Nieudany debiut trenera Kuźmy. Siarka zremisowała z Wisłą Puławy

Łukasz Myszka
W meczu 7. kolejki 2. ligi Siarka Tarnobrzeg zremisowała na wyjeździe z Wisłą Puławy 1:1. Nieudany debiut zaliczył nowy szkoleniowiec Siarki - Ryszard Kuźma, który kilka dni temu zastąpił na trenerskiej ławce Tomasza Tułacza.

Siarka Tarnobrzeg jadąc do Puław, była stawiana w roli faworyta. Wisła Puławy po sześciu kolejkach była na samym dole tabeli z jednym punktem. Mecz bardzo dobrze zaczęli gospodarze, którzy pewnie wykorzystali w 8. minucie jedenastkę, a na listę strzelców wpisał się Konrad Nowak. Siarka doprowadziła do wyrównania w 21. minucie po ładnym trafieniu Daniela Koczona. W drugiej połowie nie działo się wiele ciekawego. Żaden z zespołów przez całe 45 minut nie potrafił przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)

Bramki: 8' Nowak - 21' Koczon

Kartki: 44' Nowak, 49' Jędrzejczyk, 63' Machalski, 71' Maksymiuk (Wisła) – 32' Stępień, 52' Sulkowski, 77' Więcek (Siarka)

Wisła Puławy: Leszczyński – Edwards, Jędrzejczyk, Budzyński, Szczotka, Lisiecki (78' Sedlewski), Pożak, Machalski, Maksymiuk, Nowak, Martuś.

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień, Nadolski, Baran, Sulkowski, Tunkiewicz (80' Chargeishvili), Stefaniak, Więcek (84' Parobczyk), Koczon, Chwastek, Paluch.

Sędziowie: Marcin Liana, Maciej Daszkiewicz, Dariusz Drozd (kujawsko-pomorski ZPN)