• Kolejna okazja i strzał Drygasa zablokowany!

• Co się dzieje w Bydgoszczy! Teraz kontra Zawiszy 3 na 2, ale Petasz trafia w słupek!

• Rzut rożny dla Floty!

• Kontra gości 4 na 2. Nwaogu po zagraniu Aleksandra nie trafia z 5 metrów!

• Strzał Drygasa z 16 metra zablokowany i rzut rożny.

• A jednak 2:2! Po zagraniu Niewiady Aleksander wykorzystał zamieszanie i zdobył bramkę!

• Abbott zmieniony przez Ostalczyka

• Groźnie uderzał Nwaogu, ale w boczną siatkę.

• Aleksander zmienił Szałka.

• Z rzutu rożnego bezpośrednio na bramkę piłkę wkręcił Petasz! W zamieszaniu Kasprzik nic nie widział. Jest 2:1!!

• W atakach gospodarze, kolejny rzut rożny dla niebiesko-czarnych.

• Przepraszamy za kłopoty techniczne, spowodowane dużym obciążeniem serwerów. Stale je poprawiamy, ale rosnące zainteresowanie relacjami przerasta nasze możliwości. Dziękujemy, że jesteście z nami! Wracamy do relacji!

• Daniel Mąka po indywidualnej akcji uderzył od słupka. mamy 1:1

• Daniel Mąka zmienił Gevorgyana

• Za Nnamaniego na boisku pojawił się Niedziela.

• Dośrodkowanie Ciechanowskiego zatrzymane wślizgiem.

• Zawisza przejął inicjatywę po straconej bramce, jednak z jego ataków nic nie wynika.

• Dośrodkowanie w pole karne, a defensor Floty na wślizgu pakuję piłkę do bramki Kaczmarka.

• GOOL! 0-1, strzelcem bramki Zalepa.

• Przy starciu z Olszarem, ucierpiał Ciechanowski jest opatrywany przy linii bocznej.

• Dośrodkowanie Olszara zamyka... Petasz i klatką piersiową gra do Kaczmarka.

• Nie potrzebny faul w środkowej strefie boiska Abbotta, przy piłce piłkarze Floty.

• Groźna akcja gości. Drygas z przymusu na rzut rożny.

• Kiks Ciechanowskiego w polu karnym nie wykorzystany przez Nwaogu.

• Dośrodkowanie w pole karne Fryca bardzo niecelne.

• Drygas przerywa kontrę gości. Gra trochę zaostrzyła się.

• Skrzyński w stronę Masłowskiego, ten na wślizgu chciał sięgnąć piłkę jednak zabrakło mu palców. Groźna akcja gospodarzy.

• Piłkarze Zawiszy ruszyli do ataków już od początku drugiej części.

• Brzydki faul Nnamaniego przy pierwszej akcji.

• Druga część spotkania rozpoczynają piłkarze Zawiszy!

• W pierwszej części spotkania Flota dominowała na boisku, piłkarze Ryszarda Tarasiewicza czekali na przeciwnika i chcieli kontrować. Miejmy nadzieję, że druga część spotkania będzie bardziej atrakcyjna i obie drużyny zaatakują siebie nawzajem.

• Chwilę później Musiał kończy pierwszą część spotkania.

• Sędzie nie dyktuje jedenastki dla Zawiszy. Vahan Gevorgyan według jego interpretacji wymuszał rzut karny.

• Jasiński w pole karne do Bodzionego, ten bardzo niecelnie główkuje.

• Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 2 minuty.

• Petasz ukarany żółtą kartką, za nie potrzebne stąpnięcie nogą na Frycu przy akcji ofensywnej.

• Nwaogu uciekał Ciechanowskiemu, ten na wślizgu wybija piłkę na rzut rożny. Goście nie zagrozili bramce Kaczmarka przy tym stałym fragmencie gry.

• Sprytne bity rzut wolny Petasza, Niewiada wślizgiem jednak zatrzymuję lot piłki.

• Żółta kartka dla Nnamaniego za ostry faul w środkowej strefie boiska na Petaszu.

