Pewna wygrana ROW-u Rybnik z Kotwicą Kołobrzeg (ZDJĘCIA)

Barbara Kubica/Dziennik Zachodni
ROW Rybnik - Kotwica Kołobrzeg 3:1
ROW Rybnik - Kotwica Kołobrzeg 3:1 Barbara Kubica / Dziennik Zachodni
ROW Rybnik pokonał dziś na własnym obiekcie zespół Kotwicy Kołobrzeg. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Wynikiem 3:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik, a Kotwicą Kołobrzeg. Rybniczanie pierwszą bramkę zdobyli w 26 minucie. Pięknym strzałem z ponad 25 metrów popisał się Sebastian Siwek. Po wyjściu na prowadzenie zawodnicy ROW-u cofnęli się, a ich gra wyglądała bardzo chaotycznie. Mimo to, jeszcze przed przerwą, w 44 minucie, rybniczanie podwyższyli stan meczu na 2:0. Autorem drugiego trafienia był Szymon Sobczak.

W 55 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał jeszcze Marek Krotofil, który trafił po raz trzeci do bramki rywali. W doliczonym czasie gry gola na 3:1 z rzutu karnego zdobył Jakub Poznański. W przerwie meczu kibice zgromadzeni na obiekcie przy Gliwickiej w Rybniku oglądali mecz pokazowy w wykonaniu dwóch drużyn dziecięcych - Piasta Leszczyny oraz ekipy z Rybnika.

Gole: Sebastian Siwek 26 min, Szymon Sobczak 44 min, Marek Krotofil 55 min. - Jakub Poznański 90 min (k)

ROW: Daniel Kajzer, Marek Krotofil, Marcin Grolik, Szymon Jary (81 min Michał Bedronka), Dawid Gojny, Sebastian Siwek (88 min Kamil Spratek), Mariusz Muszalik, Gabriel Nowak, Adam Wolniewicz, Szymon Sobczak (60 min Paweł Mandrysz), Sebastian Musiolik (68 min Roland Buchała).

Kotwica: Bartłomiej Folc (46 Patryk Kamola) - Kacper Chruściński (83 Damian Kugiel), Jakub Poznański, Daniel Kokosiński, Bartosz Soczyński - Tomasz Rydzak, Korneliusz Sochań, Mateusz Świechowski (46 Dawid Berg), Tomasz Bejuk, Krzysztof Bułka - Maciej Ropiejko (62 Krzysztof Biegański).

żółte kartki: Sobczak, Bedronka - Berg, Poznański, Soczyński, Kokosiński, Bułka.

sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń)