ROW 1964 Rybnik

1

Znicz Pruszków

2

• Sędzia kończy dzisiejsze spotkanie! Energetyk ROW Rybnik przegrywa na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków 2:1. Strzelcami bramek dla zespołu z Pruszkowa byli Jędrych i Banaszewski. Jedyną bramkę dla rybnickiego zespołu zdobył natomiast Jarka.

• Jeszcze jedna zmiana w drużynie Znicza! Młody Daniel Nawrocki zmienia Maksymiliana Banaszewskiego.

• Żółtym kartonikiem ukarany Karol Grudniewski.

• Próbują zaatakować jeszcze gospodarze, ale dobrze interweniują obrońcy Znicza Pruszków.

• Na murawie interweniuje służba medyczna, która opatruje leżącego Glanowskiego.

• Arbiter doliczył 6 minut do regulaminowego czasu gry.

• Musiolik przyjął piłkę i próbował uderzyć na bramkę Bigajskiego, ale trafił prosto w jednego z obrońców.

• Ostatnia zmiana w drużynie Energetyka. Szymona Sobczaka zmienia Sebastian Musiolik.

• GOOOOL!!! 1:2! Banaszewski dostał piłkę w pole karne i nie zmarnował swojej okazji umieszczając piłkę w bramce!!

• Żółtą kartką ukarany Grzegorz Fonfara.

• Ostatnia zmiana w drużynie Znicza. Z boiska schodzi Artur Januszewski, a zastąpi go Patryk Sokołowski.

• GOOOOOL!!! 1:1! JĘDRYCH! Bodzioch dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki wyskoczył Jędrych, który głową pokonał Rybickiego.

• Jary faulowany na własnej połowie boiska i mamy rzut wolny dla Energetyka.

• Januszewski zauważył w polu karnym prawie niekrytego Grudniewskiego i podał mu futbolówkę. Ten zamachnął się i uderzył, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Niewulis dostał podanie od kolegi z drużyny, a następnie bez problemów minął obrońców i wpadł z nią w pole karne... tylko po to, by po chwili stracić ją na rzecz defensorów Energetyka.

• Kolejna zmiana w drużynie Energetyka. Na boisko wchodzi Adam Wolniewicz, a w stronę ławki kieruje się strzelec bramki, Dawid Jarka.

• Długa piłka zagrana do Kraski. Piłkarz Znicza próbował dosięgnąć futbolówki, jednak ta została zagrana zbyt mocno i dopadł do niej wychodzący Rybicki.

• Grudniewski zamykał doskoczył do piłki dogranej z prawej strony i uderzył na bramkę Rybickiego. Kolejna fantastyczna interwencja rybnickiego bramkarza!

• A także Karol Grudniewski zmienia Michała Zapaśnika.

• Podwójna zmiana w drużynie Znicza. Z boiska schodzi Bartosz Niksiński, a zmienia go Daniel Kraska.

• GOOOOOL!!! 1:0! JARKA! Borovicanin dośrodkował piłkę w pole karne. Tam wyskoczył do niej Jarka, który głową umieścił ją w siatce!

• Fonfara uderzył z dystansu! Bramkarz Znicza odbił piłkę, do której chwilę później ponownie dopadli zawodnicy Energetyka. Gdy przy piłce był Muszalik, Bigajski naprawił swój błąd i zgarnął futbolówkę z pod jego nóg.

• Ależ wejście Rybickiego! Bramkarz Energetyka broni rzut karny, którego wykonywał Niksiński. Trzeba jednak przyznać, że piłkarz Znicza ułatwił nieco zadanie rybnickiemu bramkarzowi.

• Z boiska schodzi Paweł Mandrysz, a w jego miejsce na boisku pojawia się drugi bramkarz, Oskar Rybicki.

• Górski wszedł z piłką w pole karne i upadł po starciu z Kajzerem. Zdaniem sędziego bramkarz faulował piłkarza Znicza i mamy rzut karny. Bramkarz Energetyka został natomiast ukarany czerwoną kartką.

• Sędzia z Kielc rozpoczyna drugą połowę. Tym razem od środka goście.

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania. Energetyk ROW Rybnik bezbramkowo remisuje ze Zniczem Pruszków.

• Sędzia doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

• W odpowiedzi piłka po strzale jednego z piłkarzy Energetyka minimalnie minęła prawy słupek bramki Bigajskiego.

• Januszewski dopadł do piłki dośrodkowanej w pole karne z rzutu rożnego. Wydawało się, że piłkarz Znicza za moment wpakuje piłkę do siatki, jednak ostatecznie tak się nie stało.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Marek Krotofil, a zastąpi go Petar Borovicanin.

• Po akcji Znicza Pruszków piłka ląduje w rękach Kajzera.

• Znów piłka krąży po środkowej strefie boiska.

• Żółtym kartonikiem ukarany Mariusz Muszalik.

• Glanowski uderzył z dystansu. Piłka przeleciała obok lewego słupka i od bramki rozpocznie Kajzer.

• Długa piłka posłana do wbiegającego Górskiego. Zbyt mocne było to zagranie i piłka w posiadaniu gospodarzy.

• Mandrysz próbował zagrać do będącego z prawej strony Krotofila. Ostatecznie piłka ląduje jednak pod nogami piłkarzy z Pruszkowa.

• Przez dłuższą chwilę piłka krąży po środkowej strefie boiska. Raz w jej posiadaniu są gospodarze, innym razem goście.

• Kolejna żółta kartka dla piłkarza Znicza Pruszków. Tym razem ukarany nią Marcin Rackiewicz.

• Fonfara uderzył z dystansu. Piłka przeleciała wysoko ponad bramką.

• Sobczak próbował uderzyć z dystansu. Niezbyt udana próba, po której piłka wyszła na aut.

• Gojny próbował płasko dogrywać w pole karne, jednak trafił prosto w obrońcę Znicza.

• Żółtą kartką ukarany Michał Zapaśnik.

• Gojny dośrodkował wysoko w pole karne. Piłka po odbiciu się od kilku głów wylądowała w rękach bramkarza.

• Muszalik próbował zaskoczyć Bigajskiego strzałem z dystansu. Bardzo niecelne uderzenie rybniczanina.

• Muszalik dograł piłkę na piąty metr. Do futbolówki próbowali doskoczyć koledzy z drużyny, jednak ostatecznie ta wylądowała w rękach Bigajskiego.

• Górski uderzył z daleka. Uderzenie było jednak zbyt słabe, żeby zaskoczyć golkipera Energetyka.

• Sobczak dostał podanie na lewą stronę, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

• Sobczak upada przed polem karnym, ale sędzia nie używa gwizdka i gramy dalej.

• Sobczak minął kilku obrońców, wbiegł w pole karne... i stracił piłkę potykając się.

• Fonfara wypuścił wbiegającego w pole karne Jarkę. Piłka została jednak zagrana zbyt mocno i wylądowała w rękach Bigajskiego.