Limanovia Limanowa 1 - 5 Kotwica Kołobrzeg

Limanovia Limanowa

1

Kotwica Kołobrzeg

5

• Chociaż to Limanovia pierwsza zdobyła dzisiaj bramkę, później to tylko goście kontrolowali to, co dzieje się na boisku, odnosząc w pełni zasłużone i przekonywujące zwycięstwo.

• Koniec spotkania! Kotwica rozbiła gospodarzy 5:1!

• Piękny strzał Biegańskeigo zza pola karnego, ale Sotnicki doskonale broni

• Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

• Zmiana w Kotwicy, schodzi Pikuła, wchodzi Rak.

• Groźny strzał Wilka z 25 metrów poszybował nad poprzeczką.

• Schodzi Bejuk, wchodzi Świechowski

• Schodzi Skórecki, wchodzi Bułka

• Zmiana w Kotwicy, schodzi Ropiejko, wchodzi Biegański

• Majcher za Piwowarczyka

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego i Patryk Skórecki głową pakuje piłkę do siatki.

• GOOOOOOOL dla Kotwicy!

• Żółta kartka dla Soczyńskiego za faul na Komorku.

• Zmiana w Limanovii. Komorek za Niechciała.

• Tak wyraźne prowadzenie Kotwicy zupełnie nie oddaje tego, co pokazuje mecz, który jest wyrównany.

• Kulewicz fauluje Ropiejke i otrzymuje żółtą kartkę.

• Zmiana w Limanovii. Za Zawadzkiego wchodzi Skiba.

• Faul Chmiesta, żółta kartka.

• Strzał Mularczyka z rzutu wolnego, piłka odbija się lekko od Skóreckiego i wpada do siatki. 4:1 dla gości!

• GOOOOOOOOOOOOOL dla Kotwicy!

• Zmiana w Limanovii. Za Serafina wchodzi Waksmundzki.

• GOOOOOOOL! Pewny strzał Poznańskiego i mamy 3:1!

• Karny dla Kotwicy! Mysiak w polu karnym zagrywa piłkę ręką!

• Świetna akcja Piwowarczyka lewą flanką, schodzi do środka i uderza, minimalnie niecelnie.

• Gospodarze od środka! Gramy!

• Obie drużyny rozpoczną drugą połowę w tych samych składach.

• Zawodnicy wychodzą z szatni, za chwilę początek drugiej części gry.

• Zapraszam do głosowania na piłkarza meczu w naszym plebiscycie!

• W Limanowej oglądamy świetny mecz! Gospodarze mimo, że przeważali, dali sobie strzelić dwie bramki i przegrywają. Zapowiadają się ogromne emocje w drugiej połowie!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy goście prowadzą 1:2!

• Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

• Mecz się nieco uspokoił, gra toczy się w środkowej strefie boiska.

• Chmiest oddaje strzał, ale tylko nad poprzeczką.

• Zbyt słabe wybicie Mysiaka, do piłki dopada Mularczyk i mocnym uderzeniem umieszcza piłkę w siatce!

• GOOOOOOOOOOOL dla Kotwicy!!!

• Rydzak otrzymuje piłkę od Skóreckiego i uderza z woleja nie do obrony!

• GOOOOOOOOL dla Kotwicy! Mamy remis!

• Kolejna główka Poznańskiego, tym razem znacznie mija bramkę Sotnickiego.

• Mysiak fauluje jednego z pomocników gości i ogląda żółtą kartkę.

• Serafin! Potężne uderzenie z 25 metrów mija bramkę Mateusza Miki o kilka centymetrów!

• Po dośrodkowaniu Rydzaka z rzutu rożnego, Poznański uderza głowa ponad bramką!

• Potężne uderzenie Bejuka głową blokuje Kulewicz.

• Mysiak dogrywa do Piwowarczyka, ale ten uprzedzony przez bramkarza.

• Kolejna długa piłka od obrońców gospodarzy, ale Mateusz Mika łapie bez problemów.

• Pierwsza okazja gości. Mularczyk zakręcił w polu karnym i dośrodkował, ale futbolówkę zablokował Piwowarczyk.

• Kolejna okazja dla Limanovii. Chmiest wykorzystał błąd Kokosińskiego, odegrał do Wilka, ale ten strzela ponad bramką.

• Znów mogła być bramka! Dośrodkowanie Niechciała i świetna główka Mysiaka, ale obrońcy wybijają z linii bramkowej.

• Gospodarze w natarciu. Akcja Piwowarczyka prawą stroną i mamy rzut rożny.

• Kulewicz prostopadłym podaniem uruchomił Chmiesta, ale ten na spalonym.

• Zawadzki uruchomił Serafina, ten upadł w polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał karnego.

• Limanowianie od początku posiadają przewagę, goście mają problemy z utrzymaniem się przy piłce.

• Ależ okazja dla Limanovii! Niechciał dośrodkował do Zawadzkiego, ale jego strzał z 10 metrów w ostatniej chwili zablokowany!

• Świetne dośrodkowanie Niechciała w pole karne, strzał głową Zawadzkiego zablokowany, ale poprawka Mysiaka doskonała i piłka w bramce!

• GOOOOOOOOOOL dla Limanovii! 1:0!

• Świetne 50-metrowe podanie Mysiaka do Pietrasa, ten do Serafina, który zagrywa w pole karne, ale obrońca wybija i mamy rzut rożny.

• Od środka piłkarze Kotwicy. Zaczynamy!

• Sędzia wyprowadza zawodników na murawę. Za moment początek spotkania!

• Piłkarze właśnie zakończyli rozgrzewkę i schodzą do szatni.

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Marcin Bielawski z Mysłowic. Na liniach asystować mu będą Mateusz Bielawski i Daniel Szpila.

• Ławka rezerwowych Kotwicy: Patryk Kamola, Mateusz Świechowski, Krzysztof Biegański, Kacper Rak, Paweł Szutenberg, Mikołaj Duwe, Krzysztof Bułka

• Ławka rezerwowych Limanovii: Mariusz Różalski, Bartłomiej Hudecki, Paweł Czajka, Damian Majcher, Artur Skiba, Rafał Waksmundzki, Rafał Komorek

• Trenerem Kotwicy jest były szkoleniowiec Limanovii, Wiesław Bańkosz, który wywalczył awans do IV ligi w 2008 roku, bazując na zawodnikach pochodzących z Limanowej i okolic.

• Gospodarze po dwóch porażkach w swoich ostatnich pojedynkach z pewnością powalczą o komplet punktów. Kołobrzeżanie po wygranej z Błękitnymi nabrali pewności siebie i na pewno również powalczą o zwycięstwo. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

• Witamy ze słonecznej Limanowej, gdzie już za nieco ponad 40 minut miejscowa Limanovia podejmie Kotwicę Kołobrzeg. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE! z tego spotkania!