Puszcza Niepołomice 0 - 1 Znicz Pruszków

0

Znicz Pruszków

1

• Koniec! Znicz rzutem na taśmę pokonał Puszczę w Niepołomicach! Dziękujemy za uwagę.

• A jednak! Gol dla Znicza! Maciej Górski objechał bramkarza w sytuacji sam na sam i strzelił prosto do siatki!

• Patryk Sokołowski wchodzi za Januszewskiego.

• Czas ucieka i wszystko wskazuje na to, że bramek w Niepołomicach dzisiaj nie zobaczymy.

• Żółta kartka dla Furtaka.

• Bartosz Niksiński za Maksymiliana Banaszewskiego (Znicz).

• Kartka dla Artura Januszewskiego (Znicz).

• Zmiana u gospodarzy - Michał Kiełtyka (Puszcza) ustępuje miejsca Witoldowi Cichemu.

• Druga zmiana w Zniczu - zszedł Marcin Rackiewicz, za niego Mateusz Muszyński.

• Oszczędzamy się z wpisami z powodów technicznych, ale to chyba najnudniejszy mecz stulecia - obie drużyny skutecznie powstrzymują się nawzajem nawet od strzałów na bramkę...

• Schodzi Patryk Kubicki (Znicz), w jego miejsce Arkadiusz Jędrych.

• Gramy! Druga połowa w Niepołomicach właśnie się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy. Wynik doskonale odzwierciedla to, co dzieje się na murawie.

• Więcej fauli niż gry - tym razem napomniany Michał Mikołajczyk (Puszcza).

• Faul taktyczny i żółty kartonik dla Marcina Biernata (Puszcza).

• Kartka dla Michała Kiełtyki (Puszcza).

• Na boisku nie brakuje walki, w przeciwieństwie do okazji bramkowych.

• Zaremba lobował Bigajskiego i pomylił się o kilkanaście centymetrów!

• Wyjątkowo nieudany wolej Strózika z kilkunastu metrów.

• Kiepskie ustawienie Sobieszczyka przy kornerze dla Znicza zmusiło golkipera gospodarzy do dwóch trudnych interwencji.

• Adrian Napierała (Puszcza) z żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Mało brakowało, a Gawęcki wykorzystałby niepewną interwencję bramkarza Znicza - Bigajski naprawia jednak swój błąd.

• Zamieszanie w polu karnym Znicza po rzucie rożnym dla rywali, po raz kolejny Kotwica - tym razem nad poprzeczką.

• Strzał Kotwicy zza pola karnego daleko obok słupka.

• Zaczynamy mecz! Od środka rozpoczynają gospodarze.

• Witamy z Niepołomic, gdzie już za kwadrans rozpocznie się mecz Puszczy ze Zniczem Pruszków.