Puszcza Niepołomice 2 - 1 Błękitni Stargard

Puszcza Niepołomice

2

Błękitni Stargard

1

• Koniec meczu! Puszcza Niepołomice wygrywa pierwszy mecz na zmodernizowanym stadionie. Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard Szczeciński 2:1.

• Żółta kartka otrzymuje Kamil Zieliński.

• Niepołomiczanie nie potrafią wykorzystać luk jakie zostawiają rywale.

• Adrian Gębalski nie ustał na nogach w polu karnym i stracił szansę na gola.

• Piłka w siatce... radość niepołomiczan, ale sędzia nie uznaje gola.

• Gębalski wykorzystał błąd bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk.

• GOOOL dla Puszczy Niepołomice! Adrian Gębalski daje prowadzenie niepołomiczanom na 7 minut przed końcem!

• Świetna piłki Gawęckiego do wybiegającego zza obronców Gębalskiego, ale zawodnika Puszczy uprzedził bramkarz.

• Rzut wolny dla Puszczy. Budnik wypiąstkował piłkę.

• Stepankov przyjął piłkę w polu karnym, ale przeniósł futbolówkę wysoko nad bramką.

• Puszcza cały czas próbuje zagrozić rywalom, ale Błękitni wciąż myślą o zdobyciu kolejnej bramki.

• Kamil Zieliński za Inczewskiego. Ostatnia zmiana gości.

• Zmiana w Puszczy. Schodzi Zaremba, a w jego miejsce Maluga

• Fatalny strzał Kotłowskiego wysoko ponad bramką.

• Mikołajczyk powstrzymany tuż przed polem karnym gości.

• Przerwa w grze. Piłkarze obu drużyn ucierpieli.

• Boisko opuszcza Maciej Więcek. W jego miejsce wchodzi Radosław Wiśniowski. To już trzecia zmiana gości. Została jeszcze jedna.

• Strózik opuszcza boisko, w jego miejsce Uwakwe.

• Jarosław Piskorz uderza koło bramki z rzutu wolnego.

• Żółta kartka dla Damiana Lepiarza za zagranie piłki ręką.

• Oskar Fijałowski zagrywa świetną piłkę zza plecy obrońców do wychodzącego na czystą pozycję Inczewskiego, ale strzelec pierwszej bramki dla gości fatalnie spudłował.

• Druga zmiana w przerwie w zespole gości. Boisko opuścił Gutowski, a w jego miejsce powędrował Poczobut.

• Zmiana w przerwie. Boisko opuścił Łukasz Kosakiewicz, a w jego miejsce wszedł Jarosław Piskorz.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Puszcza - Błękitni 1:1.

• Inczewski wykazał się instynktem strzeleckim wypracowując sobie dobrą pozycję. Napastnik Błękitnych otrzymał dośrodkowanie z lewej strony boiska i uderzył przy krótszym słupku.

• GOOOOL dla Błękitnych! Inczewski strzela gola!

• Paweł Strózik uderza głową nad poprzeczką bramki gości.

• Zmiana w drużynie gospodarzy wymuszona urazem zawodnika. Boisko opuszcza Madejski, a w jego miejsce pojawia się Mateusz Lampart.

• Krzysztof Zaremba uderza zza pola karnego. Broni to uderzenie Budnik. Sporo strzałów oddają dziś piłkarze Gorszkowa.

• Witold Cichy oddaje strzał zza pola karnego, ale wprost w ręce bramkarza gości.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Do piłki wychodzi Budnik i łapie piłkę na raty.

• Dobrze prezentuje się Puszcza po pierwszych 30 minutach gry. Niepołomiczanie kontrolują przebieg spotkania nie pozwalając rywalom na zbyt wiele.

• Madejski potknął się w polu karnym gości i stracił piłkę.

• Witold Cichy zszedł z prawego skrzydła do środka i zza pola karnego posłał piłkę tuż nad spojeniem bramki gości.

• Faul w ataku Zaremby, goście rozpoczną od rzutu wolnego.

• Stepankov miał szansę wyjść sam na sam z bramkarzem, lecz źle przyjął podanie i stracił futbolówkę.

• Rzut rożny dla gości z prawej strony boiska. Strzela głową Rafał Gutowski, ale obok bramki.

• Mocny strzał z dystansu Gawęckiego. Broni golkiper przyjezdnych.

• Dobry strzał głową Gutowskiego, ale na posterunku Staniszewski.

• Kotłowski otrzymuje żółty kartonik.

• Żółta kartka dla Adriana Napierały.

• Dośrodkowanie z lewej strony z rzutu wolnego. W zamieszaniu w polu karnym najlepiej zachował się Adrian Gębalski i, niemalże, wepchnął piłę do siatki rywali.

• GOOOOL dla Puszczy Niepołomice. Strzelcem Adrian Gębalski!

• Faulowany na lewej stronie boiska zawodnik Puszczy Niepołomice. Rzut wolny.

• Zablokowany strzał Gutowskiego. Piłkę przejmuje bramkarz Puszczy, ale nie zdążył się zatrzymać i opuścił pole bramkowe. Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie zbyt mocne, aby któryś z zawodników miał szanse dojść do piłki.

• Roman Stepankov pada przed polem karnym rywali, ale nie był to faul na pewno.

• Strzał z rzutu wolnego prosto w mur złożony z zawodników przyjezdnych.

• Goście przeważają w pierwszych 5 minutach. Jednak wciąż bez strzału na bramkę.

• Pierwszy stały fragment gry dla gości. Podopieczni Kapuścińskiego wznowią od autu.

• Puszcza na niebiesko. Błękitni na biało. Zaczynają goście!

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest pan Mirosław Górecki ze śląskiego Związku Piłki Nożnej.

• Piłkarze obu drużyn zameldowali się na murawie. Za moment pierwszy gwizdek meczu.

• Zespół ze Stargardu Szczecińskiego dobrze wspomina rejon, w którym dziś rozgrywa mecz, bo Niepołomice znajdują się zaledwie pół godziny drogi do Krakowa. Przypominam, że Błękitni wyeliminowali w ćwierćfinale Pucharu Polski Cracovię. Goście nie powinni spodziewać się ciepłego przyjęcia, bo w podkrakowskich Niepołomicach jest wielu sympatyków Cracovii.

• Ławka rezerwowych Błękitnych Stargard Szczeciński: Marek Ufnal, Jarosław Piskorz, Bartłomiej Poczobut, Tomasz Pustelnik, Wojciech Fadecki, Radosław Wiśniewski, Kamil Zieliński.

• Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk, Łukasz Nowak, Łukasz Furtak, Marcel Kotwica, Longinus Uwakwe, Mateusz Lampart, Dominik Maluga.

• Dzień dobry! W pochmurne popołudnie witam Państwa ze stadionu w Niepołomicach. Dziś Puszcza zmierzy się z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Mecz rozpocznie się za 20 minut. Za moment składy obu drużyn.