MKS Kluczbork

2

Wisła Puławy

0

• Koniec spotkania! MKS Kluczbork pokonał przed własną publicznością Wisłę Puławy 2:0. Dziękujemy za uwagę.

• To była piękna akcja gospodarzy, w roli głównej z Niziołkiem. Rezerwowy Wolkiewicz dopełnił formalności i nic już nie zabierze gospodarzom zwycięstwa.

• GOOOOL!! 2:0 DLA KLUCZBORKA!

• Aż cztery minuty doliczone przez sędziego.

• Dośrodkowanie Lisieckiego z rzutu wolnego pewnie wyłapał Wnuk. MKS coraz bliżej zdobycia kompletu punktów.

• Za Wojciecha Hobera melduje się na placu gry Krzysztof Wolkiewicz.

• W jednym ze starć ucierpiał Niziołek. Potrzebna jest pomoc służb medycznych.

• A po chwili Mateusz Arian zastępuje Michała Kojdera u miejscowych.

• Rafael wchodzi za Nowaka u gości.

• Ostatni kwadrans przed nami. Czy puławianie znajdą sposób na doprowadzanie chociaż do remisu?

• Gospodarze coraz mocniej skupieni na obronie korzystnego rezultatu.

• Teraz okres małej przewagi Wisły, MKS nastawiony na kontrę.

• A teraz z trybun wyprowadzony został dziennikarz z Puław za złe zachowanie wobec obserwatora PZPN. Dużo dzieje się tak na boisku, jak i na trybunach.

• Swędrowski za Nowackiego.

• Lisiecki za brutalny faul otrzymuje tylko żółtą kartkę.

• Dobra akcja Niezgody, minął 3 rywali po czym oddał strzał, ale Wnuk broni końcami palców!

• Uderzał Charzewski, ale to była tak zwana "winda". Strzał wylądował za ogrodzeniem boiska.

• Świetna akcja Orłowicza z Niziołkiem, strzelał ten drugi z około 25 metrów, ale nieznacznie chybił!

• Na prawdę na wielu meczach byłem w Kluczborku, ale takiego napięcia nie było tu nigdy.

• Teraz Kasperkiewicz na pełnym ryzyku zagrał do bramkarza, a ten musiał ratować sytuacje wślizgiem, bo podanie było zbyt lekkie. Było groźnie.

• Na trybunach jest teraz bardzo gorąco i to głównie przez arbitra.

• Dobrze wyglądała akcja MKS-u, ale na spalonym Nowacki.

• Reinhard otrzymuje drugą żółtą kartkę. Chyba za to, że w ogóle wyskoczył do piłki. Poziom sędziowania jest dramatycznie słaby.

• I Charzewski za Filipowa.

• Pożak za Lytvynyuka.

• Zaczynamy II połowę

• Piłkarze już na murawie i za chwilę rozpoczniemy drugie 45 minut meczu.

• Bardzo ciekawa I połowa meczu już za nami, miejmy nadzieję, że druga będzie równie interesująca. Wracamy za około 10 minut.

• A na trybunach między innymi Piotr Giel i Marcin Tomaszewski - gracze MKS-u Kluczbork.

• Koniec pierwszej połowy meczu, a jeszcze w doliczonym czasie gry mogło paść wyrównanie. Piłkę wrzucił Lisiecki, ale wszyscy w polu karnym się z nią minęli.

• Sędzia doliczył minutę do 1 połowy.

• Nowacki bardzo blisko przejęcia piłki zagranej przez Reinharda, zabrakło dosłownie centymetrów.

• Konrad Nowak przedzierał się środkiem pola, w ostatniej chwili piłkę wybił mu Ganowicz, ale Nowak jeszcze zdążył go podciąć.

• Było groźnie, było nawet blisko samobója, ale Budzyński szczęśliwie na kolejny róg. Teraz jednak już od bramki goście.

• Próba dośrodkowania Hobera prawie skończyła się bramką! Z największym trudem Leszczyński na róg.

• Teraz kontrowersyjna sytuacja, w polu karnym pada Szczotka, ale sędzia kazał mu wstawać. Z mojej perspektywy wydaje się, że to słuszna decyzja.

• Nic z tego nie wynikło, ale jeszcze jedna szansa Wisły. I znowu najlepiej interweniuje Kasperkiewicz.

