GKS Tychy

3

Olimpia Zambrów

2

• Nerwowa końcówka spotkania w Tychach. GKS wygrywa po ciężkim boju 3:2 zdobywając dwa gole z rzutów karnych.

• Koniec spotkania 3:2. Tyskich piłkarzy mimo tej wygranej żegnają gwizdy.

• Wodecki na spalonym.

• Żółta kartka dla Radzewicza.

• Gancarczyk jak profesor odbiera piłkę rywalom.

• Tyszanie kradną tą zmianą cenne sekudny.

• Jeszcze zmiana w zespole GKS-u. Z boiska schodzi Zganiacza, a w jego miejsce Bocnian.

• Śpieszy się gościom.

• Okuniewicz nie przytrzymał piłki i jeszcze Olimpia w ataku.

• Sędzia dolicza 3. minuty.

• Gol z niczego i jeszcze nerwowa końcóka.

• GOL !!! !!! !!! Kuczałek i mamy 3:2

• Spokojna końcówka spotkania. Florek od własnej bramki.

• Gospodarze utrzymują się przy piłce, wymieniają kilka podań i co najważniejsze grają z dala od własnej bramki unikając niebezpiecznych sytuacji.

• Grający w osłabieniu GKS dzielni i mądrze broni się przed atakami rywali. Po czerwonej kartce Dymowskiego wciąż to tyszanie lepiej prezentują się na boisku.

• Boczek wybija piłkę na aut. Nie chciał popełnić błędu obrońca GKS-u Tychy.

• Szczęsny na spalonym. Grzybek mógł wcześniej zdecydować się indywidualnie rozwiązać atak GKS-u.

• W miejsce Hryszki - Buzun.

• Sporo teraz pretensji piłkarzy z Zambrowa. Domagają się oni rzutu karnego po faulu Boczka, ale nam wydaje się, że kompletnie bezzasadnie.

• Jastrzębski z łatwością minął kilku zawodników GKS-u Tychy ale jego strzał z 16. metrów dość lekki i minimalnie niecelny.

• Spotkanie na Stadionie Miejskim w Tychach ogląda 3019 widzów!

• Piłka po strzale Grzybowskiego ląduje w niedalekiej odległości od chorągiewki bocznej boiska. Bardzo niecelny strzał.

• Tyszanie pozwalają teraz rozgrywać piłkę, cofnęli się do obrony korzystnego rezultatu.

• W zespole Olimpii Zambrów za Lemanka - Twardowski.

• Gancarczyk wyjaśnia zagrożenie pod własnym polem karnym dość szczęśliwą interwencją. Mamy rzut rożny dla Olimpii.

• Poirytowany Grzeszczyk zrugał młodego pomocnika GKS-u Tychy za bezsensowny faul. Oberwało się Dymowskiemu także od trenera. Wciąż w Tychach szykują się spore emocje.

• Dymowski przerywa kontrę rywali i otrzymuje drugą żółta kartkę.

• Napór gospodarzy wzrasta, Szczęsny oddaje strzał z bliskiej odległości ale piłka trafia w Piłatowskiego i mamy rzut rożny.

• Zapolnik atakowany przez rywala oddaje strzał ale zbyt lekki by sprawił problemy Florkowi.

• Boisko opuszcza strzelec jedynego gola dla Olimpii Szymański, a zastąpi go Jastrzębski.

• Zmiana w zespole gości.

• Tym razem faul na Okuniewiczu ewidentny i GKS prowadzi już 3:1.

• GOL !!! !!! !!! Łukasz Grzeszczyk i mamy 3:1

• Kolejny rzut karny dla GKS-u Tychy.

• Dymowski technicznych strzałem w okienko bramki Konickiego nie dał mu żadnych szans na skuteczną obronę. Mamy 2:1.

• GOL !!! !!! !!! GKS Tychy obejmuje prowadzenia Bramkę dla gospodarzy zdobył Dymowski.

