5

4 1 połowa

Rozwój Katowice

0

• W naszej relacji LIVE! z dzisiejszego spotkania to już wszystko. Mecz był dosyć ciekawy, ale niestety bardzo jednostronny. Miejmy nadzieję, że podobne emocje będziemy przeżywać na kolejnych meczach w Kluczborku. Dziś już dziękuję za uwagę.

• Koniec meczu! Dziś w Kluczborku nokaut! 5:0!

• Świetne nastroje wśród fanów, którzy klaszczą i zachęcają swój zespół do kolejnego ataku. Wynik jest już jednak wiadomy i obie drużyny czekają na ostatni gwizdek.

• Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry. Według zdecydowanej większości zgromadzonych na stadionie w Kluczborku - zupełnie niepotrzebnie.

• Kwaśniewski trochę się zagotował. Piłka odbiła się od jednego z obrońców ekipy gości, dopadł do niej młody pomocnik z Kluczborka i strzelił "Panu Bogu w okno".

• A na trybunie znalazł się dziś też Adam Krzęciesa - były gracz MKS-u, którego jednak prześladowały kontuzje.

• Super transmisja, czy w tym sezonie będą transmitowane wszystkie mecze MKS Kluczbork u siebie? - postaramy się :)

• Ależ bomba Ariana! Strzał z 25 metrów ociera się o poprzeczkę i wychodzi na aut bramkowy.

• Skrobol za najlepszego dziś gracza - Krzysztofa Wolkiewicza.

• Na boisku nie dzieje się teraz praktycznie nic godnego uwagi. Jedni i drudzy są już zmęczeni i skupiają się na podawaniu piłki do najbliższego partnera.

• Kwaśniewski zmienia Hobera i debiutuje z II lidze.

• Kojder zdecydował się na uderzenie z 28-30 metrów, a futbolówka nieznacznie tylko przeszła ponad bramką.

• Gierak obejrzał żółty kartonik za szarpanie Paszka za koszulkę.

• Tym razem inaczej rozegrany wolny. Ganowicz do idącego na obieg Hobera, ale ten wywalcza "tylko" rzut rożny. "Tylko" bo nic z niego nie wynikło.

• Znowu będzie szansa z rzutu wolnego dla Bzdęgi. Przed tym jednak gracze napiją się wody.

• Bienias z dystansu, ale prosto w ręce Fabera. Rozwój dziś nie istnieje!

• Fantastyczna akcja gospodarzy!!! Orłowicz dostał piłkę na prawe skrzydło, dośrodkował z pierwszej piłki, a w polu karnym piłkę uderzył Wolkiewicz! Warto dodać, że akcję rozpoczął Mateusz Arian.

• Gooooooool! 5:0!!!

• Dawid Domański ukarany żółtą kartką za brzydki faul w środku boiska.

• Bienias za Stępnia, który grał dziś na prawdę wybornie.

• Nie ma gola! Ganowicz przestrzelił!

• Wykonawcą będzie Ganowicz

• Gałecki wylatuje z boiska! Do tego karny! Faulował Kojdera który miał przed sobą tylko pustą bramkę.

• Nadal 4:0 i oba zespoły już dużo bardziej statycznie niż w pierwszej połowie. Rozwój już chyba pogodził się z porażką, a MKS pewnie dąży po pierwsze 3 punkty w tym sezonie.

• Dobrze zapowiadał się rajd lewą stroną boiska Paszka, dopóki do akcji nie wkroczył Ganowicz. Wślizgiem "nabił" pomocnika Rozwoju i aut dla MKS-u.

• Dobra sytuacja Stępnia! Podanie od Hobera trafiło pod nogi pomocnika, ale ten prawą nogą uderzył obok bramki.

• Czwarta i ostatnia zmiana w Rozwoju. Żak opuszcza plac gry, za niego wchodzi Herrmann.

• Brzydki faul Gałeckiego na 17 metrze przed bramką. Bzdęga przy piłce, będzie 5:0?

• Domański za Tkocza. W 46 minucie już 3 zmiana w zespole gości. Nie wiem czy trener do końca wie co robi. W taką pogodę zmieniać 3 zawodników jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy to chyba nie najlepszy pomysł.

• Zaczynamy drugą odsłonę spotkania. Zaczynają gracze gospodarzy, którzy wyszli z szatni w świetnych nastrojach.

• Wracamy jednak chwilę szybciej. Nastroje pod szatnią gości są bardzo złe, czemu akurat nie można się dziwić. Najbardziej "poruszony" jest kierownik drużyny, który mocno gestykuluje. Trybuny zapełniły się w całkiem nieźle, mimo, iż przecież mamy wakacje.

