiec.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę.

• Matusiak zagrał w kierunku Fonfary, ten lekko trącił piłkę w kierunku bramki, ta toczyła się dłuższą chwilę, by ostatecznie wpaść do bramki Janickiego. 1:0 dla gospodarzy.

• Radość zawodników Zagłębia po bramce Grzegorza Fonfary.

• Koniec pierwszej połowy spotkania.

• GOOOOOOOL! Grzegorz Fonfara!

• Fidziukiewicz ukarany żółtą kartką za faul na Gąsiorze.

• Ninković dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki doszedł Fidziukiewicz, uderzył głową, ale minimalnie obok słupka bramki Janickiego.

• Ninković faulował pomocnika gości i został za to przewinienie ukarany żółtą kartką.

• Prostopadła piłka w kierunku Fidziukiewicza, który walczył o nią z Bogusławskim i ostatecznie faulował obrońcę gości.

• Świetne prostopadłe podanie Fidziukiewicza do Fonfary, ale ten drugi zamiast iść do piłki zatrzymał się i nie będzie zagrożenia z tej akcji. Wielka szkoda.

• Sędziak uderzał z dystansu, ale zablokowany przez Budka.

• Ryndak świetnie znalazł się na prawej stronie i spod linii końcowej dograł w pole karne, gdzie piłkę wybił jeden z obrońców gości.

• Mecz jak na razie jednostronny. Chrobry postawił na defensywę i czeka na kontratak, gospodarze próbują ataku pozycyjnego.

• kibice chrobrego

• Rzut wolny dla Zagłębia po faulu na Dudku w okolicy środka boiska. Dośrodkowanie w pole karne, mija wszystkich i wpada w ręce Janickiego.

• Pribula po raz kolejny kręci obrońcami gości, lecz jego dośrodkowanie na rzut rożny wybił Byrtek.

• Uderzenie z dystansu Gąsiora, daleko obok słupka bramki Matko Perdijića.

• Długa piłka na prawą stronę do Sędziaka, ale jego dośrodkowanie zablokowane przez Ninkovica.

• Na stadionie w Sosnowcu pojawili się kibice gości w liczbie ok. 40-50 osób.

• Pribula zakręcił obrońcą na lewej stronie, dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki doszedł Ryndak, uderzył z "przewrotki", ale z małymi problemami piłkę złapał Janicki.

• Długa piłka w kierunku Fonfary, który zgrywa piłkę do Fidziukiewicza, ale ten po raz kolejny niedokładnie uderza na bramkę Janickiego.

• Fidziukiewicz uderza z przed pola karnego, ale bardzo niedokładnie.

• Ładnie lewą stroną przedarł się Pribula, ale zbyt mocno zagrał w kierunku Fonfary.

• Żółta kartka dla Fonfary za groźny atak na obrońcę gości.

• Pierwsza groźna sytuacja dla gości. Prostopadłe podanie w kierunku Górskiego, ale szybszy Matko Perdijić.

• Rozpoczęli goście.

• Piłkarze obu zespołów już na murawie. Za chwilę początek spotkania.

• ZagłębieZagłębie

• Piłkarze obu zespołów zakończyli rozgrzewkę i udali się do szatni.

• Rezerwowi Chrobrego Głogów: Mateusz Hałambiec, Karol Hodowany, Patryk Malinowski, Michał Michalec, Igor Szopa, Karol Szymański, Krzysztof Ziemniak.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Dariusz Maciejowski, Tomasz Szatan, Jakub Arak, Żarko Udovicić, Hubert Tylec, Przemysław Mizgała, Adrian Paluchowski.

• Składy już poznaliśmy. Czas na zawodników rezerwowych.

• Pora meczu dość nietypowa, bo sprzyjająca niedzielnemu obiadowi, ale kibice powoli wypełniają Stadion Ludowy w Sosnowcu. Miejmy nadzieję, że piłkarze obu zespołów wynagrodzą nam opóźniający się obiad świetnym widowiskiem.

• W zespole Chrobrego mamy dwie osoby pochodzące z Zagłębia Dąbrowskiego, a konkretnie z Czeladzi. Są to: drugi trener Adrian Siemieniec oraz pomocnik Igor Szopa, wychowanek Zagłębia Sosnowiec.

• Podopieczni trenera Mamrota mają najlepszą defensywę w lidze. Czy sprawią dzisiaj problem lubiącemu grać ofensywną piłkę Zagłębiu?

• Stadion jak na razie świeci pustkami. Do piątku zostało sprzedanych ponad 2000 wejściówek, ale kibiców powinno pojawić się znacznie więcej.

• Zagłębie -Chrobry

• Witam w relacji LIVE z meczu 1. ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Chrobrym Głogów. Piłkarze obu zespołów są już w trakcie rozgrzewki.

• Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów LIVE!

Zapowiedź: Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów LIVE! Najlepsza defensywa ligi przyjeżdża do Sosnowca

Zagłębie po serii pięciu zwycięstw z rzędu wybrało się do Ząbek gdzie dostało "lanie", teraz wraca do Sosnowca, by udowodnić, że porażka z Dolcanem była tylko wypadkiem przy pracy. Podopieczni trenera Artura Derbina lubią grać ofensywną piłkę co skutkuje zdobyciem do tej pory 27 bramek i pochwałami ze strony ekspertów.

Inne podejście mają w Głogowie, gdzie stawiają na zabezpieczenie własnej bramki i jak na razie wychodzi im to dobrze, gdyż stracili tylko 12 bramek. Podopieczni Ireneusza Mamrota w ostatniej kolejce przed własną publicznością zremisowali bezbramkowo z GKS-em Katowice. Trener drużyny z Głogowa zna bardzo dobrze obiekt w Sosnowcu. Będzie to jego siódme spotkanie z zespołem Zagłębia. W poprzednich sześciu bilans jest korzystny: 3 zwycięstwa i 3 remisy.

Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 2:0