• Tyszanie spokojnie starają się konstruować kolejne ataki, a czas ucieka. Dużo zamieszania po stronie na której operuje Radzewicz ale mało efektywne te ataki gospodarzy.

• Świetne zawody rozgrywa Bartosz Konicki! Pewny w bramce Olimpii Zambrów młodzieżowiec już kilkukrotnie ratował swój zespół przed utratą gola.

• Zmiana Kamila Kieresia sugeruje, że trener zaryzykował posyłając do boju ofensywnego Wodeckiego za obrońcę.

• Druga zmiana w zespole GKS-u Tychy. Za Mączyńskiego pojawia się Wodecki.

• Grzeszczyk efektownie z woleja ale kolejna świetna interwencja Konickiego!

• Również Lemanek z żółta kartką.

• Żółtak kartka dla Dymowskiego.

• Radzewicz nie opanował piłki zagranej przez Grzeszczyka i tyszanie zaliczają kolejną stratę. Sporo tych niedokładności w grze gospodarzy.

• Grzeszczyk minimalnie obok bramki Konickiego.

• Grzybek bezradny wobec ataków Szymańskiego, zdobywca jedynego gola dla gości tym razem oddaje strzał wysoko nad bramką.

• Gancarczyk rozkłada ręce, nie ma do kogo zagrać piłki. Chwilę później Szczęsny zapędził się z piłką za linię końcową boiska.

• I już od początkowych minut tej części gry GKS przy piłce.

• Piotr Okuniewicz od początku drugiej połowy otrzymuje szanse na zdobycie zwycięskiego gola. Wchodzi na boisko w miejsce Daniela Dudy.

• GKS Tychy rozpoczyna drugą połowę spotkania.

• Piłkarze powracają już na boisko. Za moment początek drugiej połowy spotkania.

• W tamtym spotkaniu decydującego gola zdobył Piotr Okuniewicz, który jak na razie jeszcze na ławce rezerwowych. Być może napastnik GKS-u Tychy dostanie swoją szansę w drugiej połowie. Zapraszamy za 15. minut.

• Ostatnie spotkanie GKS-u Tychy przed własną publicznością zakończyło się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. W meczu z Siarką Tarnobrzeg GKS również przegrywał, ale zdołał w drugiej połowie odwrócić losy meczu. Dzisiaj może być podobnie ale gra podopiecznych Kamila Kieresia musi być o niebo skuteczniejsza.

• Remis 1:1 po pierwszej połowie spotkania. Sędzia zakończył pierwszą część gry.

• Radzewicz mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie ale świetna interwencja Konickiego w sytuacji sam na sam.

• Sytuacja z rzutem karnym mocno kontrowersyjna. Z wysokości trybun z pewnością ciężka do oceny ale sędzia miał prawo podyktować rzut karny. Grzeszczyk przewrócony przez rywala tuż za linią 16. metra.

• Gol !!! !!! !!! Mamy wyrównanie. Pewnie rzut karny na gola zamienia Zganiacz.

• Rzut karny dla GKS-u Tychy, faulowany Grzeszczyk...

• Tyszanie jakby uderzali głową w mur, są stroną przeważającą a mimo to Olimpia Zambrów wydaje się groźniejsza. Goście atakują sporadycznie ale jeśli już dochodzą do sytuacji to potrafią być naprawdę groźni.

• Szczęsny z rzutu rożnego ale piłka trafia w pierwszego z ustawionych obrońców.

• Duda zatrzymany na 16. metrze. Młody zawodnik GKS-u był bezradny wobec interwencji dwóch obrońców Olimpii Zambrów.

• Źle wygląda gra GKS-u Tychy w obronie. Boczek do Grzybka, a ten oddaje piłkę Florkowi. Bramkarz gospodarzy był bliski oddania piłki rywalom, ale jego błąd naprawia Gancarczyk.

• Dymowski bardzo niecelnie zza pola karnego.

