Puszcza Niepołomice

2

Wisła Puławy

2

• Sędzia kończy spotkanie! Wisła Puławy w dramatycznych okolicznościach odrobiła dwubramkową stratę w Niepołomicach! Dziękujemy za uwagę!

• GOOOOOL!!! Niesamowite! 2:2!! Napierała wpakował piłkę do własnej bramki w zamieszaniu!

• Desperacko już broni się Puszcza. Kilkadziesiąt sekund do końca.

• Jeszcze żółta dla Mikołajczaka.

• Filipow mógł zostać bohaterem, ale piłka po jego strzale musnęła jedynie słupek!

• Paweł Strózik przesadził. Sędzia wyjmuje żółty kartonik.

• Gospodarze skupieni już tylko i wyłącznie na dowiezieniu kompletu punktów. Czy wytrzymają napór Wisły?

• Witold Cichy zastępuje strzelca pierwszej bramki - Marcela Kotwicę.

• Dobra interwencja bramkarza Puszczy, który w ostatniej chwili wyłuskał futbolówkę spod nóg Lisieckiego.

• Martuś zachował się najlepiej w ogromnej kopaninie w polu karnym. Wszystko zaczęło się od dośrodkowania z rzutu rożnego.

• GOOOOL!! Puławianie łapią kontakt! Strzelcem gola Martuś!

• Jarosław Niezgoda wchodzi za Machalskiego.

• Mikołajczak przyjął piłkę zagraną z prawej strony, zwiódł bramkarza gości i podwyższył prowadzenie.

• GOOOOL!!! 2:0 dla Puszczy! Michał Mikołajczak!

• Rafał Wiącek ukarany żółtą kartką.

• Lisiecki zastępuje Sedlewskiego.

• Dariusz Gawęcki wchodzi na boisko. Zastępuje Łukasza Nowaka.

• Strzału z dalszej odległości próbował Machalski, ale nieskutecznie.

• Oraz Szymon Martuś wszedł za Nowaka.

• Cwetan Filipow zastąpił Maksymiuka.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Puszcza Niepołomice prowadzi z Wisłą Puławy 1:0.

• Jeszcze kartka dla Nowaka.

• Zaremba zagrał do Madejskiego, ten wpadł w pole karne, ale strzał został zablokowany. Do piłki dopadł jeszcze Zaremba, wpakował ją do siatki, lecz sędzia odgwizdał spalonego.

• Artur Sobieszczyk obronił uderzenie Konrada Nowaka z 11 metrów!

• Rzut karny dla Wisły Puławy!

• Tym razem kartonik ogląda Łukasz Furtak.

• Arkadiusz Maksymiuk ukarany żółtą kartką.

• GOOOOL!! 1:0 dla Puszczy! Marcel Kotwica strzelił sprzed pola karnego, a piłka jeszcze po rykoszecie zaskoczyła Leszczyńskiego!

• Wiącek dobrze rozciąga grę do lewego skrzydła, gdzie pokazał się Konrad Nowak, ale jego dośrodkowanie zablokowane przez rywala.

• Spokojny pierwszy kwadrans w Niepołomicach. Lepszą okazję na objęcie prowadzenia mieli piłkarze Wisły Puławy, ale to Puszcza próbuje przejąć inicjatywę w meczu.

• Paweł Strózik fauluje Maciej Machalskiego. Rzut wolny dla gości.

• Paweł Strózik faulowany w środkowej strefie boiska. Żółta kartka dla piłkarza Wisły Puławy Konrada Nowaka.

• Bardzo dobre warunki atmosferyczne panują dzisiaj w Niepołomicach. Świeci słońce, kilka chmur, ciepło - idealne warunki do gry.

• Przed chwilą uaktywnili się kibice Puszczy Niepołomice.

• Rafał Wiącek uderzał głową tuż koło bramki Puszczy. Dobra dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Krzysztof Zaremba próbował uderzyć na bramkę rywali sprzed pola karnego, ale jego strzał został stłumiony przez interwencję obrońcy Wisły Puławy.

• Faulowany na połowie rywali zawodnik Puszczy Niepołomice. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Mecz rozpoczyna Wisła Puławy!

• Na murawę wychodzą jedenastki Puszczy Niepołomice i Wisły Puławy. Gospodarze na niebiesko a goście na czerwono.

• Po rozegranych w czwartek i piątek meczach II ligi Puszcza Niepołomice i Wisła Puławy znalazły się w strefie spadkowej. Obie drużyny, jak dotąd, uzbierały po 12 punktów. Co ciekawe, łączy ich identyczny bilans: 3 zwycięstwa, 3 remisy i 8 porażek.

• Witam Państwa ze stadionu Puszczy Niepołomice. W samo południe czeka nas pojedynek gospodarzy z Wisłą Puławy. Będzie to pierwszy mecz w Niepołomicach po prawie 5 miesięcznej przerwie spowodowanej przebudową trybun. Za chwilę składy obu drużyn.