• Edwards wygrał pojedynek biegowy z Nitkiewiczem i chciał zaskoczyć Wnuka z ostrego kąta, ale bramkarz gospodarzy wybija piłkę na rzut rożny.

• Znowu Kojder przed doskonałą szansą na gola! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Niziołka trafia na głowę Kojdera, ale strzał minimalnie mija poprzeczkę bramki Leszczyńskiego.

• Strzał Lisieckiego bez żadnych kłopotów łapie Grzegorz Wnuk.

• Zagranie ręką Ganowicza i rzut wolny pośredni z około 30 metrów dla Wisły.

• Sędzia sam nie wie o co chodzi na boisku, teraz ewidentny faul na Kasperkiewiczu, ale bez reakcji arbitra.

• Nie wiadomo za co ta karta dla Hobera, nikt na trybunach nie ma pojęcia o co chodzi...

• MKS teraz poczuł wiatr w żaglach i coraz śmielej atakuje. Ochotę na gola ma na pewno Michał Kojder, który miał już 2 doskonałe sytuacje.

• Znowu świetna akcja gospodarzy! Najpierw po wrzutce z 5 metrów głową prosto w bramkarza uderzył Kasperkiewicz, a odpitą piłkę do bramki skierował Adam Orłowicz. MKS 1-0 Wisła.

• ADAM ORŁOWICZ!!!! 1-0!!!!

• Teraz to samo z drugiej strony!!! Płaska wrzutka Nowackiego, ale piłka odskoczyła Kojderowi!

• Ależ szansa MKS-u. Dośrodkowywał płasko po ziemi Wojciech Hober, idealnie na nogę Kojdera, ale ten nie trafił czysto w piłkę. To powinien być gol!

• Konrad Nowak pociągnął lewą stroną boiska i wywalczył rzut rożny, jednak Kasperkiewicz dobrze wybija.

• Na czystą pozycję wychodził Edwards, powalił go Reinhard i ogląda za to - tym razem w pełni zasłużoną - żółtą kartkę.

• Teraz Lisiecki chciał dośrodkować piłkę, ale ta wychodzi poza boisko. Od bramki Wnuk.

• Faul Kojdera w środku boiska, ale na pewno nie na żółtą kartkę, to był normalny wślizg w piłkę.

• Warunki fizyczne zdecydowanie po stronie Wisły, zespół jest dużo wyższy od graczy z Kluczborka.

• Bardzo aktywny od początku jest Christopher Edwards, ale tym razem traci on piłkę. Ta jednak trafia pod nogi Szczotki, ale jego uderzenie znowu blokuje kapitan gospodarzy - Łukasz Ganowicz.

• Teraz faulowany Marcin Nowacki, rzut wolny wykonał Niziołek, ale Ganowicz faulował w polu karnym Wisły.

• Dalekie zagranie do Edwarsa, ten wywalczył aut, a chwilę potem uderzenie Nowaka odbił Ganowicz. Przy piłce utrzymał się Edwards, odegrał do Sczotki, ale czujnie Wnuk. Długa była ta akcja, ale wyglądała na prawdę ciekawie.

• Zaczynamy mecz! Od środka goście.

• Piłkarze są już w tunelu prowadzącym na boisko i za kilka chwil rozpocznie się to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie.

• Trybuna główna powoli się zapełnia, na tą chwile na krzesełkach około 200 osób.

• MKS w tej chwili zajmuje 5. pozycję w tabeli z dorobkiem 47 punktów, goście z Puław są natomiast na 11. pozycji i zgromadzili 38 punktów. Wiosną jednak Wisła spisuje się całkiem nieźle i w ostatnich 3 meczach zdobyła 7 "oczek".

• Arbitrem głównym dzisiejszej potyczki będzie Maciej Mikołajewski, a na liniach pomagać mu będą Krystian Urbański i Michał Drozd (wszyscy ze Świebodzina).

• Za moment podamy Państwu składy obu zespołów, które już od 15 minut prowadzą rozgrzewkę.

• Witamy Państwa ze Stadionu Miejskiego w Kluczborku, za około 25 minut rozpocznie się mecz MKS-u Kluczbork z Wisłą Puławy!