2 liga. Stal Stalowa Wola rozbiła Znicz Pruszków

Łukasz Myszka
Stal Stalowa Wola rozbiła Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola rozbiła Znicz Pruszków Piotr Werewka
W meczu 7. kolejki 2. ligi Stal Stalowa Wola na własnym stadionie rozbiła Znicz Pruszków aż 3:0. Stalówka imponowała skutecznością, a z bardzo dobrej strony pokazał się niedawno sprowadzony do stalowowolskiego zespołu Łukasz Sekulski, który ma na swoim koncie już 5 bramek.

Stal Stalowa Wola mimo iż w tym meczu nie była stawiana w roli faworyta pokazała, że w tej rundzie przy dobrej skuteczności mogą postraszyć każdego z rywali. Do Stalowej Woli przyjechał wicelider rozgrywek 2. ligi, Znicz Pruszków, który miał gładko i bez przeszkód pokonać stalówkę.

Do przerwy żaden z zespołów nie mógł stworzyć sobie doskonałej sytuacji do strzelenia bramki. Dopiero w 72. minucie worek z bramkami otworzył dobrze spisujący się Łukasz Sekulski. W 86. minucie w Stalowej Woli było już 2:0, a na listę strzelców ponownie wpisał się Sekulski. W doliczonym czasie gry Tomasz Płonka w sytuacji sam na sam podwyższył wynik.

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 3:0 (0:0)

Bramki: 72' i 86' Sekulski, 90+4 Płonka

Kartki: 23' Bogacz , 80' Bartkiewicz, 82' Wietecha (Stal) - 85' Niewulis, 20' Niksiński (Znicz)
czerwona: 86' Jędrych (Znicz)

Stal Stalowa Wola: Wietecha, Wrona, Żmuda(73'Mikołajczak), Pigan(75'Samołyk), Kantor, Michałek(37'Mistrzyk), Bartkiewicz, Argasiński, Bogacz, Sekulski, Giel(46'Płonka).

Znicz Pruszków: Bigajski, Rackiewicz, Jędrych, Niewulis, Kucharski, Glanowski(82'Tomczyk), Januszewski(59'Sokołowski), Banaszewski, Zapaśnik(87'Kraska), Niksiński(67'Grudniewski), Górski.

Sędziowie: D. Kruczyński , T. Dudka, S. Biernat J. Krajewski