Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Olimpia Grudziądz

Zagłębie Sosnowiec

0

Olimpia Grudziądz

0

• Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie grając z przewagą jednego zawodnika nie potrafiło wykorzystać tej przewagi i ostatecznie remisuje bezbramkowo z Olimpią Grudziądz. Dziękujemy za uwagę.

• Woźniak ukarany żółtą kartką.

• Kurowski ściga się z Sierczyńskim i wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego.

• Strzał Dudka wysoko ponad bramką chyba podsumowuje poczynania gospodarzy w drugiej połowie.

• Sędzia przedłużył drugą połowę o trzy minuty.

• Zagłębie próbuje atakować ale nie potrafi dotrzeć z piłką w pole karne gości. Kibice powoli opuszczają już stadion.

• Dośrodkowanie Ryndaka na rzut rożny sparuje Fabiniak.

• Uderzenie Dudka z przed pola karnego, po rykoszecie łapie Fabiniak.

• Smoliński ukarany żółtą kartką.

• Kurowski uderza z 20 metrów. Z najwyższym trudem broni Fabisiak.

• Zmiana także u gospodarzy. Sołowiej opuszcza boisko, a w jego miejsce Paluchowski. Zagłębia gra na trzech napastników.

• Szczot opuszcza boisko, a w jego miejsce Banasiak.

• Fidziukiewicz uderza z przed pola karnego, pewnie łapie Fabiniak.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dośrodkowanie Dudka spada na nogę Sołowieja, ale jego strzał minimalnie mija bramkę Fabiniaka.

• Dośrodkowanie w pole karne Sierczyńskiego zatrzymane ręką przez Woźniaka.

• Woźniak próbował przedrzeć się lewą stroną, ale dobrze interweniował Ryndak odbierając piłkę.

• Fabian Pawela zastępuje Djousse.

• Fidziukiewicz ukarany żółtą kartką za faul.

• Podopieczni trenera Derbina nie potrafią skonstruować akcji na miarę sytuacji bramkowej. Tymczasem to Olimpia przebywa z piłką na połowie gospodarzy.

• Piłkarze Zagłębia nie opuszczają połowy Olimpii. Ta sytuacja trwa już przynajmniej 5 minut, ale nic z tego nie wynika.

• Faulowany Pribula na 20. metrze. Rzut wolny dla gospodarzy. Uderzenie Dudka ląduje na zawodniku stojącym w murze.

• Doskonała okazja dla gospodarzy. Fidziukiewicz oddaje strzał na bramkę Fabiniaka, który wypuszcza piłkę, lecz minimalnie szybszy od nadbiegającego Araka był bramkarz gości.

• Sędzia odgwizduje faul Ryndaka na Woźniaku, protestuje Artur Derbin.

• Ryndak próbował się przedrzeć na prawej stronie, ale piłka została wybita na rzut rożny. Z narożnika dośrodkowywał Udovićić, piłka dotarła na głowę Matusiaka, ale strzał obok bramki.

• Markowski ukarany żółtą kartką za faul na Djousse, który wychodził na wolne pole.

• Szczot w ataku próbował rajdu z piłką w poprzek pola karnego, ale dobrze ustawiony Markowski przerywa akcję.

• Dużo dzieje się na lewej stronie Zagłębia, gdzie akcję za akcją przeprowadzają Pribula i Udovićić.

• Od razu szybka akcja Fidziukiewicza, który z linii końcowej zagrał przed bramkę do Araka, ale jeszcze lepiej interweniował Fabiniak.

• W przerwie Fidziukiewicz zmienił Szatana.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania.

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Grająca od 28. minuty w dziesiątkę Olimpia remisuje bezbramkowo z Zagłębiem. Zapraszamy za ok. 15 minut.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

• Po zablokowanym strzale Pribuli piłka od razu wybita na wolne pole w kierunku Djousse, ale szybszy był Matusiak i wybił piłkę na aut.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowuje w pole karne, piłka spadła pod nogi zaskoczonego Markowskiego i opuściła boisko.

• Ładna akcja gospodarzy. Dośrodkowanie Szatana na głowę Araka, który lekkim lobem próbował pokonać Fabiniaka, ale ten z najwyższym trudem wybija na rzut rożny.

• W ataku Olimpia, dośrodkowanie z lewej strony wprost pod nogi Kaczmarka, ale jego strzał zatrzymał się na plecach Markowskiego.

• Olimpia w złej sytuacji. 60. minut gry w 10 nie wróży nic dobrego.

• Reiman opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Tomasz Lewandowski.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek uderza na bramkę Fabiniaka, a piłka ląduje na słupku bramki. Znakomita okazja dla gospodarzy.

• Michal Piter- Bucko fauluje wychodzącego sam na sam z Fabiniakiem Martina Pribule i sędzia nie wahając się ani chwili wyciąga drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną.

• Rzut rożny dla Olimpii. Dośrodkowanie w pole karne przeszło przez całą jego długość i opuściło boisko.

• Uderzenie Łabędzkiego z 40. metrów, obok bramki gospodarzy.

• Kolejna dobra okazja Zagłębia. Udovicić zakręcił obrońcą na lewej stronie, dośrodkował w pole karne, piłka wybita pod nogi Szatana, który uderzył na bramkę Fabiniaka, ale futbolówka otarła się jeszcze o obrońcę gości i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

• Sierczyński faulowany przez Szczota.

• Ukarany żółtą kartką Michał Piter-Bucko.

• Po pierwszych minutach tempo gry trochę spadło. Lekka przewaga Zagłębia w posiadaniu piłki.

• Wymiana piłki między Szatanem, a Ryndakiem, ten drugi z prawej strony zagrywa w pole karne, do strzału składa się Arak, ale szybszy był obrońca gości.

• Rzut wolny dla Olimpii z ok. 35 metrów. Uderzenie Reimana pewnie łapie Fabisiak.

• Dośrodkowanie z prawej strony Bielawskiego na głowę Szczota, ale jego strzał obok bramki.

• Świetna piłka na lewą stronę od Matusiaka do Ryndaka, ale jeszcze lepsza interwencja Pitera-Bucko.

• Próba ataku Olimpii. Kaczmarek na prawej stronie dogrywał w pole karne, ale dobrze ustawiony Dudek przerywa akcję.

• Kolejna próba prostopadłej piłki do Araka, ale orientuje się Fabiniak i łapie piłkę.

• Wyśmienita okazja do objęcia prowadzenia. Prostopadłą piłka do Jakuba Araka, który znalazł się sam na sam z Fabiniakiem, który popisał się świetną interwencją.

• Pierwszy faul w meczu, a faulowany był Martin Pribula.

• Sędzia Jacek Małyszek zagwizdał po raz pierwszy. Przy piłce goście.

• Piłkarze już na murawie, a my przepraszamy za opóźnienie, ale mięliśmy problemy techniczne.

• Witamy z Sosnowca! Już za 20 minut początek meczu 10. kolejki 1. ligi, w którym miejscowe Zagłębie podejmie Olimpię Grudziądz. Zapraszamy na relację na żywo.