Okocimski KS Brzesko

3

Stal Mielec

2

• Wielkie, wielkie święto w Brzesku! Nie chcemy liczyć, kiedy ostatnio piłkarze "Piwoszy" uraczyli kibiców dwoma zwycięstwami w lidze z rzędu. Po bramkach dwóch Wojciechów - Wojcieszyńskiego i Dziadzio Okocimski wygrywa ze Stalą Mielec 3:2! To wszystko z Brzeska, dziękujemy za śledzenie naszej relacji!

• Koniec meczu! Okocimski znowu wyszarpuje rywalom wygraną w końcówce meczu i odnosi drugie zwycięstwo z rzędu! Stal Mielec musi pogodzić się z już trzecią porażką w tym sezonie!

• Pyskówka Mateusza Cholewiaka (Stal) do sędziego kończy się już drugą czerwoną kartką w tym meczu!

• Żółta kartka dla bramkarza Stali, Wojciecha Daniela.

• Ostatnia zmiana u "Piwoszy" - schodzi Paweł Pyciak, w jego miejsce Daniel Duszyk.

• Wielkie, wielkie nerwy trenera Rafała Wójcika. Nie da się ukryć, że ewentualna porażka znacznie skomplikuje sytuację Stali Mielec w ligowej tabeli.

• Jeszcze pięć minut emocji w Brzesku! Tak zarządził arbiter Jacek Lis.

• Zasłużona owacja dla schodzącego Wojciecha Wojcieszyńskiego (Okocimski) - strzelec dwóch goli zmieniony przez Jurija Hłuszkę.

• Dalekie wyjście Błąkały z bramki mogło skończyć się niedobrze - golkiper Okocimskiego nabija jednak piłkę na głowę Kościelnego i zaraz zacznie od własnej bramki.

• Na murawie z bólu zwija się Wojciech Dziadzio, a na ostatnie minuty trener Siekliński przywołuje do siebie Jurija Hłuszkę.

• Znowu zwycięstwo Okocimskiego w samej końcówce?! Zadecydowała boiskowa inteligencja Saniego - Nigeryjczyk świetnie wystawił piłkę Wojcieszyńskiemu, ten zagrał wzdłuż pola karnego wprost na nogę Wojciecha Dziadzio. Szczęśliwy strzelec bez problemu pokonał bramkarza Stali Mielec!

• GOOOOL! ONI ZNOWU TO ZROBILI! 3:2 DLA OKOCIMSKIEGO! WOJCIECH DZIADZIO!

• Płaski strzał Tokarza z ostrego kąta sprowadza Daniela do parteru - piłka w rękach bramkarza Stali. Okocimski wyraźnie chce powtórzyć scenariusz z meczu z Puszczą i wygrać w ostatnich minutach spotkania.

• Mocny strzał Wojcieszyńskiego sprzed szesnastki zablokowany przez obronę z Mielca, która w chwili obecnej przypomina mur.

• Kolejny faul Stali w narożniku boiska, do rzutu wolnego zbiera się Wojciech Dziadzio.

• "Zwód koziołka" Saniego i przytomny wślizg Cholewiaka, wyniknie z tego tylko korner dla Okocimskiego.

• Arkadiusz Garzeł sfaulowany przez kapitana Kamila Kościelnego przy walce o piłkę w narożniku boiska.

• Uderzenie Bryły z woleja bez zagrożenia dla Wojciecha Daniela w bramce drużyny z Mielca.

• Awizowany wcześniej Ostalczyk za Kamila Radulja (Stal).

• Rzut rożny dla Okocimskiego, do wejścia już przygotowuje się Tomasz Ostalczyk.

• Z boiska schodzi Kamil Białkowski (Okocimski), w jego miejsce bohater ostatniego meczu z Puszczą - Sani Goringo Abubakar (Okocimski).

• Strzał Ślęczki odbity od muru, poprawka Białkowskiego też zablokowana!

• Sani nie wejdzie na boisko przed rzutem wolnym dla "Piwoszy". Przy piłce "kółeczko" trzech gospodarzy...

• CZERWONA KARTKA DLA GETINGERA! Obrońca Stali złapał wpół Bryłę tuż przed polem karnym Stali! Co się tu dzieje!

• Do wejścia szykują się Tomasz Ostalczyk i Sani Goringo Abubakar. Przed nami niesamowicie emocjonujący ostatni kwadrans meczu!

• Raduljowi starczyło "pary" tylko na jednego stopera Okocimskiego - w desperackim przeboju przez pole karne gospodarzy pomocnik Stali zatrzymuje się na Tokarzu.