• Ależ teraz mają szczęście goście. Najpierw mocny strzał Gancarczyka trafia w plecy obrońcy Olimpii, a chwilę później świetna interwencja Konickiego ratuje jego zespół przed utratą gola po strzale Radzewicza.

• Faul Piłatowskiego w narożniku pola karnego i szansa dla gospodarzy.

• Dużo nerwowości w drużynie GKS-u Tychy. Poirytowany Gancarczyk ma pretensję do sędziego, a na swoim koncie ma już żółtą kartkę. Źle to może skończyć sie dla doświadczonego obrońcy.

• Z trybun raz po raz okrzyki "zagrzewające" GKS do walki.

• Szczęscny bliski szczęścia. Piłka jednak odbija się od obrońców i groźną kontrę przerywa Boczek

• Kuczałek oddaje strzał z 20 metrów od bramki Florka ale bardzo niecelnie.

• Żółta kartka dla Gancarczyka.

• Bezbłędny Konicki ubiegł Szczęsnego i wyłapuję piłkę zagraną przez Mączyńskiego z lewej strony.

• Szczęsny dośrodkowuje w prost w jednego z rywali.

• Posiadanie piłki z pewnością na korzyść gospodarzy. Tym razem od bramki grę wznawia Florek.

• Tyszanie wciąż przeważają na boisku. Utrzymują się dłużej przy piłce ale nie wynika z tego nic dobrego. GKS wciąż nie potrafi poważnie zagrozić bramce Konickiego.

• Frustracja kibiców GKS-u Tychy sięga już niemal zenitu. Wyrażają w tym momencie swoje niezadowolenie dla postawy zawodników Kamila Kieresia.

• Radzewicz wywalczył dla gospodarzy jedynie rzut rożny. Nie idzie GKS-owi Tychy z gry, może uda zdobyć się gola ze stałego fragmentu gry...

• Niepewna postawa gospodarzy w obronie i pewnym strzałem Szymański pokonuje bezradnego Florka.

• GOL !!! !!! !!! Patryk Szymański i mamy prowadzenie gości.

• Dymowski w nieprzepisowy sposób powstrzymuje Kuczałka i rzut wolny dla Olimpii Zambrów w środku pola.

• Gancarczyk naprawia swój błąd i wyjaśnia sytuację pod bramką Florka. Dobrą okazje do pierwszego strzału na bramkę miał Zapolnik. Szybka kontra gości zakończyła się tylko na strachu tyskich kibiców.

• Mączyński z Radzewiczem próbują rozmontować obronę Olimpii z lewej strony boiska ale jak na razie bezbłędna gra w obronie gości.

• Widać dużo walki i zaangażowania w poczynaniach piłkarzy GKS Tychy. Ten element jest niezmienny w grze GKS-u od początku sezonu, brakuje tylko klarownych sytuacji pod bramką rywali. To dopiero początek spotkania, liczymy, że zawodnicy rozkręcą się z czasem.

• Łukasz Grzeszczyk mimo iż nie miał zbyt wiele miejsca w polu karnym oddaje strzał na bramkę rywali. Piłkę po tej próbie bez problemów wyłapuje Konicki.

• Zganiacz wraca się do obrońców po piłkę, to od niego rozpoczyna się kolejny atak gospodarzy.

• GKS Tychy od początku przejął inicjatywę i już od pierwszych minut stara się zagrozić bramce Konickiego.

• Tym razem gospodarze próbują drugą stroną ale piłkę lecącą w stronę bramki wybija jeden z obrońców Olimpii. Strzelał Mariusz Zganiacz.

• Po raz kolejny prawą stroną przedziera się Szczęsny ale szybszy przy piłce był Bartosz Konicki.

• Spokojne i rozważne rozgrywanie piłki przez zawodników GKS-u, starają się nie popełnić błędów ale naciskani przez rywali wycofują piłkę do własnego bramkarza.

