• Sędzia kończy spotkanie. Remis przy Gdańskiej w hicie kolejki pierwszej ligi.

• Faul na Ziajce w środku pola, jednak z ostatnich okazji Zawiszy.

• Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Ostatnia zmiana w Zawiszy, Van Gevorgyan w miejsce Masłowskiego.

• Tomasik z autu w pole karne, Hermes wybija piłkę.

• Chwile później pojawia się z powrotem na boisku.

• Gra przerwana na boisku leży Pruchnik.

• Kontra Zawiszy, Drygas jednak bardzo nie dokładnie rozgrywa i przy piłce Arka.

• Szwoch ukarany żółtym kartonikiem, za przeszkadzanie w rozegraniu rzutu wolnego Zawiszy.

• Radzewicz wkręcił w ziemie Płonkę, zagrał wzdłuż bramki jednak nikogo tam nie było piłkę przejął Petasz.

• Ataki Zawiszy są bardzo chaotyczne.

• Faul na Hermesie w środku pola.

• Płonka w pole karne, Masłowski przegrywa pojedynek główkowy z Jarzębowskim.

• Masłowski bardzo nie dokładnie w kierunku Ziajki, od bramki Miszczuk.

• Od autu gospodarze.

• Z piłką mija się Wójciki przy wrzutce Petasza, ale nadal przy piłce gospodarze.

• Kiks Brodzińskiego, i mamy rzut rożny dla Zawiszy.

• Ostatnia zmiana w zespole gości, za Kuklisa pojawia się na placu gry, Łukasz Zwoliński.

• Petasz po raz kolejny zbyt krótko zagrywa piłkę, obrońcy Arki przechwytują piłkę.

• Kolejna groźna sytuacja gospodarzy, piłkę na rzut rożny wybija Brodziński.

• Kolejny raz Masłowski z dystansu, i po raz kolejny minimalnie niecelnie.

• Bardzo nie dokładna piłka w kierunku Ziajki i od bramki Miszczuk.

• Gra toczy się głównie w środkowej części boiska.

• Radzewicz bardzo nie dokładnie wrzuca piłkę w pole karne.

• ..natomiast w zespole gości Surdykowski w miejsce Grzelaka.

• Kolejne zmiany na placu gry, za Mąkę wchodzi Matej Nather...

• Hermes fauluje nie przepisowo i otrzymuję żółty kartonik.

• Seria niecelnych podać piłkarzy Zawiszy.

• Oprawa kibiców Zawiszy Bydgoszcz.oprawa

• Goście w ataku, Płonka wybija piłkę głową, z dystansu Tomasik wysoko nad bramką.

• Wrzutka w pole karne gości, Miszczuk pewnie łapie piłkę.

• Zmiana w zespole gości, za Rzuchowskiego na boisku pojawia się Matusz Szwoch.

• Mąka w sytuacji 100 % nie pokonał Miszczuka. Z dwóch metrów głową nie trafia w światło bramki.

• Masłowski urwywał się Kubowiczowi, ten nie przepisowo go zatrzymuję i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Faul Płonki, dobra okazja dla gości. Jednak nad bramką piłkę uderza Rzuchowski.

• Zmiana w zespole gospodarzy, w miejsce Ostalczyka Sebastian Ziajka.

• Tomasik uderza z 20 metra, broni Kaczmarek.

• Pruchnik z łatwością zatrzymany w ataku przez defensywę Zawiszy.

• Strata i faul Drygasa w środku pola.

• Ostalczyk w zamieszaniu zagrywa do Mąki, ten z łatwością ogrywa Tomasika, uderza niecelnie na bramkę Miszczuka.

• Nawotczyński zagrywa długą piłkę w kierunku Ostalczyka, bardzo niecelnie.

• Petasz za krótko dogrywa, Radzewicz głową na aut.

• Faul Rzuchowskiego na Mące.

• Mąka bardzo nie dokładnie w kierunku Wójcickiego.

• Kolejny atak Zawiszy, rzut rożny wykonuje Petasz.

• W odpowiedzi Masłowski uderza z dystansu, minimalnie obok bramki Miszczuka.

• Atak gości, Radzewicz wzdłuż bramki wbija piłkę, jednak tam nikogo nie było.

• Zaczyna Zawisza!

• Za kilka chwil rozpocznie się druga część spotkania. Obie drużyny na boisku.

• Spotkanie nie zachwyca, dużo szarpanej i przerywanej gry przez arbitra spotkania.