• Trener Siekliński uczulał przed tym rzutem wolnym obronę gospodarzy, żeby nie zaspała... w asyście chyba trzech stoperów "Piwoszy" Żegleń popisuje się wspaniałą przewrotką i pokonuje Błąkałę! Bramkarz Okocimskiego nie mógł nic zrobić w tej sytuacji i znowu remis!

• GOOOOOL! WYRÓWNANIE! FENOMENALNA PRZEWROTKA ŁUKASZA ŻEGLENIA I 2:2!!! CO ZA MECZ!!!

• Tylko żółta kartka za brutalny faul taktyczny dla Sebastiana Głaza (Stal Mielec), choć sędzia prawdopodobnie nie pomyliłby się, gdyby wyrzucił stopera gości z boiska.

• Owacja dla Garła po tym, jak zablokował strzał Radulja.

• Stal Mielec kompletnie zaspała w tej sytuacji! Wojcieszyński zaskakuje Daniela technicznym i dokładnym lobem! Goście prowadzili już 1:0, a przegrywają 1:2!!!

• GOOOOL! 2:1 DLA OKOCIMSKIEGO! ZNOWU WOJCIESZYŃSKI!

• Krótka przerwa w grze, poturbowany Krystian Getinger na moment opuści murawę.

• Arkadiusz Garzeł z uszczerbkiem na zdrowiu przy wybijaniu piłki spod nóg szarżującego Żeglenia, będzie potrzebna interwencja lekarza Okocimskiego.

• Maciej Domański (Stal) opuszcza boisko, zastępuje go Rafał Jankowski.

• Pretensje Pawła Pyciaka do Radulja, który staranował Wojciecha Wojcieszyńskiego w środku pola.

• Żółty kartonik dla Kamila Radulja (Stal) za utrudnianie wykonania rzutu wolnego Aleksandrowi Ślęczce.

• Okazja dla Stali! Radulj główkował nieznacznie obok bramki. Defensywa Okocimskiego wyraźnie zaspała.

• Kolejny zły mecz Tarasa Jaworskiego w barwach Okocimskiego. Właśnie zmienił go Patryk Bryła.

• Pyciak najpierw marnuje okazję na doskonałą kontrę dla Okocimskiego, chwilę później przepchnięty przez Dudę w próbie naprawienia swojego błędu.

• Wygrana główka i równie nieporadny strzał z półobrotu Cholewiaka, ale Stal nadal ma piłkę na połowie gospodarzy.

• Jaworśkyj w fatalny sposób mija się z piłką i z woleja Ukraińca nie wychodzi absolutnie nic.

• Pierwszy korner dla Okocimskiego w drugiej połowie meczu.

• Potężny strzał Krystiana Getingera z rzutu wolnego daleko mija słupek bramki Błąkały.

• "Moja!" - krzyczy Robert Błąkała i po centrze Macieja Domańskiego przechwytuje piłkę.

• Wejście na Mateuszu Cholewiaku zakwalifikowane jako faul, od bramki Okocimskiego daleko, jednak można spodziewać się wrzutki w pole karne.

• Szybka akcja Okocimskiego, przytomne wyłożenie piłki przez Pyciaka i dopiero stoper Stali wybija piłkę z linii bramkowej przy okazji uderzenia Wojcieszyńskiego!

• Jest zmiana w zespole Stali Mielec - w przerwie na boisku pojawia się Łukasz Żegleń, zmienił Wojciecha Mąciora.

• Ruszyli! Od pierwszych sekund w natarciu Okocimski!

• Wracamy na boisko, czas na drugą połowę. Za chwilę okaże się, czy któryś z trenerów zdecydował się na zmiany personalne w składzie swojej drużyny.

• Do przerwy Okocimski remisuje ze Stalą Mielec 1:1. Piorunujący początek spotkania i dwie szybkie bramki trochę niepotrzebnie narobiły licznym kibicom nadziei na dynamiczny mecz - tempo znacznie spadło i już do końca pierwszej części gry nie zobaczyliśmy kolejnych goli.

• Po wybiciu Podstolaka sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

• Sebastian Duda plecami odbija strzał Wojcieszyńskiego, rzut rożny dla Okocimskiego - jedna z ostatnich okazji do zagrożenia bramce gości przed gwizdkiem na przerwę.

• Żelazne nerwy w pojedynku Roberta Błąkały z Mateuszem Cholewiakiem. Golkiper Okocimskiego wybija piłkę spod nóg napastnika Stali w ostatniej chwili.

• Sędzia Lis przedłuża pierwszą połowę meczu w Brzesku o 3 minuty.

• Nieudana centra Sebastiana Głaza mija wszystkich zainteresowanych w polu karnym "Piwoszy".