• Już swoją okazję miał GKS Tychy. Damian Szczęsny jednak zbyt lekko dośrodkował w pole karne i piłka w rękach bramkarza gości.

• Szybko piłkę przejmują gospodarze i rozpoczynają swój atak pozycyjny.

• Początek ostatniego spotkania GKS-u Tychy w tym roku. Mecz rozpoczęła Olimpia Zambrów

• GKS Tychy w swoich tradycyjnych barwach Zielono-Czarno-Czerwonych, goście na Biało-Niebiesko.

• Właśnie przedstawiona trójka sędziów wyprowadza obie jedenastki na płytę główną boiska. Już za moment początek spotkania!

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest Piotr Łęgosz z Włocławka. Na liniach pomagać będą mu Marcin Sadowski oraz Adrian Rybowicz.

• Stadion Miejski w Tychach mimo, że do rozpoczęcia spotkania już mniej niż 10 minut świeci pustkami. Jest to niecodzienny widok na tym obiekcie, kibice w Tychach przyzwyczaili nas do wysokiej jak na 2. ligowe realia frekwencji.

• Oba zespoły dziali w tabeli jedynie 4. punkty. GKS Tychy zajmuje 8. pozycję z dorobkiem 28. punktów, a Olimpia Zambrów plasuje się na 12. miejscu z 22. punktami.

• Dzisiaj szansę debiutu w barwach GKS-u Tychy może otrzymać Wojciech Szumilas. Według naszych informacji jest to pierwszy raz gdy 19. latek znajduje się w kadrze meczowej GKS-u Tychy. To chyba jedyna niespodzianka w kadrach obu zespołów.

• Goście: Piotr Czapliński - Krystian Pomorski, Przemysław Jastrzębski, Piotr Murawski, Łukasz Grzybowski, Karol Buzun i Michał Twardowski.

• Poznaliśmy już składy obu drużyn, są one widoczne po lewej stronie naszej relacji. Tutaj prezentujemy rezerwowych. Gospodarze: Marek Igaz - Łukasz Bocian, Piotr Okuniewicz, Wojciech Szumilas, Dawid Błanik, Daniel Tanżyna oraz Marcin Wodecki.

• W dotychczas rozegranych meczach 19. kolejki 2 ligi Błękitni Stargard wysoko pokonał Okocimski Brzesko bo aż 5:0, Stal Stalowa Wola przed własną publicznością uległa Radomiakowi Rado 2:3. W obu spotkaniach padło sporo bramek liczymy na podtrzymanie tej formy także w Tychach!

• W dzisiejszym spotkaniu dużo więcej do udowodnienia sobie oraz swoim kibicom mają gospodarze. Podopieczni Kamila Kieresia przegrali dwa ostatnie spotkania i w dzisiejszym chcą przerwać passę porażek. Goście przystępują do meczu w nieco lepszych nastrojach. Remis w ostatnim wyjazdowym meczu z ROW-em Rybnik może zadowalać, tym bardziej, że tydzień wcześniej Olimpia pokonała walczącą o awans Wisłę Puławy.

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Tychach! Już za moment początek spotkania GKS-u Tychy z Olimpią Zambrów. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 19. kolejki 2. ligi.

• GKS Tychy - Olimpia Zambrów LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Ostatnia w tym roku szansa na zwycięstwo

Podopieczni Kamila Kieresia nie zwyciężyli w dwóch ostatnich spotkaniach, a we wcześniejszych styl gry zostawiał wiele do życzenia. Typowany jako główny kandydat do awansu do 1. ligi GKS Tychy w przeciągu całej rudny zawodzi i jest daleki od osiągnięcia celu. Ostatnią w tym roku szansą na poprawienie dorobku punktowego dla zespołu z Tychów będzie spotkanie z Olimpią Zambrów. Beniaminek 2. ligi na wyjazdach radzi sobie ze zmiennym szczęściem, ale na pewno nie jest na straconej pozycji. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17.

GKS Tychy - Gryf Wejherowo 1:0