Błękitni ograli Znicz po trzech golach bezpośrednio z rzutów wolnych

Grzegorz Drążek/Głos Szczeciński
Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań 3:1
Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań 3:1 Andrzej Szkocki/Polska Press
Błękitni Stargard pokonali u siebie Znicz Pruszków 3:1. Wszystkie gole gospodarze strzelili w drugiej połowie i wszystkie z wolnych.

Po pierwszej połowie kibice na stadionie w Stargardzie nie mogli być zadowoleni. Niby to Błękitni mieli przewagę, ale to goście prowadzili 1:0. Gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił w 18 minucie Arkadiusz Jędrych. Stargardzki zespół najlepszą sytuację miał w 6 minucie, ale piłka po strzale Rafała Gutowskiego tylko trafiła w poprzeczkę.

W drugiej połowie na bramkę gości raz po raz sunęły ataki Błękitnych. W 65 minucie futbolówka po uderzeniu Krzysztofa Filipowicza trafiła w słupek. Minutę później gospodarze wyrównali. Pięknego gola w okieno bramki Znicza z wolnego strzelił Wojciech Fadecki.

W 69 minucie Błękitni wyszli na prowadzenie. Tym razem idealnie z wolnego przymierzył Ariel Wawszczyk. Gospodarze nie zwalniali tempa. Po rzucie rożnym i strzale głową Sebastiana Inczewskiego piłka trafiła w poprzeczkę. Wynik meczu w 88 minucie ustalił Wawszczyk, który popisał się kolejnym świetnym uderzeniem z wolnego.

Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków 3:1 (0:1)