• Przerwa w grze po urazie jednego z zawodników gospodarzy, więc jeszcze raz prezentujemy sektor kibiców Stali Mielec.

Kibice Stali Mielec w trakcie meczu z Okocimskim Brzesko

• Getinger... Ostry kąt, mocna siła, zero zagrożenia po strzale zawodnika Stali Mielec.

• Żółta kartka dla Wojciecha Mąciora (Stal Mielec) za faul w środku pola.

• Mateusz Cholewiak wykorzystuje nieporadność Jaworskiego przy wybiciu piłki z pola karnego i płaskim wolejem strzela obok bramki.

• Potężny strzał Kamila Kościelnego odbity od jednego z obrońców wytracił impet i wylądował w rękawicach Roberta Błąkały.

• Kontuzjowany Kamil Białkowski zejdzie na chwilę z boiska. Piłkarze skrzętnie wykorzystują minutę przerwy, żeby napić się wody.

• Wojciech Wojcieszyński dośrodkowuje w ręce bramkarza Stali, Wojciecha Daniela.

• Główka Garła grzęźnie w nogach obrońców Stali, ale po strzale z dystansu i rykoszecie będzie kolejny korner.

• Krótkie rozegranie kończy się faulem na Pyciaku w narożniku boiska - kolejny stały fragment gry dla "Piwoszy".

• Szykuje się kolejny korner dla Okocimskiego. Kibice gości i gospodarzy nie ustają w głośnym dopingu.

• Małe spięcie Wojcieszyńskiego z Kościelnym w środku boiska, przewinienie kapitana Stali i rzut wolny dla gospodarzy.

• Mielczanie nie radzą sobie z wybiciem piłki po rzucie rożnym, najbliżej piłki znajduje się Taras Jaworski i strzela obok dalszego słupka!

• Korner dla "Piwoszy" - Wojcieszyński popisał się ambicją przy walce o piłkę przy samej linii końcowej.

• Po lewej stronie boiska dobrze urwał się Sebastian Głaz, niepewne przyjęcie Podstolaka przy centrze kosztuje gości z Mielca szansę na strzał w światło bramki.

• Długa piłka w kierunku Wojciecha Dziadzio pada łupem mieleckiej obrony.

• Po huraganowym początku gra trochę się uspokoiła - Stal Mielec powoli odzyskuje przewagę, a już na pewno po tym, jak Ślęczka zmusza Błąkałę do wybicia w aut.

• Nic z tego - na posterunku był Sylwester Tokarz. Chwilę później próba Załuckiego z dystansu w rękawicach bramkarza Okocimskiego.

• Przewinienie na Macieju Domańskim na lewej stronie boiska, Stal Mielec szykuje się do wykonania rzutu wolnego spory kawałek od pola karnego gospodarzy. Będzie dośrodkowanie?

• Główka Wawryki w rękach Daniela! Wychowanek "Piwoszy" pełniący dzisiaj rolę kapitana gospodarzy dobrze znalazł się w polu karnym po wrzutce Wojcieszyńskiego.

• Rzut rożny dla Okocimskiego po zagraniu ręką. Piłka jest jakieś 30 metrów od bramki Wojciecha Daniela.

• Po karygodnej stracie Lewińskiego z piłką nie zabrał się Podstolak - obrona Okocimskiego w tej sytuacji była na miejscu.

• Środkiem boiska urwał się Wojcieszyński i huknął z dystansu, bez zagrożenia dla bramki Stali Mielec.

• Znowu wspaniała akcja Okocimskiego - Wojcieszyński już w polu karnym odgrywa do Pyciaka, ten w gąszczu obrońców pudłuje podkręconym strzałem!

• Wojciech Dziadzio strącił głową dośrodkowanie i piłka poszybowała obok bramki! Okocimski wciąż w natarciu, oglądamy świetny początek meczu!

• Brutalne wejście Kamila Kościelnego tym razem bez kartki, ale Okocimski będzie miał kolejną okazję do stworzenia zagrożenia pod bramką Stali - rzut wolny w okolicach narożnika pola karnego!

• Co za sytuacja! Zagrana bezpośrednio z rzutu rożnego przez Okocimskiego piłka wpada do siatki, celebracje gospodarzy przerywa gwizdek sędziego - bramkarz Wojciech Daniel był faulowany w ferworze walki!

• Pyciak uwikłany w drybling pod samą linią końcową, będzie rzut rożny dla gospodarzy po interwencji Sebastiana Głaza.

• Wielkie, wielkie zamieszanie pod bramką Stali - Daniel dwa razy wypluł piłkę po ataku Białkowskiego, za drugim razem do futbolówki dopadł Wojcieszyński i mocnym strzałem wyrównał!