• Uderzenie z 30 metrów Daniela Paszka, lecz piłka powędrowała około metra nad bramką Srzyniarza. Sędzia kończy po tej akcji pierwszą połowę meczu w której uświadczyliśmy prawdziwego nokautu. Wracamy za około kwadrans.

• Tkocz ukarany kartką za faul na Ganowiczu, a sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

• Wolkiewicz do Kojdera, ale ten wysoko ponad bramką.

• Oba zespoły już chyba czekają na przerwę, chociaż zawodnicy Rozwoju sprawiają wrażenie takich, którzy woleliby siedzieć już w autokarze i wracać do domu.

• I Paszek za Wolnego.

• Wawrzyńczok za Mandrysza.

• W Rozwoju szykuje się podwójna zmiana już przed przerwą.

• Orłowicz dośrodkował piłkę po ziemi w pole karne gości, tam strzału próbował Kojder, piłka odbiła się od obrońcy i trafiła pod nogi Wolkiewicza, który strzałem z powietrza pokouje Fabera. Rozwój na kolanach!

• 4:0!!! Krzysztof Wolkiewicz!

• Jak na razie świetnie na przedpolu radzi sobie Skrzyniarz. Każda piłka na 16 metrze jest łapana przez bramkarza z Kluczborka.

• Znowu świetna akcja gospodarzy, Stępień do Orłowicza, ten do Hobera, a prawy pomocnik MKS-u zdecydował się na natychmiastowy strzał z dystansu, który wylądował przy samym słupku bramki strzeżonej przez Fabera.

• 3:0! Nokaut po 30 minutach meczu!

• I zaczynamy drugą połowę pierwszej połowy meczu :)

• I chwila przerwy w meczu, zawodnicy mają czas na uzupełnienie płynów.

• Mimo pogody, która jest dosyć ciężka do gry w piłkę, tempo meczu jest dość dobre. Obie drużyny nastawione są na atak, aczkolwiek tylko jednej jak dotąd przynosi to skutek.

• Wolkiewicz teraz wstrzelił piłkę w pole karne Rozwoju, ale obrona radzi sobie z tą dosyć trudną piłką.

• Ależ obrona Skrzyniarza!!! Gałecki został bez krycia, uderzył piłkę głową, ale znakomitym refleksem popisał się Skrzyniarz i złapał piłkę.

• Kamil Stępień ukarany żółtą kartką za faul na Adamie Żaku. Rzut wolny dla gości.

• Ależ akcja MKS-u. Świetne podanie Kojdera wykorzystał Niziołek, który uderzył w krótki róg bramki Rozwoju i wynik zmienia się na 2:0.

• Goooooooooooool! 2:0! Rafał Niziołek!

• Uderzenie Stępnia po dobrej, szybkiej kontrze gospodarzy było zbyt lekkie i nie mogło zaskoczyć Fabera.

• Teraz nieudane dośrodkowanie strzelca gola - piłka wylądowała kilka metrów od...karetki pogotowia.

• Bzdęga egzekwował rzut wolny z około 25 metrów i wspaniale przymierzył po długim rogu bramkarza! Fantastyczny gol!

• Gooooooooooooool! Wojciech Bzdęga!

• Jak na razie dość chaotyczna gra obu drużyn. Sporo niecelnych podań i strat piłki

• Nic z tego - sytuację wyjaśniają gracze z Kluczborka.

• Rzut rożny dla Rozwoju po piłce odbitej od Orłowicza.

• Zaczynamy spotkanie! Jako pierwsi piłki dotknęli zawodnicy gości.

• Oba zespoły właśnie wychodzą na boisko. Za moment rozpocznie się mecz.

• Piłkarze obu drużyn zeszli już do szatni by zaraz znowu pojawić się na murawie.

• Tymczasem Wojciech Bzdęga na rozgrzewce tak uderzył piłkę, że ta wyleciała poza stadion. Oby na meczu zawodnicy byli skuteczniejsi.

• Do rozpoczęcia meczu pozostał niespełna kwadrans, a kibiców na trybunach na razie jak na lekarstwo. Jak dotąd na stadion przybyło około 150 osób.

• A na stadionie pojawiło się dwóch zawodników MKS-u, którzy weszli na trybunę niestety o kulach. To Piotr Burski i Tomasz Swędrowski.

• Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie pan Maciej Mikołajewski, na liniach pomagać mu będą Kamil Urbański i Marek Michalewski, a sędzią technicznym będzie Maciej Dudek (wszyscy Lubuski ZPN).

• Witam na relacji LIVE! z meczu MKS Kluczbork - Rozwój Katowice. Oba zespoły wyszły już na rozgrzewce i przy piekielnym upale bawią się piłkami.