W 2. lidze wszystko już jasne! MKS Kluczbork, Zagłębie i Rozwój z awansem. Baraż dla Rakowa

MKS Kluczbork, Rozwój Katowice i Zagłębie Sosnowiec awansowały do 1. ligi
MKS Kluczbork, Rozwój Katowice i Zagłębie Sosnowiec awansowały do 1. ligi Maciej Gapiński / Polska Press
Za nami ostatnia kolejka 2. ligi w sezonie 2014/2015. Awans do 1. ligi wywalczyły trzy drużyny - MKS Kluczbork, Zagłębie Sosnowiec i Rozwój Katowice. W barażach z Pogonią Siedlce zagra Raków Częstochowa.

GODZINA 18:00

ZAKOŃCZYŁY SIĘ MECZE OSTATNIEJ KOLEJKI 2. LIGI W SEZONIE 2014/2015! Na pierwszym miejscu rozgrywki zakończył MKS Kluczbork, bezpośredni awans do 1. ligi wywalczyły też Zagłębie Sosnowiec i Rozwój Katowice, a w barażach z Pogonią Siedlce zmierzy się Raków Częstochowa!

GODZINA 17:47

Górnik Wałbrzych doprowadza do remisu 2:2 z Okocimskim.

GODZINA 17:43

Piotr Giel strzela trzeciego gola w meczu ze Stalą Mielec i Rozwój prowadzi 3:2.

GODZINA 17:41

Dwie minuty od gola na 2:1, Rozwój strzela trzecią bramkę! Tomasz Wróbel pięknie uderzył z dystansu.

GODZINA 17:39

Rozwój Katowice obejmuje prowadzenie w meczu z Nadwiślanem po golu Roberta Tkocza.

GODZINA 17:35

GODZINA 17:34

Okocimski prowadzi 2:1 z Górnikiem Wałbrzych po golu z karnego Dziadzio.

GODZINA 17:33

GODZINA 17:32

Rozwój krótko cieszył się z prowadzenia. W 71. minucie gola z rzutu karnego strzelił Adam Setla.

GODZINA 17:29

Rozwój Katowice obejmuje prowadzenie w meczu z Nadwiślanem po golu Filipa Kozłowskiego.

GODZINA 17:26

MKS Kluczbork odrabia straty i wyrównuje na 2:2 w starciu ze Stalą Mielec.

GODZINA 17:25

Jarosław Niezgoda strzela gola kontaktowego dla Wisły Puławy, która na ten moment przegrywa z Leginovią już tylko 1:2.

GODZINA 17:24

GODZINA 17:21

Kotwica Kołobrzeg prowadzi ze Zniczem Pruszków już 3:0. Gola w 58. minucie strzelił Damian Kugiel.

GODZINA 17:17

W Tarnobrzegu Raków dzięki bramce Wojciecha Okińczyca wyrównuje na 1:1 z Siarką. Do remisu doprowadził także Okocimski po trafieniu Ślęczki.

GODZINA 17;15

Dzieje się w Kluczborku, MKS wyrównał za sprawą trafienia Piotra Giela, ale kilkanaście sekund później Stal Mielec zdobył gola na 2:1, którego autorem był Nowak.

GODZINA 17:15

Drugi gol dla Błękitnych w meczu ze Stalą.

GODZINA 17:13

Legniovia podwyższa prowadzenie na 2:0 w meczu z Wisłą Puławy po golu Sebastiana Czapy.

GODZINA 17:11

GODZINA 17:08

GODZINA 17:05

Energetyk traci gola w meczu z Limanovią, strzelcem gola Maciej Mysiak.

PRZED NAMI OSTATNIE 45 MINUT SEZONU 2014/2015!

Co ważne, na ten moment bezpośredni awans do 1. ligi ma Zagłębie Sosnowiec, Energetyk ROW Rybnik i MKS Kluczbork, a walkę o baraż Błękitni.

GODZINA 16:50

Zakończyły się pierwsze połowy meczów 34. kolejki 2. ligi. Oto wyniki do przerwy:

16:48

Mateusz Cholewiak strzela gola na 1:0 dla Stali Mielec, która prowadzi po pierwszej połowie z MKS-em Kluczbork.

