Garbarnia Kraków

1

Motor Lublin

2

• Sędzia kończy drugą połowę, która była całkiem niezła. Niestety gospodarze, mimo kilku naprawdę dobrych sytuacji, nie potrafili wykorzystać gry w przewadze. Za wspólnie spęczony czas dziękuję Mariusz Lesiak

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy

• Kolejna próba ,, Brązowych'', ale Byrski nie czysto trafił w piłkę

• Powinno być 2:2! Kalemba wdarł się w pole karne, minął bramkarza, ale nie trafił do pustej bramki

• Kolejna dobra pułapka ofsajdowa w wykonaniu Motoru.

• Garbarnia zyskała przewagę optyczną, Motor nastawia się już tylko na kontry

• Świetna okazja dla Motoru. Dobre otwierające podanie Wrzesińskiego do Tataja, który nawinął Kowalczyka i uderzył na bramkę, dobrą interwencją popisał się jednak Adrian Jękot

• Czy Garbarnia wykorzysta grę w przewadze? Do końca meczu pozostało około 12 minut

• Ostatnia zmiana w Motorze. Na placu gry pojawił się Kosiarczyk, zmienił Wróblewskiego.

• Druga żółta kartka dla Króla, nie pograł sobie piłkarz Motoru w tym spotkaniu, który pojawił się na placu gry w 69 minucie spotkania.

• Król ukarany żółtą kartką

• Trzecia zmiana w Garbarni. Wchodzi Abdalla za Fedoruka.

• Garbarnia wzięła się w garść, krakowianie próbują odrobić straty

• I kolejna zmiana. Schodzi Ptaszycki za niego Król

• Zmiana również w szeregach Garbarni. Schodzi z numerem ,,11'' Kalicki, w jego miejsce Piotr Kaczor

• Druga zmiana w Motorze. Na placu gry melduje się Wrzesiński, zmienia zmęczonego Jaronia.

• Pierwsza bramka w tym sezonie dla Garbarni!! Jakub Górecki wykorzystał dobre podanie od Kalickiego

• Błąd bramkarza Garbarni, który wyszedł przed pole karne i próbował wybić piłkę, nie trafił jednak czysto w piłkę, na szczęście dla ,,Brązowych'' nie zakończyło się to gole,

• Strzał Kalickiego zablokowany przez Sedlewskiego

• Zmiana w ekipie gości, boisko opuścił Broź w jego miejsce Tataj

• Kolejna bramka dla Motoru. Damian Jaroń nie miał problemów z wpakowaniem piłki do siatki z najbliższej odległości. Wykorzystał dobre dogranie od Mateusza Brozia.

• Pewnie rzut karny wykorzystuje Damian Faliszewski za zagranie ręką w polu karnym

• Zółta kartka dla Fedoruka

• Pierwsza roszada w składzie Garbarni. W miejsce Ogara pojawił się Leszczak

• Rozpoczynamy drugą część spotkania

• Dopiero teraz wbiegają na murawę piłkarze Garbarni, długo kazali na siebie czekać. Wykorzystali przerwę do maksimum.

• Piłkarze gości meldują się już na murawie

• Sędzia po raz ostatni zagwizdał w pierwszej połowie. Niestety nie jest to porywające widowisko. Jak mawiał klasyk ... ,,mecz walki''. Wracamy za 15 minut.

• Akcja Motoru prawą stroną, ale dośrodkowanie przeciął obrońca gospodarzy, mamy rzut rożny

• Pierwsza próba strzału w wykonaniu Góreckiego, niestety dla Garbarni bardzo niecelnie.

• Po szybkim początku obu ekip, teraz chwila spokoju...

• Kolejna groźna akcja Motoru! Krótkie rozegranie rzutu rożnego, dośrodkowanie na długi słupek, całą akcję zamykał Kądzior, ale minimalnie koło bramki Jękota

• Piłka w siatce Garbarni !! Na strzał zdecydował się Jaroń, bramkarz wykluł piłkę, skutecznie dobijał Broź, ale sędzia boczny podniósł chorągiewkę... spalony!

• Sędzia Sobiło po raz pierwszy zagwizdał w tym spotkaniu

• Sędzia wyprowadził już piłkarzy obu ekip na plac gry

mecz garbarnia - motor

• Rezerwowi gracze Motoru: Oszust, Kosiarczyk, Król, Orzędowski, Tataj, Wolski, Wrzesiński

• Rezerwowi gracze Garbarni: Błąkała, Kaczor, Leszczak, Stokłosa, Haxhijaj, Abdalla, Senderski.

• W zeszłym sezonie Garbarnia pokonała na własnym stadionie Motor 2:1. Jak będzie tym razem?

• garbarnia - motor

Motor będzie mógł liczyć na doping ze strony swoich kibiców

garbarnia - motor

• Obie ekipy wybiegły już na rozgrzewkę

• Przyjezdni z Lublina nie przegrali jeszcze meczu w tym sezonie. W zupełnie innym położeniu jest ekipa Garbarni, która nie wygrała jeszcze ani jednego spotkania, ba w dotychczasowych spotkaniach podopieczni Roberta Orłowskiego nie strzeliła ani jednej bramki.

• Rozjemcą dzisiejszych zawodów będzie Łukasz Sobiło. Początek spotkania o 18:00

• Witamy serdecznie z pochmurnego i wietrznego Krakowa. W trzeciej kolejce II ligi Garbarnia podejmie dziś, na stadionie Hutnika, Motor Lublin.