• Nwaogu strzela bramkę, jednak sędzia liniowy uniósł chorągiewkę do góry. Napastnik Floty był na pozycji spalonej.

• Szałek w pole karne z rzutu wolnego, piłkę na aut wybija Petasz na spółkę z Hermesem.

• Po chwilowym przestoju z obu stron. Kamil Drygas z blisko 25 metrów zdecydował się na strzał, który minimalnie minął lewy słupek bramki Kasprzika.

• Drygas przerwał kontrę gości, jednak chwilę później w łatwej sytuacji sam ją oddał.

• Bardzo aktywny w szeregach gości jest Nwaogu. Po raz kolejny urywał się defensorom gospodarzy, Hermes zatrzymał go faulem.

• Nwaogu kapitalnie zwiódł dwóch zawodników Zawiszy, jednak uderza w boczną siatkę.

• Trwa głośny doping kibiców Zawiszy.

• Petasz z rzutu rożnego za mocno, od bramki Kasprzik.

• Urywał się Abbott, jednak jego strzał zatrzymał Zalepa.

• Goście prowadzą grę. Zawisza nie jest w stanie skonstruować groźnej akcji.

• Po raz kolejny Bodziony tym razem z głowy, broni Kaczmarek.

• zawisza

• Z 16 metra na bramkę Kaczmarka uderza niecelnie Bodziny.

• Kontra Zawiszy, Gevorgyan jednak zagrywa do nikogo.

• Na stadionie pojawili się kibice gości w liczbie około 40.

• Nwaogu po raz kolejny z dystansu, i po raz kolejny niecelnie.

• W odpowiedzi Zawisza, Petasz w pole karne jednak nikt nie zamykał akcji i od bramki zacznie Kasprzik.

• Nwaogu z dystansu postraszył Kaczmarka. Jego strzał minął prawy słupek bramki.

• Nie dokładnie Hermes w stronę Abbotta, przy piłce piłkarze Floty.

• Zalepa zatrzymuje wślizgiem Masłowskiego.

• Dośrodkowanie Nnamaniego wyłapuje Kaczmarek.

• Kontra gości zatrzymana wślizgiem Fryca.

• Nie dokładnie Kasprzik wznawia grę ręką z autu Ciechanowski.

• Piłka wybita za pola karne, momentalnie wraca ledwo głową sięga ją Bodziony i od bramki gospodarze.

• Rzut rożny dla gości do piłki podchodzi Szałek.

• Drygas nie dokładnie do Petasza w wolny sektor boiska goście od autu.

• Nnamani naciskał Petasza, od bramki niebiesko-czarni.

• Piłka w kierunku Nwaogu niecelna, łapie futbolówkę Kaczmarek.

• Urywał się w bocznym sektorze Nwaogu jednak Strąk go zatrzymuje. Od autu goście.

• Błąd przy wyprowadzaniu piłki Niewiady, Abbott uderza z dystansu niecelnie.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczynają goście.

• Sędziowie wyprowadzają obie jedenastki na murawę.

• Zawodnicy przygotowani w tunelu do wyjścia na murawę boiska przy ul.Gdańskiej! Dzielą nas minuty od pierwszego gwizdka sędziego.

• Głównemu sędziemu Tomaszowi Musiałowi, na liniach pomagać będą Maciej Wierzbowski oraz Sebastian Mucha.

• Obie drużyny zakończyły rozgrzewkę.

• @ tatracity: Na moje oko na stadionie zasiada aktualnie ok. 7 tysięcy osób. Sporo jest jeszcze pod kasami.

• Stadion zapełnia się, w Bydgoszczy może paść rekord frekwencji.

• Zawisza

• Rozgrzewka

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Witan, Leśniewski, Daniel Mąka, Nawotczyński, Ostalczyk, Płonka, Zieliński.

• Ławka rezerwowych gości: Kupczanko, Aleksander, Arifović, Kieruzel, Niedziela, Śpiączka, Wrzesień.

• Zapraszamy wszystkich do relacji na żywo z hitu kolejki! Zawisza na własnym stadionie podejmuję Flotę Świnoujście!