• Sędzia chwile później kończy pierwszą część spotkania.

• W mur trafia Pruchnik.

• Sędzia dyktuje rzut wolny dla Arki. Groźna sytuacja dla gości.

• Strata Petasza, naprawia wszystko Skrzyński i gospodarze znowu przy piłce.

• W odpowiedzi gospodarze, Wójcicki zgrywa wsteczną piłkę do Masłowskiego ten uderza z trudem broni Miszczuk!

• Po raz kolejny goście, Da Silva mądrze obija piłkę o nogi Petasza. Jest rzut rożny, główkuje Kubowicz nad bramką Kaczmarka.

• Grzelak w kombinacyjnej akcji z Da Silvą, uderza bardzo niecelnie na bramkę Zawiszy.

• Kolejny atak gości. Da Silva główkuje broni Kaczmarek, wcześniej jednak była pozycja spalona napastnika gości.

• Kubowicz dorzuca piłkę, jednak piłka ostatecznie ląduje na aucie. Od bramki Kaczmarek.

• Urwał się z pod opieki Ostalczyk, zagrał prostopadle do Mąki, ten jednak końcem palców trącił piłkę i Miszczuk broni.

• Rzut rożny Zawiszy, jednak obrońcy wyjaśniają sytuację. Kontra gości, z dystansu uderzał Radzewicz, pewnie broni Kaczmarek.

• Kolejna żółta kartka w dziwnej sytuacji. Tym razem ukarany został Rzuchowski z Arki.

• Nie porozumienie Skrzyńskiego z Petaszem w obronie jednak Grzelak nie wykorzystał szansy. I pewnie Kaczmarek łapię piłkę.

• Sędzia pokazuję żółty kartonik kapitanowi Zawiszy - Łukaszowi Skrzyńskiemu. Za rozpoczęcie gry bez gwizdka.

• Sędzia w niektórych sytuacjach jest bardzo drobiazgowy.

• Strzał z dystansu, bardzo niecelnie. Miszczuk od bramki.

• Zawisza

• Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Zawiszy. Michał Masłowski ukarany za faul w środku pola.

• Radzewicz kąśliwie z rzutu wolnego, w zamieszaniu z pola karnego piłkę wybił Nawotczyński.

• Gra toczy się w środku pola.

• Ponownie piłka w kierunku Wójcickiego, jednak nie dokładnie.

• Strata Ostalczyka w środku pola. Przy piłce goście.

• Faul w ofensywie Ostalczyka.

• Strata Masłowskiego w środku pola. Bez konsekwencji dla Zawiszy.

• Po raz kolejny urywa się Wójcicki, wolnemu Jarzębowskiemu. Z naszej perspektywy sędzia powinien podyktować rzut karny za faul na napastniku Zawiszy!

• Wójcicki w kapitalnej sytuacji, ogrywa Kubowicza, jednak nogami broni Miszczuk. To mogła być bramka!

• Próba uruchomienia Wójcickiego, jednak pewnie zatrzymał to podanie Jarzębowski.

• Hermes wybija piłkę w aut zatrzymując atak Arki.

• Faulem zatrzymana kontra Arki.

• Po raz kolejny Ostalczyk urywa się prawą stroną, jego dośrodkowanie blokują obrońcy.

• Daniel Mąka zdobywa bramkę! Jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej!

• Petasz z wolnego w kierunku bramki Miszczuka, jednak obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny.

• Z dystansu uderzał Kuklis nad bramką.

• Nie dokładne seria podań w kierunku Wójcickiego, który zastępuję dziś na "szpicy" Pawła Abbotta.

• W ataku goście. Rzut rożny jednak piłkę wyłapuje Kaczmarek.

• Złe dośrodkowanie Petasza. Przy piłce Arka.

• Mąka do Ostalczyka, jednak jego dośrodkowanie zablokowane. Mamy rzut rożny.

• Pierwszy atak Gdynian, nie dokładna piłka w kierunku Da Silvy.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczyna Arka!

• Wychodzą oba zespoły na boisko!

• Trwa wymiana uprzejmości kibiców obu drużyn.

• Skończyła się rozgrzewka obu drużyn. Kilka minut dzieli nas od początku spotkania Zawiszy z Arką!

• Zawisza

• Na stadionie pojawiła się spora grupa kibiców z Gdyni.

• Stadion powoli się zapełnia.

• Sędzią głównym spotkania jest Krzysztof Jakubik, asystentami natomiast są Tomasz Niemirowski oraz Marcin Protasiewicz.