• GOOOOOL! 1:1! BŁYSKAWICZNA RIPOSTA OKOCIMSKIEGO, WOJCIECH WOJCIESZYŃSKI!

• W odpowiedzi szarża lewym skrzydłem Kamila Białkowskiego i strzał prosto w ręce skupionego Wojciecha Daniela.

• Co tu dużo mówić - do celnego dośrodkowania z kornera najwyżej wyskoczył Kamil Kościelny. Przy strzale kapitana Stali Mielec bramkarz Okocimskiego był bez szans i goście obejmują wczesne prowadzenie!

• GOOOOOOOOOL! TO BYŁA DRUGA MINUTA MECZU! GOL DLA STALI MIELEC! KAMIL KOŚCIELNY!

• Będzie pierwszy korner dla gości po tym, jak lewą flanką prawie przedarł się Maciej Domański. Atmosfera od pierwszych minut meczu jest znakomita.

• Zaczęli! Od środka mecz rozpoczynają piłkarze Stali Mielec, wspierani dzisiaj przez najliczniejszą grupę kibiców goszczącą w tym sezonie na stadionie w Brzesku.

• Obie jedenastki wychodzą na boisko, już za kilka chwil początek meczu szóstej kolejki w Brzesku!

• Jest i drugi autobus z kibicami Stali Mielec - zdecydowanie głośniejszy od poprzedniego.

• Tylko ambitni piłkarze Stali Mielec nie zeszli jeszcze z przedmeczowej rozgrzewki. Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Jacek Lis z Katowic.

• A to prowizoryczna fotka wciąż zapełniającego się sektora kibiców Stali Mielec.

Kibice Stali Mielec przed meczem z Okocimskim Brzesko

• Zapraszamy do zapoznania się z pełną zapowiedzią dzisiejszego spotkania, dostępną pod TYM linkiem.

• Na płycie boiska wciąż trwa rozgrzewka zawodników obu drużyn. Na fotografii piłkarze Stali Mielec - dziś bez Sebastiana Łętochy i Grzegorza Płatka.

Rozgrzewka piłkarzy Stali Mielec przed meczem z Okocimskim Brzesko.

• Jesteśmy podbudowani wygraną z Puszczą, ale nie spoczywamy na laurach. Wiemy, że przed nami jeszcze sporo pracyDariusz Siekliński, szkoleniowiec Okocimskiego Brzesko.

• Rezerwowi Okocimskiego KS: Aleksander Kozioł, Daniel Duszyk, Patryk Bryła, Jurij Hłuszko, Sani Goringo Abubakar.

• Rezerwowi Stali: Bogusław Wyparło, Tomasz Ostalczyk, Damian Skiba, Rafał Jankowski, Kamil Partyka, Jakub Żubrowski, Łukasz Żegleń.

• Prezentujemy już składy obu zespołów, za moment przedstawimy ławki rezerwowych.

• W minioną środę Stal bezbramkowo zremisowała u siebie z Legionovią Legionowo przy, bagatela, 2600 widzów. Taka frekwencja to w Mielcu normalka - piłkarzy Rafała Wójcika dopinguje chyba najliczniejsza na drugoligowych stadionach frekwencja.

• Żeby w ligowej stawce odnaleźć Stal Mielec, trzeba zajrzeć w dolne rejony tabeli - piłkarze z Podkarpacia plasują się na 14. pozycji - tuż nad strefą spadkową.

• Ostatni mecz gospodarzy był jak wyjęty z filmu Alfreda Hitchcocka - "Piwosze" po dwóch bramkach w odstępie czterech minut pokonali Puszczę Niepołomice i odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo na własnym stadionie od października ubiegłego roku.

• Z pozycji faworyta do dzisiejszego meczu przystąpią piłkarze Dariusza Sieklińskiego - Okocimski odnotował stosunkowo udany początek sezonu i zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli.

• Za kilka chwil podamy wyjściowe jedenastki, w jakich spotkanie w Brzesku rozpoczną oba zespoły.

• Autokary z kibicami z Mielca właśnie podjeżdżają pod stadion przy ulicy Okocimskiej 34. Fanów Stali mają dzisiaj wspierać zaprzyjaźnieni kibice Sandecji Nowy Sącz.

• Witamy serdecznie! Brzesko przeżyje dzisiaj regularną inwazję Stali Mielec - na dzisiejszy mecz podkarpackiej drużyny z Okocimskim wybiera się około 200 kibiców - mniej więcej tyle, ile zwykle zasiada na trybunach podczas ligowych meczów "Piwoszy". Pierwszy gwizdek o 17 - zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!