GODZINA 16:46

Przed ostatnim gwizdkiem sędziego Błękitni strzelają gola Stali. Do siatki ekipy ze Stalowej Woli trafił Łukasz Kosakiewicz.

GODZINA 16:42

Gola Roberta Tunkiewicza i Siarka Tarnobrzeg prowadzi z Rakowem Częstochowa 1:0.

GODZINA 16:40

Tuż przed przerwą Kotwica Kołobrzeg podwyższa prowadzenie w meczu ze Zniczem na 2:0. Autorem drugiej bramki dla ekipy z Kołobrzegu jest Andrzej Niewulis.

GODZINA 16:37

GODZINA 16:35

GODZINA 16:30

Pierwsze połowy wszystkich meczów zakończą się za nieco ponad kwadrans, a jak na razie padły tylko trzy gole.

GODZINA 16:18

GODZINA 16:13

GODZINA 16:08

Dawid Berg daje prowadzenie Kotwicy Kołobrzeg ze Zniczem Pruszków.

GODZINA 16:06

Drugi gol w ostatniej kolejce padł w Wałbrzychu, gdzie Marcin Orłowski dał prowadzenie Górnikowi w meczu z Okocimskim.

GODZINA 16:05

GODZINA 16:03

Padł pierwszy gol w tej kolejce! Legninovia prowadzi 1:0 z Wisłą Puławy po golu Kamila Tlagi.

W Sosnowcu komplet publiczności na meczu Zagłębia z Puszczą.

Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec Łukasz Zub

Przypominamy, że na naszej stronie trwa relacja na żywo prosto ze stadionu w Sosnowcu z meczu Zagłębie - Puszcza! ->RELACJA LIVE!

GODZINA 16:00

ROZPOCZYNAMY MECZE OSTATNIEJ KOLEJKI 2. LIGI!

GODZINA 15:45

O awans do 1. ligi walczy także Stal Stalowa Wola. Atmosfera podczas dzisiejszego meczu z Błękitnymi będzie gorąca!

GODZINA 15:40

Poznaliśmy także składy na mecz MKS Kluczbork - Stal Mielec.

MKS Kluczbork: Wnuk – Orłowicz, Gierak, Ganowicz, Nitkiewicz – Niziołek, Arian – Tomaszewski, Grzegorzewski, Kojder – Giel.

Stal Mielec: Libera – Nikanovych, Duda, Głaz, Nowak – Bożek, Kościelny, Cholewiak, Żubrowski, Lętocha – Sulewski.

GODZINA 15:30

Tak prezentują się składy na mecz Zagłębie Sosnowiec - Puszcza!

GODZINA 15:20

Drugi w tabeli Energetyk, który również walczy o awans do 1. ligi zagra z pewną spadku Limanovią. Wiemy już, w jakich składach zargają obie drużyny!

Skład ROWu: Kajzer, Bodzioch, Grolik, Krotofil, Płonka, Muszalik, Sobczak, Jary, Gojny, Mandrysz, Buchała.

Skład Limanovii Limanowa: Sotnicki, Mohamed, Mysiak, Bierzało, Derbich, Pribula, Skiba, Tarasenko, Atanasov, Wolsztyński Ł., Waksmundzki.

GODZINA 15:10

Zagłębie Sosnowiec, które jest najbliżej awansu do 1. ligi zagra z Puszczą, która walczy o utrzymanie. Warto przypomnieć, że pierwszy meczu obu drużyn w tym sezonie zakończył się zwycięstwem niepołomiczan 1:0. Wówczas bramkę na wagę wygranej Puszczy strzelił w 26. minucie Krzysztof Zaremba.

GODZINA 15:00

W Kluczborku odliczają już minuty do rozpoczęcia meczu ze Stalą Mielec. MKS plasuje się obecnie na trzecim miejscu i ma spore szanse na awans do 1. ligi.

GODZINA 14:55

Portal 90minut.pl obliczył, szanse poszczególnych drużyn na bezpośredni awans lub baraże: