Limanovia Limanowa 0 - 0 Górnik Wałbrzych

Limanovia Limanowa

0

Górnik Wałbrzych

0

• Koniec bardzo emocjonującego spotkania! Mecz był bardzo wyrównany, Górnicy mieli szanse przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale nie potrafili wykorzystać swojej szansy w postaci rzutu karnego. Obie drużyny muszą się zadowolić remisem i powalczyć w kolejnym spotkaniu o pełną pulę. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje!

• Koniec! Limanovia bezbramkowo remisuje z Górnikiem!

• Orłowski fauluje interweniującego Sotnickiego i ogląda żółtą kartkę.

• Druga żółta kartka dla Mysiaka! Gospodarze kończyć będą w 10-tkę.

• Mecz potrwa jeszcze co najmniej 4 minuty.

• Żółtą kartką ukarany Rytko.

• Sotnicki! Świetna parada bramkarza Limanovii, okazji sam na sam nie wykorzystał Orłowski.

• Faul przed polem karnym, żółtą kartką ukarany Zawadzki.

• Ależ okazja dla Limanovii! Kozieł w dobrej sytuacji strzela prosto w bramkarza.

• Zmiana w drużynie gości, schodzi Sawicki, w jego miejsce Rytko.

• W międzyczasie kartką ukarany Mysiak.

• Nie ma bramki! Michalak uderza piłkę metr nad poprzeczką!

• Karny dla Górnika! Ręką w polu karnym zagrywa Mysiak.

• Faul Piwowarczyka i sędzia pokazuje żółtą kartkę.

• Ależ okazja dla Górnika! Prosta strata w środku pola, rajd zawodnika gości prawą stroną, podanie w pole karne gdzie robi się zamieszanie, strzał oddaje Orłowski lecz piłka przechodzi nad poprzeczką.

• Zmiana w Limanovii: Za Wilka wchodzi Majcher.

• Zmiana w Limanovii, schodzi Chmiest, w jego miejsce Kozieł.

• Ostry faul Waksmundzkiego, sędzia pokazuje żółtą kartkę.

• Kolejna zmiana w szeregach gości. Boisko opuści Mańkowski, w jego miejsce melduje się Krzymiński.

• Prostopadła piłka do Mańkowskiego, ale ten uprzedzony przez bramkarza gospodarzy.

• Zmiana w drużynie gości, boisko opuści Szepeta, a w jego miejsce pojawi się Moszyk.

• Faulowany Szepeta, Kulewicz ukarany żółtą kartką.

• ..i Zawadzki za Skibę.

• Podwójna zmiana w drużynie Limanovii. Na boisko wejdzie Waksmundzki za Serafina...

• Rzut wolny dla gospodarzy. Niebezpieczny atak na nogi Skiby, faulował Wepa.

• Co za okazja!!! Zamieszanie pod bramką gości,do piłki doszedł Mysiak i oddał natychmiastowy strzał, minimalnie obok bramki!

• Kombinacyjna akcja Limanovii, ale Serafin tuż przed bramką rywala uprzedzony przez jednego z obrońców.

• Filipe wstrzelił piłkę w pole karne, ale całą sprawę wyjaśnił Sotnicki.

• Wszystko w porządku z zawodnikiem Górnika, gramy dalej.

• W powietrznym pojedynku ucierpiał Orłowski, Pietras wybija piłkę, gra przerwana.

• Dośrodkowanie Niechciała wybite przez Tyktora.

• Dobry strzał Artura Skiby z 20 metrów przechodzi tuż nad poprzeczką!

• Górnik od środka, zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze wychodzą na murawę, już za kilka chwil początek drugiej połowy!

• W Limanowej jak na razie wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na drużynę gospodarzy. Oba zespoły atakują, lecz nie potrafią wykorzystać swoich sytuacji. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie bardziej interesująca i zobaczymy w niej bramki. Wracamy za kilka minut!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy bez bramek.

• Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

• Dośrodkowanie w pole karne, Mysiak wybija piłkę.

• Rzut wolny dla gości z wysokości pola karnego.

• Dośrodkowanie z prawej strony Mańkowskiego, piłkę pewnie łapie Sotnicki.

• Rzut rożny dla Limanovii po wybiciu Michalaka, ale strzał Mysiaka niecelny.

• Wszystko w porządku, Sawicki wraca na boisko.

• Sawicki leży na murawie po starciu z Gryźlakiem, potrzebna będzie pomoc medyczna.

• Dośrodkowanie w pole karne i.. poprzeczka! Jeden z obrońców gości prawie wpakował piłkę do własnej bramki.

• Niezła akcja Limanovii lewą stroną, ale dośrodkowanie Skiby zablokowane, mamy rzut rożny.

• Rzut wolny z 40 metrów dla Górnika, Wepa dośrodkowuje w pole karne, ale Sotnicki nie bez problemów chwyta piłkę w ręcę, do tego był faulowany.

• Na trybunach pojawiła się około 20-osobowa grupa kibiców gości.

• Akcja Piwowarczyka tym razem prawą stroną, piłkę dostaje Gryźlak, ale obrońca skutecznie ją wybija na linii pola karnego.

• Strzał Kulewicza z 10 metrów bez problemów wyłapuje Janiczak.

• Kolejny ostry faul, tym razem na Serafinie, żółtą kartką ukarany Grzegorz Michalak.

• Piwowarczyk brutalnie faulowany, arbiter nie pokazał nawet kartki.

• Pietras wrzucił piłkę w pole karne, ta trafiła do Chmiesta, który był przytrzymywany w polu karnym, ale sędzia nie podyktował karnego.

• Potężne uderzenie z 16 metrów Michalaka, ale piłka poszybowała tuż nad poprzeczką.

• Szarża Piwowarczyka lewą stroną, ale jego podanie zostało zablokowane.

• Świetna akcja Limanovii! To mogła być bramka, Serafin poszedł na przebój lewym skrzydłem, odegrał do Skiby, ten uderzył lecz piłka odbiła się od jednego z obrońców gości.

• Akcja Limanovii lewą stroną ale Niechciał niecelnie podaje.

• Pierwsza grożna Akcja gości, po dośrodkowaniu piłkę uderza Tyktor ale minimalnie przestrzela.

• Od rzutu wolnego z 40 metrów wznowią goście

• Od środka piłkarze Limanovii, Zaczynamy!

• Zawodnicy już wychodzą na murawę, za moment początek spotkania.

• Ławki rezerwowych: Limanovia: Mariusz Różalski, Bartłomiej Hudecki, Paweł Czajka, Damian Majcher, Dariusz Zawadzki, Rafał Waksmundzki, Krzysztof Kozieł. Górnik: Mateusz Gawlik, Sławomir Orzech, Kamil Śmiałowski, Jan Rytko, Adrian Moszyk, Mateusz Krzymiński, Kamil Misiak.

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Jacek Lis. Na liniach asystować mu będą Marcin Lis i Robert Boruta.

• W pierwszej kolejce limanowianie pokonali u siebie zawodników ze Stalowej Woli 2:0. Górnik na inauguracje sezonu uległ u siebie drużynie ze Stargardu Szczecińskiego 0:1.

• Dzień dobry! Witamy państwa prosto ze stadionu w Limanowej, gdzie już za nieco ponad 20 minut miejscowa Limanovia zmierzy się z Górnikiem Wałbrzych. Zapraszam do śledzenia relacji LIVE z tego spotkania!