Polonia Bytom 2 - 2 Legionovia Legionowo

Polonia Bytom

2

Legionovia Legionowo

2

• To była ostatnia akcja meczu!!! Polonia w ciągu 4 minut doprowadziła do remisu! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

• Goool!!! 2:2 Uderzenie Setlaka które ratuje punkt dla Polonii!!!

• Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej połowy.

• Goool!! Malec wykorzystał precyzyjną wrzutkę Michalaka!!!

• Gospodarze próbowali strzelić honorową bramkę. Uderzenie Skrzypińskiego dalekie od ideału

• Goool!!!!! 2:0!! Kapitalne uderzenie Omara Monterde zza pola karnego. Piłka wylądowała tuż przy słupku Wiśniewskiego!

• Chwilę później bramkarz gości piąstkuje piłkę po wrzutce Setlaka

• Lachowski uderzał z rzutu wolnego. Piłkę nad poprzeczkę przeniósł Smołuch!

• Kartka dla strzelca bramki Kwiatkowskiego

• Druga połowa rozpoczęta. Od środka goście!

• Okres bezbarwnej gry z jednej i drugiej strony

• Wiśniewski chciał popisać sie umiejętnościami technicznymi, niewiele brakowało by stracił piłkę na rzecz Kwiatkowskiego!

• Faul Trznadela tuż przed polem karnym. Uderzenie Grzelaka minimalnie nad bramką Wiśniewskiego

• Dośrodkowanie Mikołaja Grzelaka i dobre wybicie defensorów Polonii na aut

• Szybka odpowiedź gospodarzy! Zamieszanie w polu karny, w którym najlepiej odnalazł się Michalik. Jego strzał zatrzymał jednak Smołuch!

• Goooool!!! Ależ akcja Kwiatkowskiego, który przebiegł z piłką 20 metrów i przy biernej postawie obrońców uderzył nie do obrony!

• Z prawej strony wrzucał Setlak, a na piłkę w polu karnym czekał już Broniewicz. W ostatniej chwili zamiar strzału uprzedzili defensorzy

• Faul Pawła Garygi na środku boiska, bez kartki. Po chwili dośrodkowanie gracza Polonii z lewej strony. Piłkę piąstkuje przed siebie Smołuch

• Uderzenie Omara Monterde, które minęło bramkę Wiśniewskiego o pół metra

• Pierwsza kara indywidualna w dzisiejszym meczu. Ukarany Marcin Lachowski

• Akcja Michalika zakończona uderzeniem Stefańskiego, z którym bez problemu poradził sobie bramkarz gości

• Pierwsze dośrodkowanie na pole karne Wiśniewskiego, który pewnie wyłapuje piłkę.

• Świetna akcja z pierwszej piłki Zalewskiego i Michalika. Dośrodkowanie tego pierwszego zablokowane. Chwilę później Zalewski uderza wysoko nad bramką.

• Gracze Wieczorka długo utrzymywali się na połowie bytomian, ale atak pozycyjny zakończył się stratą piłki

• Pierwsza akcja gospodarzy lewą stroną, ale na razie bez zagrożenia dla gości.

• Pierwszy gwizdek sędziego Paszkiewicza! Od środka rozpoczęli gospodarze, którzy grają w niebieskich strojach. Goście w jednolitych białych strojach!

• Gracze Polonii Bytom pojawiają się w tej chwili na boisku.

• Nie wiadomo co jest powodem braku obecności na boisku graczy Polonii.

• Póki co na boisko wychodzą tylko piłkarze gości...

• Obie drużyny dzieli niewielka różnica w drugoligowej tabeli. Polonia Bytom w tym momencie ma na swoim koncie 15 punktów, natomiast ich dzisiejsi rywale zgromadzili 14 punktów. Z pewnością obie drużyny zrobią wszystko aby odskoczyć od strefy spadkowej.

• Polonia Bytom wygrała ostatnie trzy spotkania przy okazji zachowując czyste konto w każdym z tych spotkań. Do Bytomia przyjeżdża dziś zespół Ryszarda Wieczorka, który w ostatniej kolejce pokonał zespół GKS-u Tychy 1:0.

• Zawodnicy rezerwowi:

Polonia Bytom: Dawid Gargasz, Radkiewicz Norbert, Łukasz Grube, Michał Zieliński, Kamil Mańkowski, Sebastian Pączko, Krzysztof Michalak

Legionovia: Mikołaj Smyłek, Michał Kitliński, Marcin Kozłowski, Sebastian Milewski, Samuelson Odunka, Damian Szczepański, Mariusz Zawodziński

• Witamy serdecznie! Jesteśmy na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka w Bytomiu, gdzie już za kwadrans rozpocznie się spotkanie pomiędzy Polonią Bytom a Legionovią Legionowo. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji z tego spotkania!