Energetyk ROW zremisował na własnym terenie z Górnikiem Wałbrzych (ZDJĘCIA)

Barbara Kubica/Dziennik Zachodni
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych 1:1
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych 1:1 Barbara Kubica/Polska Press
Podziałem punktów zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy Energetykiem ROW Rybniku, a drużyną Górnika Wałbrzych. Obie bramki padły w pierwszej połowie spotkania.

Zobacz więcej zdjęć na stronie Dziennika Zachodniego!

Wynikiem 1:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik, a drużyną Górnika Wałbrzych. Gola na 1:0 dla rybniczan już w 15. minucie zdobył Marek Krotofil. Po strzelonej bramce, podopieczni trenera Marcina Prasoła, stracili pomysł na grę i dali się zepchnąć do defensywy.

W efekcie w 39. minucie padła bramka na 1:1. Jej strzelcem był Bartosz Tyktor. Rybniczanie próbowali ponownie wyjść na prowadzenie, ale pomysł na strzelenie bramki kończył im się na wysokości pola karnego.
Dopiero w końcówce zaatakowali śmielej, czego efektem była bramka strzelona w doliczonym czasie gry. Gol nie został jednak uznany, padł ze spalonego.

Bramki:

15 min. Marek Krotofil
39 min. Bartosz Tyktor

ROW Rybnik: Oskar Rybicki, Petar Borovicanin (65' Paweł Mandrysz), Marcin Grolik, Szymon Jary, Dawid Gojny, Marek Krotofil (87' Michał Bedronka), Mariusz Muszalik, Gabriel Nowak, Sebastian Siwek, Szymon Sobczak, Sebastian Musiolik (78' Patryk Dudziński)

Górnik: Leonid Musin, Dariusz Michalak, Bartosz Tyktor, Rafał Figiel (90+2' Marcin Folc), Dominik Radziemski, Damian Lenkiewicz (63' Kamil Śmiałowski), Michał Oświęcimka, Mateusz Sawicki (85' Tomasz Wepa), Krystian Stolarczyk, Marcin Orłowski, Dominik Bronisławski

Dziennik Zachodni

Der Klassiker w Ekstraklasa.net: zobacz oprawę kibiców podczas meczu Borussia - Bayern!